برای زنان سرپرست خانواده هم به فیفا نامه بزنیم؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اقتصادی

در ادامه بخوانید

قدس آنلاینقدس آنلاین8 ساعت قبل
از ۳۵ درصد باقیمانده که مؤدیان خوش حساب و دارای کارنامه مالیاتی شفاف از قبیل کارمندان، کارگران و تولیدکنندگان و … هستند هم ۱۵۰ هزار میلیارد تومان دریافت می‌شود. بر اساس اعلام امید علی پارسا از رقم مالیاتی یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پزشکان غیردولتی حدود ۲۰۰ میلیارد تومان پرداخت می‌شود و بقیه را می‌توان فرار مالیاتی محسوب کرد و از سال آینده مالیات پزشکان، پیراپزشکان و داروسازان علی الرأس محاسبه نخواهد شد. می‌توان به این‌ها هم اعتبار داد؛ مثلا تا سقف مشخصی از درآمد، معافیت مالیاتی برایشان قائل شد. شرکت‌های کوچک پس از دو سه سال و با رسیدن به درآمد قابل قبول، نباید معافیت داشته باشند. بر همین اساس در واقع دلالان به صورت تصریح نشده معاف شده‌اند و معاملات سوداگری با این معافیت نانوشته همراه شده که برخی آن را فرار مالیاتی هم می‌دانند.

اظهارنظر وزیرکشور درباره برخورد با بدحجابی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

دغدغه‌ای برای تامین مواد اولیه تولید نداریم

صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
رضا رحمانیافزود: از اولویت‌های وزارت صمت، ​ حفظ وضع موجود و استفاده از ظرفیت‌های خالی صنعت است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز در حاشیه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از دستور کار‌های این جلسه، ارائه گزارش درباره نحوه تامین مواد اولیه واحد‌های بزرگ صنعتی و معدنی بود گفت: برخی مواد اولیه تولید به اندازه مصرف ۲ سال وارد و تامین شده است. آقای

دلار چگونه چاپ می‌شود؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

فریب دختران نوجوان برای پول به دست آوردند از طریق آبروی شان

رکنارکنا16 ساعت قبل
این دختران با وعده‌های پوشالی و به امید داشتن آینده‌ای روشن و حمایت از سوی این سایت‌ها برای تامین نیازهایشان، فریب خورده و طعمه فاحشه خانه‌داران می‌شوند. قربانیان این تجارت پر سود اما کثیف، در ازای کمترین امکاناتی که در اختیارشان قرار داده می‌شود، به اجبار به شغل روسپی‌گری گماشته می‌شوند. افزایش ۳۹ درصدی قاچاق انسان از سال ۲۰۱۱ به بعددر سال‌های اخیر قاچاق انسان به معضلی اساسی برای اغلب کشور‌های جهان تبدیل شده است تا جایی که سازمان ملل آخر ماه جولای را به «روز جهانی مقابله با قاچاق انسان» اختصاص داده است. قاچاق انسان که در دهه‌های اخیر در کنار قاچاق اسلحه و مواد مخدر از پرسودترین تجارت‌های جهان بوده، معمولا با خشونت، بی‌رحمی، اجبار و سودجویی همراه است. باندهای زیادی در کشور ما هم دستگیر شدند که سعی داشتند دختران ایرانی را وسیله‌ای برای درآمدزایی خود قرار دهند.
صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداو سیما، بر این اساس یارانه نقدی ۴۵ هزار ۵۰۰ تومانی برای هر نفر ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۶ شهریور واریز خواهد شد و بامداد روز چهارشنبه قابل برداشت است.

نظرها

اخبار بیشتر