اسکی بازی رسانه‌های معاند روی زمین اشتباه موضوع دختر_آبی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. الف

در ادامه بخوانید

مرحله دوم برخورد با اراذل و اوباش

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در مرحله دوم عملیات برخورد با اراذل و اوباش، ۴۰۸ نفر دستگیر و ۲۰۷ محله از وجود این افراد پاکسازی شد.

عکس/ اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات علی دیواندری

23+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

جلسه شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ واکنش‌ها به حذف کلمه «شهید» از برخی کوچه‌های پایتخت همچنان ادامه دارد، دیروز جمالی نژاد معاون وزیر کشور در امور عمرانی و توسعه شهری و روستایی از برخورد شدید و پیگیری موضوع سخن گفت و امروز نائب رئیس شورای شهر در ابتدای جلسه شورا گفت که با جدیت این مسئله را دنبال خواهیم کرد.

فیلم دیده نشده از زلزله سال ۱۳۵۷ طبس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

پرونده جنجالی کورس مرگ پورشه در اصفهان چه شد؟ + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: در پرونده تصادف راننده پورشه با عابر پیاده کیفرخواست با محوریت ایراد صدمه غیرعمدی منجر به فوت به دلیل بی‌احتیاطی در امر رانندگی صادر شده است. علی اصفهانی امروز اظهار کرد: در حادثه تصادف خودرو پورشه با پراید که منجر به کشته شدن یک نفر شد، کیفرخواست صادر و به دادگاه ارسال شد. به گزارش فارس، ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری بود که رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان از تصادف یک دستگاه پورشه با پراید خبر داد که در ساعت ۲ بامداد ۲۶ اردیبشهت در خیابان کارگر اصفهان رخ داده بود. به گفته چلمقانی در این حادثه، خودرو پورشه به دلیل عدم رعایت فاصله طولی و سرعت غیرمجاز از جلو به پهلو یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به دلیل شدن جراحات راننده جوان پراید پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد. پس از این حادثه و با توجه به متواری شدن راننده پورشه، با تلاش‌های نیروی انتظامی وی بعد از حدود ۴۸ ساعت شناسایی شده و دستگیر شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اگرچه فیلم کوتاه برای مخاطب عام ساخته نمی‌شود اما می‌توان با برنامه‌ریزی صحیح همه مخاطبان را به تماشای این فیلم‌ها تشویق کرد. اعتمادآنلاین| آرش محمودی، کارگردان فیلم پرده توری درباره اکران فیلم‌های کوتاه در سینما و تأثیر آن بر جذب مخاطبان یادآور شد: فیلم کوتاه با امکان اکران در سینماها، از مهجوریت و از حالت جشنواره‌ای خود خارج می‌شود. اکنون علاوه بر مخاطبان خاص که علاقمند به دیدن فیلم‌های کوتاه هستند، مخاطبانی که سینمای تجاری را دنبال می‌کنند نیز با اکران فیلم‌های کوتاه، اذهانشان پذیرای ساختارهای نو شده است بنابراین همان بلیت و همان زمانی را برای دیدن فیلم‌های کوتاه صرف می‌کنند که ممکن است برای فیلم‌های تجاری صرف کنند. محمودی در پایان یادآور شد: اکران فیلم‌های کوتاه در سینماها، هم برای مخاطب خوب است که با ساختارهای نو در سینما آشنا می‌شود و هم برای فیلمسازان کوتاه خوب است که فیلم‌هایشان آرشیو نمی‌شود و انگیزه‌ای برای ساخت آثار تازه آنها خواهد بود. در حال حاضر چند ایده خوب برای فیلم کوتاه دارم که این بار قدرتمندتر از قبل برای ساخت آنها گام برخواهم داشت و به فکر ساخت فیلم بلند هم هستم و در یکی دو سال آینده امیدوارم بتوانم کار ساخت فیلم بلند را هم شروع کنم.

نظرها

اخبار بیشتر