بیانات امام خمینی (ره) درباره هتک حرمت آشوبگران در ظهر عاشورا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

بیانات امام خمینی (ره) درباره هتک حرمت آشوبگران در ظهر عاشورا

الفخبرگزاری الف |
امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در یکی از سخنرانی‌های خود درباره سوت و کف زدن آشوبگران در ظهر عاشورا، صحبت کردند.

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
او در خانواده‌ای متدین در یکی از روستاهای تربت‌حیدریه از توابع استان خراسان جنوبی متولدشده است. این بانو از محیط گرم خانوادگی‌اش در دوران کودکی برایمان می‌گوید: پدرم کشاورزی زحمت‌کش بود و از این طریق و پرورش چند رأس گوسفند مخارج زندگی‌مان را فراهم می‌کرد. هزینه بالای بسته‌بندی محصولم بالا استاو می‌گوید: در حال حاضر یکی از مشکلاتی که پیش رویم قرار گرفته است بسته‌بندی محصول زعفران است که باوجوداینکه طرح اولیه را نیز داده‌ام؛ اما به دلیل هزینه‌های بسیار بالای بسته‌بندی فعلا دست نگه‌داشته‌ام. این بانو در مورد طرح پیشنهادی‌اش در مورد بسته‌بندی محصول زعفران عنوان می‌کند؛ طرحی که برای بسته‌بندی زعفران ارائه کرده‌ام آب‌انبار بیابانک است؛ اما هزینه این کار بالاست و از توان من نیز خارج است. این بانوی کارآفرین نیز امروز بدون اینکه چشمش به دست کسی باشد با همت والای خود برای خود و فرزندانش کاری را فراهم کرده است.

هنرنمایی بانوی نقاش در خلق جذاب‌ترین طراحی‌های سه بعدی روی دست + فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش رکنا، طراحی یکی از جذاب‌ترین هنرهاست که البته طرفداران بسیاری دارد. تاکنون هنرمندان زیادی در دنیا بوده‌اند که با روش‌های خلاقانه، سبکی نو ایجاد کرده‌اند که هر یک به نوعی جالب توجه بوده است. یکی از این سبک‌های جذاب، طراحی سه بعدی است که خیلی زود توانست در میان هنرمندان و هنردوستان جای خود را باز کند. خاص‌ترین ویژگی این سبک، ملموس بودن آن است به طوری که در برخی موارد برای بیننده تشخیص آن از واقعیت مشکل است. به همین بهانه، در ادامه ویدئویی از مجموعه هنرنمایی یکی از نقاشان حرفه‌ای طراحی سه بعدی ارائه شده است که تماشای آن خالی از لطف نیست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگارگروه سیاسی خبرگزاری میزان، جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۱ آبان) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل آغاز شد. -گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مؤسسه بین‌المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی-گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (۴۴) قانون اساسی در مورد آسیب‌شناسی، چالش‌ها و راهکار‌های رونق تولید در سال ۱۳۹۸-گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه‌عضویت‌دولت جمهوری اسلامی ایران در شرکت بین‌المللی نقدینگی اسلامی-گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل (۴۴) قانون اساسی در مورد طرح مستثنا شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک‌هخای تجاری غیر دولتی-گزارش کمیسیون عمران در مورد مغایرت آیین نامه‌های قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان-گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح الزامات اجرائی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور. ریاست این جلسه رابرعهده دارد. سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی دستورکار‌ امروز مجلس شورای اسلامی را به شرح ذیل قرائت کرد: انتهای پیام/

استقرار جوی پایدار تا پایان هفته

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مرتضی ضرابی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با اشاره به پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده‌ها در دو روز آینده گفت: میزان این غلظت در شهر‌های پرجمعیت و صنعتی نظیر تهران به بیش از ۱۵۰ درجه خواهد رسید که این شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها است.

غافلگیری قاچاقچیان در طرح «ظفر ۲»

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
پلیس پایتخت در طرح «ظفر ۲»، ۲۷۰ خرده فروش را به همراه ۹۰۰ معتاد متجاهر جمع آوری کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه اجرای طرح «ظفر ۲» گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۵ تن مواد مخدر کشف کردیم که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش کشفیات داشتیم.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز13 ساعت قبل
رئیس انجمن واردکنندگان موبایل گفت: میزان مصرف موبایل در کشور ماهیانه یک میلیون دستگاه است. این در حالی‌ست که در ماه گذشته میزان واردات موبایل به یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه رسیده است. رئیس انجمن واردکنندگان موبایل گفت: ماه گذشته میزان واردات موبایل به یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه رسیده است. به گزارش تجارت‌نیوز، حسین غروری رام، رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی گفت: میزان مصرف موبایل در کشور ماهیانه یک میلیون دستگاه است. این در حالی‌ست که در ماه گذشته میزان واردات موبایل به یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه رسیده است.

نظرها

اخبار بیشتر