نقشه مرد هندی برای سفر به آمریکا با هشیاری ماموران فرودگاه خنثی شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. سرگرمی

نقشه مرد هندی برای سفر به آمریکا با هشیاری ماموران فرودگاه خنثی شد

انتخابخبرگزاری انتخاب |
یک مرد 32 ساله هندی که برای سفر به ایالات متحده خود را به عنوان یک مرد 81 ساله جا زده بود، توسط ماموران فرودگاه دهلی شناسایی و نقشه او خنثی شد.
نقشه مرد هندی برای سفر به آمریکا با هشیاری ماموران فرودگاه خنثی شد - 0

یک مرد ۳۲ ساله هندی که برای سفر به ایالات متحده خود را به عنوان یک مرد ۸۱ ساله جا زده بود، توسط ماموران فرودگاه دهلی شناسایی و نقشه او خنثی شد.

به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، این مرد که احتمالا محصولات بالیوودی را زیاد نگاه می‌کند تصمیم داشت با گریم خود را شبیه مرد ۸۱ ساله‌ای کند و با فریب دادن مقامات مهاجرت و سوار شدن به پرواز نیویورک به آمریکا مهاجرت کند.

نقشه مرد هندی برای سفر به آمریکا با هشیاری ماموران فرودگاه خنثی شد - 4

جیش پاتل که در اول فوریه سال ۱۹۳۸ به دنیا آمده است با ریش و موهای سفید و عینک و عمامه سنتی هندی وارد فرودگاه دهلی نو شد. با این حال طرح پاتل پس از ایجاد سوء ظن در بین نیروهای امنیتی مرکزی فرودگاه به سرعت خنثی شد. طبق گزارشات وی از برقراری تماس چشمی، احتمالا به دلیل اینکه احساس اضطراب داشت خودداری می‌کرد. افزون بر این تن صدای او نیز اصلا با یک مرد کهنسال مطابقت نداشت. نکته جالب این که او روی ویلچر نشسته بود تا مجبور نشود راه رفتن افراد سالخورده را تقلید کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

نقشه مرد هندی برای سفر به آمریکا با هشیاری ماموران فرودگاه خنثی شد - 7

البته او موفق شده بود خروجی اول گیت پرواز را فریب داده و عبور کند و به عبارتی در یک قدمی پرواز دستگیر شد. به گزارش پلیس او یک جاعل استخدام کرده بود تا وی را برای گرفتن گذرنامه جعلی یاری کند و از یک گریمور نیز برای تغییر ظاهرش کمک گرفته بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
گاهی دلم میخواهد دنیا را دست کاری کنمبی هیچ دغدغه فکری، جامدادی ام را باز کنمپاک کن در دست گیرم و محو کنم تمام بدی‌ها راو به ازای هر بدی درخت سیبی بکارمکه گنجشک‌ها برایمان بخوانندو شاپرک‌ها برقصند.. کمی مهربانی در سطل رنگ بریزم، و رنگ بپاشم روی تمام دیوارهای شهرکه همه به هم لبخند بزنند.. کنار هر پنجره یک شمعدونی بگذارم تا دیگر، دل هیچ آدمی نگیرد …بروم به بزرگ‌ترین درمانگاه شهر و به همه حال خوب تزریق کنم.. من میتوانم برای همه آدم‌ها فارغ از هرجنس و سن و نژاد آرزوی خوب کنم …کاش همه تعریفمان از زندگی عوض شود، کاش همه با هم تکرار کنیم: زندگی شبیه زنگ نقاشی استزندگی تکرار املای آزادی استزندگی خرامان خرامان بودنبه وقت زنگ دلدادگی استسهم ما از زندگی، خشم و نفرت نیستسهم ما دویدن و نرسیدن هم نیستسهم ما از زندگی حال خوب و دو خط لبخند استباید از سخت‌ترین ضربه‌ها نردبان ساخت و به آسمان عروج کرد.. باید لبخند را تعارف کرد …. ما همه به هم یک حال خوب بدهکاریم ….
پارس نیوزپارس نیوز16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

3 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

5 روز قبلعصر ایران2

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

3 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

3 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

3 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

3 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

4 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

5 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

5 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

5 روز قبلرکنا1