شما نظر بدهید/با شفافیت شدن آراء نمایندگان مجلس موافق هستید؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. سیاسی
شما نظر بدهید/با شفافیت شدن آراء نمایندگان مجلس موافق هستید؟

شما نظر بدهید/با شفافیت شدن آراء نمایندگان مجلس موافق هستید؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
در روزهایی که جنجال ها بر سر شفاف شدن یا نشدن «رأی نمایندگان» بالا گرفته است، خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران خود پرسیده است؛«آیا موافق شفاف شدن رأی نمایندگان مجلس هستید؟»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طرح شفافیت آرای نمایندگان مدتی است که محل بحث و جنجال شده است. خاصه آنکه پس از عدم تصویب فوریت این طرح در مجلس، علیرضا پناهیان، روحانی نزدیک به طیف تندرو، در اظهاراتی همراه با توهین گفت: «هر چقدر نماینده انتخاب می‌کنیم کسانی هستند که به شفافیت آرای رای نمی‌دهد و در استدلال بسیار جاهلانه و ابهلانه می‌گویند تفتیش عقاید می‌شود. مگر برای رای دادن به عقاید آنجا رفته‌اید؟ غلط می‌کنید بر اساس عقاید رای دادید. باید بر اساس کار کارشناسی رای بدهید. آهای مجلس شورای اسلامی آدم باش. چه چیزی را از ملت دارید پنهان می‌کنید؟»

در سایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

در مقابل هم عده‌ای معتقدند که شفافیت آرای نمایندگان جرات را از نمایندگان می‌گیرد، آنچنان که علی مطهری می‌گوید «این مسئله معمولا در حوزه انتخابیه نماینده ایجاد مشکل می‌کند چون او را تحت فشار قرار می‌دهند.»

در همین راستا  خبرگزاری خبرآنلاین از کاربران محترم خود پرسیده است؛ «آیا موافق شفاف شدن رأی نمایندگان مجلس هستید؟»

کاربران محترم خبرآنلاین می‌توانند پاسخ خود را به این سوال در قالب کامنت بیان کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر1 روز قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر1 روز قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

موسوی: نمی‌توان روی دیدارهای تبلیغاتی حساب کرد

مهرمهر1 روز قبل
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به برخی گمانه زنی‌ها درباره دیدار رئیس جمهور ایران و امریکا در نیویورک گفت: چنین برنامه‌ای در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست و این دیدار انجام نخواهد شد.

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
فردا نیوزفردا نیوز22 ساعت قبل
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. ایرنا: خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد که واشنگتن و تهران در نشست روز دوشنبه آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به حملات لفظی پرداختند و نماینده ایران به ادعاها و اتهامات آمریکا در باره فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد. واشنگتن افزون بر از سرگیری تحریم‌های پیشین، مجازات‌های تازه اقتصادی نیز علیه ایران به کار گرفت. اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهای کشورمان در بحث ایمنی هسته‌ای، از دیگر بخش‌های سخنان صالحی بود. وی اظهار داشت: «ایران، پیشرفت هایی را در تاسیس یک مرکز ایمنی هسته‌ای به عنوان سازمان پشتیبانی فنی نهاد نظام ایمنی خود به دست آورده که با فناوری‌ها و دستگاه‌های مدرن از طریق همکاری با اتحادیه اروپا تجهیز خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر