زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. فرهنگ
زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24- در واقع بعضی از عاشق و معشوق های سینما نه تنها رابطه ای در پشت صحنه باهم ندارند بلکه حتی نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. در ادامه با تعدادی از زوج های فیلم های عاشقانه ی هالیوودی آشنا خواهیم شد که در واقعیت از هم متنفر بودند

فیلم‌های عاشقانه طرفداران زیادی دارند. ما گاهی چنان شیفته‌ی زوج‌های عاشق این فیلم‌ها می‌شویم و رابطه‌ی جذاب آن‌ها را باور می‌کنیم که برایمان قابل تصور نیست بازیگرانی که نقش عاشق و معشوق را در این فیلم‌ها بازی می‌کنند در زندگی واقعی چنین رابطه‌ای باهم ندارند. با این حال، واضح است صرف اینکه دو بازیگر در فیلمی رابطه‌ی عاشقانه‌ای باهم داشته باشند به این معنی نیست که آن‌ها در واقعیت هم از همدیگر خوش شان می‌آید. در واقع بعضی از عاشق و معشوق‌های سینما نه تنها رابطه‌ای در پشت صحنه باهم ندارند بلکه حتی نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند. در ادامه با تعدادی از زوج‌های فیلم‌های عاشقانه‌ی هالیوودی آشنا خواهیم شد که در واقعیت از هم متنفر بودند.

۱- لئوناردو دیکاپریو و کلر دینز در «رومئو + ژولیت» (Romeo + Juliet)

این فیلم عاشقانه شاید یکی از مشهورترین اقتباس‌های سینمایی از نمایشنامه‌ی «رومئو و ژولیت» شکسپیر باشد، اما طبق شایعات، ستاره‌های اصلی فیلم در پشت صحنه اصلا رابطه‌ی خوبی باهم نداشتند. به گفته‌ی وبسایت Telegraph، دینز رفتارهای دیکاپریو را بسیار ناپخته می‌دانست و شوخی‌های زننده‌ای که دیکاپریو دائما با عوامل فیلم می‌کرد برای او بسیار آزاردهنده بود.

از طرفی دیگر، گفته می‌شود دیکاپریو معتقد بود دینز زیاد از حد محتاط و عصبی بود. طبق شنیده‌ها، دیکاپریو و دینز در پشت صحنه، با یکدیگر حتی صحبت هم نمی‌کردند. از قرار معلوم ممکن بود این دو بازیگر بار دیگر در سال ۲۰۱۱ در فیلم «جی. ادگار» (J. Edgar) کلینت ایستوود با یکدیگر همبازی شوند اما طبق شنیده‌ها، دینز پیشنهاد بازی در این فیلم را به خاطر بازی در فیلم «سرزمین مادری» (Homeland) رد کرد.

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 5زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 6

لئوناردو دیکاپریو و کلر دینز در «رومئو + ژولیت»

۲- پاتریک سوویزی و جنیفر‌گری در «رقص کثیف» (Dirty Dancing)

صحنه‌های رقص سوویزی و گری در این فیلم مشهور چنان جذابیتی داشت که به نظر می‌آمد این دو بازیگر خود از رقص باهم لذت می‌بردند اما حقیقت آن است که رابطه‌ی آن‌ها فقط در فیلم عاشقانه به نظر می‌رسید.

سوویزی در کتاب خاطرات خود به نام The Time of My Life فاش کرد که او معتقد بود همبازی زنش حرفه‌ای نبود و کار با‌گری برای او به شدت آزاردهنده بود. طبق گفته‌های سوویزی، گری بیش از حد احساساتی بود و هر انتقادی که از او می‌شد شروع به گریه می‌کرد.

او در خاطرات خود درباره‌ی‌گری اظهار کرده: «گاهی هم حالتی احمقانه پیدا می‌کرد، دائما می‌خندید و ما را مجبور می‌کرد هر سکانس را بارها و بارها تکرار کنیم.»

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 12زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 13

پاتریک سوویزی و جنیفر‌گری در «رقص کثیف»

۳- رایان گاسلینگ و ریچل مک آدامز در «دفترچه خاطرات» (The Notebook)

فیلم «دفترچه خاطرات» را شاید بتوان یکی از عاشقانه‌ترین فیلم‌های تاریخ معاصر دانست، اما در پشت صحنه‌ی فیلم هم فضا رمانتیک نبود. گرچه گاسلینگ و مک آدامز در فیلم عاشق یکدیگر بودند و بعدها هم در زندگی واقعی رابطه‌ی عاشقانه‌ای میان آن‌ها شکل گرفت، اما آن‌ها در زمان فیلمبرداری این فیلم اصلا از یکدیگر خوش شان نمی‌آمد.

نیک کاساوتیس، کارگردان فیلم «دفترچه خاطرات» در مصاحبه‌ای فاش کرد که اختلافات گاسلینگ و مک آدامز به قدری بالا گرفته بود که در مقطعی از فیلمبرداری، گاسلینگ از کاساوتیس خواست بازیگر دیگری را جایگزین مک آدامز کند و به او گفت: «نمی تونم. با اون (مک آدامز) نمی‌تونم کار کنم. اینطوری به هیچ جا نمیرسم.»

خوشبختانه بعد از یک پادرمیانی مختصر، گاسلینگ و مک آدامز توانستند با یکدیگر کنار بیایند و کار فیلمبرداری را به پایان برسانند. آن‌ها در نهایت هم به یکدیگر علاقمند شدند، گرچه بعد از مدتی رابطه‌ی آن‌ها به هم خورد و هر دو با افراد دیگری ازدواج کردند.

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 19زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 20

رایان گاسلینگ و ریچل مک آدامز در «دفترچه خاطرات»

۴- جولیا رابرتز و نیک نولتی در «من عاشق دردسرم» (I Love Trouble)

به گفته‌ی وبسایت LosAngelesTimes، این دو بازیگر از همان ابتدای کار از همدیگر خوششان نمی‌آمد و هر چه فیلمبرداری جلوتر می‌رفت، کشمکش میان این دو بیشتر هم می‌شد. طبق شنیده‌ها، رابرتز از غرور مردانه‌ی نولتی خوشش نمی‌آمد و دائما به او توهین می‌کرد. گفته می‌شود نولتی که از کج خلقی‌ها و رفتارهای رابرتز به تنگ آمده بود، از قصد دست به کارهایی می‌زد که او را عصبانی کند.

از قرار معلوم این اختلاف آنقدر بالا گرفت که دو بازیگر حاضر نشدند بسیاری از سکانس‌های فیلم را باهم بازی کنند و آن صحنه‌ها با بدل آن‌ها فیلمبرداری شدند. در سال ۲۰۰۹، رابرتز در مصاحبه‌ای تلویزیونی به شکل بسیار توهین آمیزی ادای یکی از همبازی‌های سابقش را در آورد که بعدها معلوم شد آن شخص نیک نولتی بوده.

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 26زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 27

جولیا رابرتز و نیک نولتی در «من عاشق دردسرم»

۵- جانی دپ و آنجلینا جولی در «توریست» (The Tourist)

از قرار معلوم کار با بازیگران خیلی معروف هم مشکلات خودش را دارد چون خودپسندی آن‌ها مانع از کنار آمدن شان با یکدیگر می‌شود، یعنی همان اتفاقی که آنطور که گفته می‌شود میان دپ و جولی در فیلم «توریست» رخ داده بود.

به گفته‌ی وبسایت UsWeekly، سازندگان این فیلم انتظار داشتند چنان رابطه‌ی جذابی میان این دو بازیگر در برابر دوربین شکل بگیرد که تماشاچیان را فورا مجذوب خود سازد، اما این اتفاق نیفتاد.

طبق شنیده‌ها، جولی به خاطر آنکه دپ تعهد لازم به نقشش را نداشت و از کوتاه کردن موهایش و تغییر وزنش برای هماهنگ شدن با نقشش خودداری کرده بود، پاک از دپ مأیوس شده بود. به علاوه، گفته می‌شود خوشگذرانی‌های شبانه‌ی دپ باعث شده بود او با تأخیر سر صحنه‌ی فیلمبرداری حاضر شود و به همین خاطر جولی نگران بود این مسأله روی بازی دپ تأثیر بگذارد.

از طرفی دیگر، دپ جولی را آدم بدقلقی می‌دانست که احساس مهم بودن می‌کرد و زیاد از حد به فکر آرایش و موهایش بود یا می‌خواست همه چیز را کنترل کند. به گفته‌ی وبسایت UsWeekly، دپ در تمام مدت فیلمبرداری در کاروان اختصاصی اش می‌ماند و فقط برای گرفتن سکانس هایش بیرون می‌آمد.

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 34زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 35

جانی دپ و آنجلینا جولی در «توریست»

۶- داستین هافمن و مریل استریپ در «کریمر علیه کریمر» (Kramer vs. Kramer)

از قرار معلوم هافمن و استریپ از همان اولین لحظه‌ی آشنایی شان رابطه‌ی بدی باهم پیدا کردند.

طبق مطلبی که از قول استریپ در سال ۱۹۷۹ در نشریه‌ی تایم منتشر شد، آشنایی این دو بازیگر به زمانی برمی گردد که استریپ به پیش هافمن رفته بود تا برای بازی در نمایشی که هافمن کارگردانی آن را برعهده داشت، تست دهد. به گفته‌ی استریپ، هافمن وقتی وارد شد، در حالی که خودش را معرفی می‌کرد آروغی زد و دستش را روی سینه‌اش گذاشت. همان لحظه استریپ در دلش به هافمن گفت: «خوک نفرت انگیز.»

سال‌ها بعد، این دو در فیلم «کریمر علیه کریمر» در نقش یک زوج در حال طلاق با یکدیگر همبازی شدند، اما آنطور که گفته می‌شود رفتار هافمن با استریپ بهتر نشده بود. در جریان فیلمبرداری این فیلم، یک بار استریپ از رابرت بنتون، نویسنده و کارگردان کار، خواست تغییراتی در یکی از سکانس‌ها ایجاد کند. وقتی بنتون با خواسته‌ی استریپ موافقت کرد، هافمن خشمگین شد و با فریاد گفت: «مریل چرا دست از پرچمداری برای فمینیسم برنمیداری و سکانس رو هر جور که هست بازی نمیکنی؟»

در اتفاقی دیگر، گفته می‌شود هافمن تصمیم گرفت تغییراتی ناگهانی در یکی از سکانس‌ها ایجاد کند که یکی از آن‌ها پرت کردن یک لیوان شراب به سمت دیوار بود. استریپ از قرار معلوم از این ماجرا بی خبر بود و به همین خاطر تمام موهای او پر از خرده شیشه شد.

یک بار هم در یکی از صحنه‌ها هافمن به معنای واقعی کلمه به استریپ سیلی زد. گرچه استریپ در مصاحبه‌ی خود با وبسایت NewYorkTimes اظهار کرد که او متوجه است که بازیگرها گاهی مجبورند خشونت به خرج دهند، اما او فکر می‌کند که هافمن زیاده روی کرده بود.

استریپ در اینباره گفته: «اون اولین فیلم من بود و اولین برداشت من تو اولین فیلمم. اون (هافمن) به من سیلی زد که تو فیلمم هست و می‌تونین ببینین. اون زیاده روی کرد.»

با این اوصاف تعجبی ندارد که وقتی در جریان یک بازی در مصاحبه‌ای تلویزیونی از استریپ پرسیده شد از میان اسم‌های مطرح شده که یکی از آن‌ها داستین هافمن بود، ترجیح می‌دهد کدام شخص را بکشد، او بی معطلی هافمن را انتخاب کرد.

علاوه بر این‌ها، سه زن هم تا به حال هافمن را به بدرفتاری جنسی متهم کرده‌اند.

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 46زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس - 47

داستین هافمن و مریل استریپ در «کریمر علیه کریمر»

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتشار تیزری از «شکستن همزمان بیست استخوان»

ایسناایسنا1 روز قبل
تیزر پشت صحنه «شکستن همزمان بیست استخوان» ساخته برادران محمودی منتشر شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیلم، این تیزر توسط محمد واحد ساخته شده و اکران فیلم هم به کارگردانی جمشید محمودی و تهیه‌کنندگی نوید محمودی از ۲۲ شهریورماه در سینماهای کشور آغاز شده است. «شکستن همزمان بیست استخوان» به تازگی جایزه بهترین فیلم را در جشنواره سماع سوئد دریافت کرده است. محسن تنابنده، مجتبی پیرزاده، فرشته حسینی، فاطمه حسینی، فاطمه میرزایی، محیی رضایی، سعید چنگیزیان و علیرضا استادی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴انتهای پیام
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| کانون کارگردانان سینمای ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد: «متأسفیم که این مشکل هنوز در سینمای ایران حل نشده و مسئولان سینمایی حاضر به پاسخگویی و اقدامی قاطعانه برای جلوگیری از قاچاق ادامه‌دار محصولات سینمایی نیستند؛ اتفاقی ناگوار که تاکنون به تعداد زیادی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سینمای ایران آسیب زده و این‌بار فیلم سینمایی «رستاخیز» ساخته جناب آقای احمدرضا درویش کارگردان برجسته سینما را نشانه گرفته است. کانون کارگردانان سینمای ایران امیدوار است مسئولان سینمایی با توجه به قاچاق فیلم «رستاخیز» شرایطی را فراهم بیاورند تا این فیلم بتواند پس از هفت سال بر روی پرده سینماهای کشور به نمایش دربیاید.» منبع: سینماسینما

خودباوری؛ ارمغان هشت سال دفاع

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که کشورهای دنیا، فناوری و توانمندی‌های خود را به ما نمی‌فروشند و ما باید خودمان قله‌های دانش را فتح کنیم و توان دفاعی بومی ایجاد کنیم.
موجموج1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی والیبال ایران و استرالیا در رقابت‌‌های فینال والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ امروز شنبه ۳۰ شهریور ۹۸ از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف هم خواهند رفت. گفتنی است؛ این دیدار به صورت مستقیم روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.
ایلناایلنا22 ساعت قبل
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از اولیای دانش آموزان درخواست کرد تا از سرویس مدارس مورد تایید نیروی انتظامی استفاده کنند. به گزارش خبرنگار ایلنا، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در همایش مهر ایمن شهر ایمن گفت: برای اولین سال است که این همایش در شهر تهران برگزار می‌شود و امیدواریم ادامه داشته باشد. وی ادامه داد: آموزش و پرورش در دوران دفاع مقدس ۴۰هزار شهید داده است که بزرگترین سند وفاداری آموزش و پرورش به نظام است. مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: امنیت آرامش و ایمنی پیش نیاز شکوفایی استعدادها است جامعه‌ای توسعه می‌باید که ایمن و امنیت داشته باشد. فولادوند خاطرنشان کرد: کارهای بسیار خوبی در راستای تعلیم و تربیت در حوزه امنیت و آرامش شده است همچنین در آموزش و پرورش شهر تهران نظم و امنیت خوبی برقرار است.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
رییس اسبق سازمان صنایع دستی کشور معتقد است که رسیدن به صادرات ۲ میلیارد دلاری نیازمند همگرایی تمام قوا و نهادهایی است که به نوعی می‌توانند با حوزه صنایع‌دستی مرتبط باشند. همانند اینکه اگر دستگاه‌ها بخواهند هدیه‌ بدهند باید حتما از صنایع دستی استفاده کنند، ولی نیاز است که بیش از اینها به حوزه صنایع دستی توجه شود و اینچنین تفکری را می‌تواند به عنوان مثال در صنعت خودرو نیز پیاده‌سازی و در داخل خودروها از صنایع دستی استفاده کرد. در حوزه صنایع‌دستی می‌توان با رقم‌های کم مشاغل فردی، جمعی و حتی خانوادگی ایجاد کرد. یزدانی با تاکید بر لزوم متمرکز شدن پراکندگی مدیریت در حوزه صنایع دستی، اظهار کرد: در حال حاضر حوزه فرش زیر نظر وزارت صنعت، بخشی از مشاغل خانگی در وزارت کار و بخشی به عنوان صنایع دستی زیر نظر وزارت میراث فرهنگی است. مدیر اسبق سازمان صنایع دستی کشور تاکید کرد: بنابراین در صورتی می‌توان به هدف صادارت ۲ میلیارد دلاری رسید که با شرایط آن نیز فراهم شود.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

4 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

6 روز قبلعصر ایران2

مجروحیت ۴ مامور نیروی انتظامی بر اثر درگیری با اشرار + فیلم

4 روز قبلباشگاه خبرنگاران1

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

4 روز قبلدینو1

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

4 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

4 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

5 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

5 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

6 روز قبلهمشهری1