آتش سوزی زاگرس این بار در سوسن سرخاب زبانه می‌کشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اجتماعی

آتش سوزی زاگرس این بار در سوسن سرخاب زبانه می‌کشد

انتخابخبرگزاری انتخاب |
آتش سوزی که از ظهر سه‌شنبه در جنگل و مراتع اطراف این روستا زبانه کشیده، همچنان در حال گسترش است.
آتش سوزی زاگرس این بار در سوسن سرخاب زبانه می‌کشد - 1

آتش سوزی که از ظهر سه‌شنبه در جنگل و مراتع اطراف این روستا زبانه کشیده، همچنان در حال گسترش است.

به علت سخت گذر بودن مسیر، عملیات اطفای حریق با دستان خالی به کندی پیش می‌رود.

خوزستان با بیش از یک میلیون هکتار اراضی جنگلی و مرتعی بالگرد آبپاش ندارد.منبع: واحد مرکزی خبر

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چه کنم؛ عشق دندان‌پزشکی‌ام / دانشجوی قلابی که با عنوان نخبه سر از تلویزیون هم درآورد! (+عکس و فیلم)

عصر ایرانعصر ایران23 ساعت قبل
چندی پیش بود که با پیگیری حراست دانشگاه شهید بهشتی پرونده‌ای برای رسیدگی به کلانتری ۱۶۳ ولنجک ارجاع شد. وقتی یک روز داشتم از جلوی دانشگاه شهید بهشتی رد می‌شدم، با خودم گفتم به آن‌جا بروم و از دانشجویان رشته دندانپزشکی سوال‌هایی بپرسم. برای همین پرس‎و‌جو کردم و فهمیدم که رشته دندانپزشکی چه زمان‌هایی کلاس دارد و دانشجویان این رشته چه درس‌هایی می‌خوانند. من عاشق رشته دندانپزشکی بودم؛ همیشه دوست داشتم دندانپزشک شوم ولی موفق نشدم که در این رشته قبول شوم. برای همین پرس‎و‌جو کردم و فهمیدم که رشته دندانپزشکی چه زمان‌هایی کلاس دارد و دانشجویان این رشته چه درس‌هایی می‌خوانند.

مرحله دوم برخورد با اراذل و اوباش

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در مرحله دوم عملیات برخورد با اراذل و اوباش، ۴۰۸ نفر دستگیر و ۲۰۷ محله از وجود این افراد پاکسازی شد.

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ واکنش‌ها به حذف کلمه «شهید» از برخی کوچه‌های پایتخت همچنان ادامه دارد، دیروز جمالی نژاد معاون وزیر کشور در امور عمرانی و توسعه شهری و روستایی از برخورد شدید و پیگیری موضوع سخن گفت و امروز نائب رئیس شورای شهر در ابتدای جلسه شورا گفت که با جدیت این مسئله را دنبال خواهیم کرد.

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مهرمهر3 ساعت قبل
وی با بیان این که پلیس شبانه روز تلاش می‌کند تا مهم‌ترین احکام الهی در حوزه امنیت اجرا شود، به روند نزولی وقوع سرقت در قم اشاره کرد و گفت: طی ۳ ماهه گذشته وقوع سرقت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد کاهش داشته است. جانشین فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که در سال جاری ۶۵ الی ۷۵ درصد از سرقت‌ها در قم مربوط به سرقت خرد بوده است، تصریح کرد: اگرچه این نوع سرقت اهمیت کمی داشته و در مواردی نیز حتی مالباخته‌ها از شکایت خود منصرف می‌شوند اما چون احساس امنیت کاهش می‌یابد پلیس بر این موضوع متمرکز شده و با کاهش آن مواجه هستیم. سرهنگ درویشی با اشاره به این که معتادان در ۸۰ الی ۹۰ درصد از سرقت‌ها دخیل هستند، گفت: در حوزه پیشگیری از سرقت سهم پلیس کمتر از ۴ درصد تعریف شده و بیشترین سهم از آن دیگر سازمان‌هاست. وی با تأکید بر این که در نشست‌های علمی بایستی علت‌های وقوع جرم بررسی شود، خاطرنشان کرد: برخورد با علت جرم مربوط به پلیس نبوده و در نگاه جرم شناسانه حوزه اجتماعی سهم بسزایی دارد. جانشین فرمانده انتظامی استان قم مقوله پیشگیری را بیشتر در حوزه وضعی و اجتماعی و پیشگیری اجتماعی را ناظر بر اصلاح محیط اجتماعی دانست و تاکید کرد: برنامه جامع پیشگیری بایستی پیوستی فرهنگی و امنیتی داشته و سهم هر سازمان مشخص شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
علاوه بر این دشمنانی داریم که همواره تمایل دارند نقاشی بین دو کشور به وجود بیاید. توصیه اکید ما این است که زائران حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند تا در صورت نیاز و بروز حادثه بیمه به آنها تعلق بگیرد. وی افزود: مجموعه هزینه‌ای که زائران برای ثبت‌نام پرداخت خواهند کرد ۲۵ هزار تومان است و تا ۲۴۰ میلیون غرامت فوت پرداخت خواهد شد. مداحی مدیر ستاد مرکزی هیئت رزمندگان اسلام نیز در این جلسه اظهار کرد: با ۴۰ موکب در سالهای گذشته همکاری داشتیم. به صورت قطعی گفت‌وگوهایی انجام شده تا مداح و سخنران مورد نیاز آنها را در دهه اربعین تأمین کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر