دیکتاتور سابق تونس به بیمارستان منتقل شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
دیکتاتور سابق تونس به بیمارستان منتقل شد

دیکتاتور سابق تونس به بیمارستان منتقل شد

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
منیر بن صالحه، وکیل زین‌العابدین بن علی گفت که حلیمه، دختر دیکتاتور سابق تونس به وی خبر داده که پدرش به دلیل ناراحتی شدید جسمانی به بیمارستانی در عربستان سعودی منتقل شده است.

به گزارش افکارنیوز،

منیر بن صالحه، وکیل زین‌العابدین بن علی گفت که حلیمه، دختر دیکتاتور سابق تونس به وی خبر داده که پدرش به دلیل ناراحتی شدید جسمانی به بیمارستانی در عربستان سعودی منتقل شده است.

اخبار بین الملل- وکیل دیکتاتور سابق تونس بدون اشاره به نوع بیماری بن علی افزود که وی از بیماری رنج می‌برد، اما بیماری او ارتباطی با سرطان ندارد و وضعیت جسمانی او تاکنون پایدار بوده است.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ماجرا چیست؟

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
با افزایش قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سواستفاده برخی افراد به بیراهه رفت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ با افزایش قیمت بنزین و دو نرخی شدن آن، برخی اعتراضات مسالمت آمیز مردم با سواستفاده برخی افراد به بیراهه رفت.
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
عکس: خبرگزاری فارس۲ - فارغ از مصداق کنونی، هنوز ساز و کار مناسبی برای «بیان اعتراضات» در کشور وجود ندارد؛ گو این که اساسا چنین حقی به رسمیت شناخته نشده است! به عنوان مثال نوجوانانی که اساسا در ماجرای اعتراضات بنزینی نیستند و در عین حال، اینترنت بخشی جدایی ناپذیر از زندگی آنهاست نیز درگیر نارضایتی می‌شوند. وانگهی مگر در یکی دو روز گذشته، وقایع اعتراضی چقدر پرحجم بودند که کل اینترنت کشور را این گونه مختل کردند؟! این واکنش سنگین، چنین تداعی می‌کند که اعتراضات بسیار گسترده‌تر و خطرناک‌تر از آنی هستند که واقعا هستند. سران قوا با پشتوانه کارشناسی یک تصمیم گرفتند و باید اجرا شود. "
الفالف13 ساعت قبل
به نظر می‌رسد اعتراض صادقی به فرایند تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی درباره قیمت بنزین درست باشد و جلسه سران سه قوه عملا مجلس و جمهوریت نظام را به تمسخر گرفت. امیدواریم محمود صادقی در تصمیم خود به استعفا جدی باشد و حداقل یک نماینده، توهین به مجلس را برنتابد. ***فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟ افزایش قیمت بنزین در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران محترم سه قوه تصویب و اجرایی شد. پس از اجرای این مصوبه اخبار ضد و نقیضی درباره موافقت یا مخالفت یکی از سران قوا منتشر شد. لذا این گمان که تصمیمات بر اساس رای اکثریت دو از سه نفر سران قوا اخذ می‌شود، چندان قابل اعتنا نیست.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ مقابله با فساد یا حمایت از تولید؛ مسئله کدام است؟ درحالیکه اقدام قاطع قوه قضائیه در ماه‌های اخیر در مقابله با فساد تشدید شده است، بااین حال نگرانی‌هایی نیز در خصوص ادامه فعالیت واحد‌های تولیدی که مدیران آن‌ها به جرم اختلاس و فساد دستگیر شده‌اند وجود دارد. پس از این که اواخر سال گذشته حجت الاسلام ابراهیم رئیسی سکان قوه قضائیه را در دست گرفت مشخص شد یکی از مهمترین اولویت‌های وی مبارزه با فساد در هر سطح و جناحی است. امنیتی کردن تولید برای تولید، سم مهلکی است. فضای فعلی و امنیتی کردن تولید خطر بزرگی است که تولید را مختل می‌کند و برخی را فراری می‌دهد. ناگفته پیداست فساد موجب نابودی تولید و اقتصاد کشور و از بین برنده مشروعیت و مقبولیت سیستم است. اما از طرف دیگر همچنان که مسئولان قوه قضائیه نیز برآن تاکید دارند، ​نباید مبارزه با فساد موجب نگرانی در میان کارگران، کار آفرینان و تولیدکنندگان شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین19 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| محمدعلی ابطحی، نماینده خمینی‌شهر و عضو فراکسیون ولایی مجلس، در جمع خبرنگاران پارلمانی از جمع‌آوری امضا برای استیضاح علی لاریجانی خبر داد و گفت: جمعی از دوستان به دنبال استیضاح علی لاریجانی رئیس مجلس هستند. استیضاح لاریجانی حدود ۳۰ تا ۴۰ امضا دارد. ما می‌توانیم علی لاریجانی را استیضاح کنیماو ادامه داد: بر اساس ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس، استیضاح رئیس مجلس امکان‌پذیر است و ما می‌توانیم علی لاریجانی را استیضاح کنیم. علت طرح استیضاح علی لاریجانیاین نماینده اصولگرای مجلس در مورد علت طرح استیضاح علی لاریجانی، در حالی که رهبر انقلاب هم موافق تصمیم سران مبنی بر افزایش نرخ بنزین هستند، گفت: ما معتقدیم آقای لاریجانی حرف خودش را زده نه حرف مجلس را و رهبری هم درست می‌گویند. لاریجانی باید حرف مجلس را منعکس کند نه حرف خودش را.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین20 ساعت قبل
به طور مثال تفاهمنامه دو جانبه‌ای با ترکیه در حوزه مسافری و باری منعقد شد. در بخش مسافری با راه‌اندازی قطار‌های تهران - وان و تهران - آنکارا درصدد توسعه آن تا استانبول هستیم. با عراق و سوریه در نشست سه جانبه‌ای که حدود سه ماه گذشته در تهران برگزار شد، سندی امضا شد. مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران افزود: با این سند شاهد اتصال راه آهن شلمچه به‌بصره خواهیم بود که به این شکل بندر امام خمینی (ره) از طریق شبکه ریلی به بندر لاذیقه متصل می‌شود. به خصوص دستور رهبری درخصوص خط ریلی چابهار که تأکید ویژه‌ای به توسعه ریلی آن داشتند. مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ادامه داد: این انتظار وجود دارد که با حمایت‌های انجام شده این فرصت بیشتر برای مردم فراهم شود. متوسط سیر سفر‌های حومه‌ای ۱۲۳ کیلومتر با مبلغ ۳۲۰۰ تومان است که این می‌تواند منجر به مطلوبیت برای سفر‌های حومه‌ای شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری23 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری23 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

عدنان پاچه‌چی، سیاستمدار کهنه‌کار عراقی درگذشت

ایسنا37 دقیقه قبل

نشست آستانه اوایل ماه میلادی آتی برگزار می‌شود

مهر39 دقیقه قبل

آیا مسعود شجاعی به خط پایان رسیده است؟

فرارو44 دقیقه قبل

قیمت انواع خودروهای داخلی/ دنا ۱۱۱ میلیون تومان شد

ساعت ۲۴45 دقیقه قبل

پلوسی، ترامپ را به مجلس نمایندگان آمریکا فراخواند

میزان‌آنلاین46 دقیقه قبل

مطالب خواندنی در مورد استانبول

ساعت ۲۴47 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

2 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین1

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

3 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1