چند ابهام درباره خودسوزی دختر آبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی

در ادامه بخوانید

ماشین عروس متفاوت زوج عراقی+تصاویر

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز22 ساعت قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در پایتخت با وجود اجاره بهاهای ۱۰ میلیونی و رهن‌های صد میلیونی مسکن هایی وجود دارند که نرخ اجاره بها آن‌ها حتی پایین‌تر از صد هزار تومان است و در عین حال رهن آنها بیشتر از ۱۰ میلیون تومان نخواهد شد. برخی از این خانه‌ها در جدول زیر آمده است:۲۲۳۲۲۷

دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال در نظام توزیع دارو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پلاتوی یوسف سلامی از جلسه دادگاهکد ویدیو دانلود فیلم اصلیپخش زنده دادگاه شبنم نعمت زادهنخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت پخش زنده می‌شود. ‏هم اکنون این دادگاه آغاز شده در حال پخش از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت است. این دادگاه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شده است. نشانی تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت، www. simayeedalat. com است. نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت پخش زنده می‌شود. ‏هم اکنون این دادگاه آغاز شده در حال پخش از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت است. این دادگاه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شده است. نشانی تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت، www. simayeedalat. com است.
مهرمهر4 ساعت قبل
آیت‌الله ری شهری با بیان اینکه دشمنان سرمایه‌گذاری‌های زیادی در حوزه‌های مختلف برای خلوت کردن مراسم معنوی پیاده‌روی اربعین انجام می‌شود، عنوان کرد: پیاده‌روی عظیم اربعین علاوه بر رساندن پیام امامان معصوم (ع) به مردم حال حاضر جهان، زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) را نیز فراهم می‌کند. ری شهری ادامه داد: حرکت بزرگ پیاده‌روی اربعین پیام و فرهنگ مکتب اهل بیت (ع) را در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به مردم جهان معرفی و تبیین می‌کند. وی ادامه داد: نماز جماعت روز اربعین حسینی باید در صحن حرم عبدالعظیم (ع) و خیابان‌های منتهی به حرم با حضور حداکثری مردم باشکوه برگزار شود. کاروان عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) استان تهران با عنوان جاماندگان اربعین حسینی امسال برای هفتمین سال پیاپی با پای پیاده عازم حرم حضرت عبدالعظیم (ع) خواهند شد. سال گذشته بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در راهپیمایی جاماندگان اربعین در پایتخت شرکت کردند.

جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: بر اساس آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی تا سه روز آینده جوی نسبتا آرام و بدون پدیده را پیشرو داریم و تنها در بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بخش‌هایی از استان گیلان، مازندران، اردبیل و نواحی شمالی آذربایجان غربی و شرقی بارش خفیف و پراکنده اتفاق می‌افتد. وی گفت: در بخش‌های شرقی کشور همچنان پدیده وزش باد و گرد و خاک را داریم و در شمال استان سیستان و بلوچستان منطقه زابل، شرق استان کرمان و نواحی جنوبی استان خراسان جنوبی در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید است که می‌تواند منجر به خیزش گرد وخاک و کاهش دید و کیفیت هوا شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: به لحاظ شرایط دمایی در بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی روند افزایش نسبی دما را تا پایان هفته پیشرو داریم. خانم احمدی ادامه داد: برای هفته آینده در بخش‌های شمالی کشور بارش‌های خوبی را پیشرو خواهیم داشت و کاهش قابل توجه دما را نیز برای هفته بعد پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: امروز آسمان تهران صاف پیش بینی شده و دمای هوا به حدود ۳۰ تا ۳۲ درجه می‌رسد.
فارسفارس2 ساعت قبل
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از احداث جایگاه‌های سوخت کوچک‌ در پایتخت خبر داد و گفت: ساخت این جایگاه‌ها راه‌حلی برای کنترل ترافیک است. به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، ‌ محسن پورسیدآقایی در بازدید میدانی و بررسی مشکلات ترافیکی منطقه ۵ اظهارداشت: توسعه خط ۴ و راه‌اندازی خط ۶ مترو ضرورت دارد چراکه توسعه غربی خط ۴ مترو، به میزان قابل‌توجهی مسافران بخش غربی پایتخت را در دستیابی به این امکان حمل‌ونقلی یاری رسانده همچنین خط ۴ را به بهره‌وری حداکثری نزدیک خواهد ساخت. پورسیدآقایی در ادامه، ساخت جایگاه‌های عرضه سوخت فشرده (کمپکت) را به‌عنوان راه‌حلی برای مدیریت و کنترل ترافیک و کاهش تقاضای سفر عنوان کرد و بر احداث جایگاه‌های سوخت کوچک‌مقیاس در سطح منطقه تأکید کرد. معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از توسعه ایستگاه‌های بی‌دود در منطقه ۵ خبر داد و گفت: در حال حاضر ایستگاه بی‌دود میدان صادقیه راه‌اندازی شده اما احداث ۳ ایستگاه دیگر در سطح منطقه ۳ در دستور کار قرار دارد. به گفته‌ی پورسیدآقایی بررسی موقعیت محدوده پیشنهادی پارک‌سوار و ایستگاه‌های خط ۴ و ۶ مترو، بازگشایی ورودی مترو اکباتان در پروژه مگامال، جایگزینی ورق‌های فلزی به‌جای شیشه در سرپناه‌های ایستگاه اتوبوس، لکه‌گیری و آسفالت و ترمیم مسیر اتوبوس‌های تندرو، از دیگر موارد مطرح‌شده در این جلسه بود.

نظرها

اخبار بیشتر