انصاری‌فرد: برند و لوگوی پرسپولیس چاره‌ساز مشکلات است/ از برانکو پالس مثبت دریافت کردیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. ورزشی
انصاری‌فرد: برند و لوگوی پرسپولیس چاره‌ساز مشکلات است/ از برانکو پالس مثبت دریافت کردیم

انصاری‌فرد: برند و لوگوی پرسپولیس چاره‌ساز مشکلات است/ از برانکو پالس مثبت دریافت کردیم

برناخبرگزاری برنا |
قرارداد ما با اسپانسر جدید منعقد شود پول بازیکنان را پرداخت می‌کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمدحسن انصاری‌فرد با حضور در برنامه ورزش و مردم درخصوص حضور دوباره‌اش در جمع سرخپوشان اظهار داشت: من در سال ۸۴ افتخار داشتم یک سال مدیرعامل پرسپولیس باشم اما شرایط بسیار متفاوت است، هزینه‌ها بالاتر رفته، فضای مجازی فعال است و هواداران هم تحت تاثیر قرار می‌گیرند و حتی مخالفان هم در این فضاها برنامه‌ریزی می‌کنند. اما اعتقاد دارم برند و لوگوی پرسپولیس چاره‌ساز است. در این ۲-۳ هفته که منصوب شدم متوجه شدم فضای خوبی را می‌توانیم ترسیم کنیم و اطمینان می‌دهم هواداران پرسپولیس خبرهای خوبی را در آینده نزدیک خواهند شنید. ان‌شاالله در آینده نزدیک از نظر اسپانسر و مسائل مختلف خبرهای خوبی را به هواداران پرسپولیس می‌دهیم.

وی افزود: معمولا مدیران باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به دلیل عدم ثبات نمی‌توانند برنامه ریزی دراز مدت داشته باشند ولی چون صبح تا شب در حال ملاقات با نمایندگان اسپانسرهای بزرگ هستیم خبرهای خوبی در آینده خواهیم داشت. البته این موضوع کمی زمانبر است ولی اگر فرصت شود تا یک ماه آینده این کار را انجام بدهیم می‌شود راه مستمری برای درآمدزایی داشته باشیم. روز گذشته در جلسه با حسینی و ماهینی و کالدرون نکاتی را مطرح کردم و از آنها خواستم با وجود بدهی‌های زیاد امیدوار باشند که از نظر مالی شرایط خوبی خواهیم داشت. ما می‌خواهیم روی یک اپراتور برنامه ریزی نکنیم و قرار است همه اپراتورها روی یک سامانه با ما همکاری کنند.

انصاری فرد تاکید کرد: ایرانسل با ما همکاری‌های خوبی کرده و در بحث مجوز حرفه‌ای به ما کمک‌های زیادی کرده است. به هواداران هم می‌گویم که بحث مجوز حرفه‌ای ما حل شده و به لطف خدا کل بدهی به طلبکاران را تسویه کردیم. البته ما طلبکار زیاد داریم که مثلا برانکو ایوانکوویچ یکی از آنها است که این شکایت مربوط به فصل آینده است. ما باید به نیلسون ۹۵ هزار دلار بدهیم ولی او باید یک نفر را در ایران معرفی کند که ما این پول را انتقال بدهیم. جا دارد از سهیل مهدی، فدراسیون فوتبال و بهاروند که با ما همکاری کردند نهایت تشکر را داشته باشم و من خدا را شکر می‌کنم میشکلی برای حضور ما در آسیا وجود ندارد.

وی افزود: ما یک بحث بلیت‌فروشی داشتیم و تصمیم گرفتیم سامانه هواداری خود را به بلیت فروشی وصل کنیم. ما اطمینان داریم بحث ۹۰ به ۱۰ در این بازی (دربی رفت) اجرا نمی‌شود ولی امید داریم که در بازی برگشت این اتفاق بیفتد. چون ما برنامه برای شناسایی تماشاگرانمان داریم و می‌خواهیم روی بحث کارت هواداری مانور کنیم. کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند با کارت ملی خود می‌توانند بلیت بخرند و آنها خیلی راحت شناسایی شوند اما در این بازی بعید می‌دانم بتوانند تماشاگران را شناسایی کنند که چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی؟

وی افزود: اگر سامانه هواداری خودمان را به روز کنیم اسپانسری هم که با ما همکاری می‌کند متوجه می‌شود که ما چقدر فعالیت در بحث تماشاگر داریم و در آن صورت به ما سرویس می‌دهد. مثلا من با یک مشاور بانکی مشورت کردم و از او سوال کردم آیا می‌شود سهمی به حساب استفاده کننده (یعنی همان تماشاگر) به آنها برگردانده شود که این مشاور گفت مشکلی ندارد و از نظر شرعی هم مشکلی نخواهد داشت. ما می‌خواهیم سرویس هایی به تماشاگرانمان بدهیم که از تخفیف‌های مختلف استفاده کند. من فکر می‌کنم دیگر زمان این گذشته که به هواداران بگوییم پول نقد بدهید، همان طور که تماشاگران از ما حمایت می‌کنند ما هم باید سرویس خوبی به آنها بدهیم. یا مثلا در بحث اپلیکیشن تصمیم داریم کاری انجام بدهیم راه و درآمدزایی مستمر ایجاد کنیم. ما ظرفیت‌های خالی زیادی مثل بلیت فروشی، نوشیدنی، مواد غذایی، موزه و … داریم که باید این شرایط را برای هوادارانمان فراهم کنیم.

انصاری فرد درخصوص خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال و اینکه آیا موافق روند واگذاری است یا خیر گفت: من روز اول که با وزیر صحبت کردم او خیلی اصرار داشت تا آخر سال این اتفاق باید بیفتد. نظر من هم این است تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس همین است. هر مدیری که وارد باشگاه پرسپولیس می‌شود چون ردیف بودجه ندارد نمی‌داند کف و سقف در آمدزایی‌اش کجا است. البته خصوصی کردن این ۲ باشگاه مشکلات خودش را دارد، مثلا بحث‌های امنیتی و سیاسی در این موضوع تاثیر گذار است البته همانطور که گفتم وزیر خیلی اصرار داشت این ۲ باشگاه تا آخر سال خصوصی شوند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص مطالبات برانکو و بقیه طلبکاران این باشگاه گفت: برای امسال بحث مجوز حل شده اما از حالا باید برای سال اینده با طلبکارانمان مذاکره کنیم. من با مدیر برنامه برانکو صحبت کردم چون به خود او دسترسی نداشتم. به مدیر برنامه وی گفتم هر جا که صلاح می‌داند ما آماده مذاکره هستیم و به تفاهم می‌رسیم. خوشبختانه پالس مثبتی دریافت کردیم و امیدوارم در یک کشور ثالث با برانکو که برای ما زحمات زیادی کشیده به جمع بندی برسیم.

وی در خصوص طلب بودیمیر نیز گفت: طلبکاران ما خیلی زیاد هستند. ما در وهله اول باید تیم خودمان را حفظ کنیم، متاسفانه هنوز پولی را به بازیکنان و مربیان پرداخت نکردیم و باید قبل از دربی این پول را بدهیم. می‌خواهیم آنها با روحیه باشند و اگر قرارداد ما با اسپانسر جدید منعقد شود پول بازیکنان را پرداخت می‌کنیم. بحث بعدی ما هم تامین هزینه‌های باشگاه است که روی سامانه هواداری ۳۰۳۰ حساب کردیم که به نظرم با این شرایط مشکلی برای تامین این هزینه‌ها نخواهیم داشت. البته معلوم نیست که من تا کی در اینجا هستم ولی خداکند مدیران بعدی این مسیر را ادامه بدهند چون دور قبل که در پرسپولیس بودم راه‌های درآمدزایی را آماده کردم ولی وقتی تا از باشگاه رفتم این برنامه‌ها همه لغو شد.

در وبسایت خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

انصاری فرد در خصوص اینکه در زمان وی نیز از پرسپولیس کسر امتیاز گرفته صورت گرفت گفت: اگر من بحث مجوز حرفه‌ای را حل نمی‌کردم باید می‌گفتم تقصیر آقای عرب بود؟ این وظیفه من بوده و باید پاسخگو باشم. وظیفه هر مدیری است که کارهای مدیریت خودش را پیگیر باشد. همین الان مشکلات قبلی بر گردن من است و وقتی باشگاه را تحویل گرفتم یعنی همه مسئولیت‌ها را قبول کردم.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه برای قبول مدیرعاملی پرسپولیس جسارت به خرج داده گفت: البته این برای من افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل این باشگاه شدم. این سعادت و توفیق به من داده شده مدیر مجموعه‌ای هستم که هوادارانی دلسوز دارد و من به همه هواداران می‌گویم که دوست دارم آنها دلگرم باشند. رهبر انقلاب فرمودند باید به دل مردم بذر امید پاشید، من هم امیدوارم بارقه امید را در دل آنها ایجاد کنیم. من به هوادار پرسپولیس می‌گویم ما مربی داریم که یک ریال دریافتی از ما نداشته ولی یکبار هم با ما در این باره حرف نزده است. حتی بازیکنان هم رقمی را دریافت نکرده‌اند. روز گذشته هم به همه آنها گفتم نگران نباشند. به خاطر این می‌گویم شرایط ما خوب است و باید با همین تیم جلو برویم و من امیدوارم دل هوادارانمان را شاد کنیم.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا است گفت: مبالغ قراردادهای آنها بالا است ولی اشکالی هم ندارد. قراردادها بسته شده، من هم قول می‌دهم به تعهدات عمل کنم. هر چند مبالغ قراردادها زیاد است ولی حق بازیکنان است که وقتی زحمت می‌کشند این رقم‌ها را هم دریافت کنند.

انصاری فرد با اشاره به حضورش در پرسپولیس گفت: روزی که پرسپولیس آمدم به نمایشگاه علی پروین رفتیم، آن زمان مثل امروز مستاجر بودم! قرارداد یک سال من و پیوس و شاهرخ بیانی و رحیم یوسفی ۲۰ هزار تومان بود. یک بار برای چند بازی به شمال رفتیم و در بهشهر در یک روز ۳ بازی پشت هم انجام دادیم تا نصف اجازه خانه خودمان را در بیاوریم ولی الان بازیکنان خوب پول می‌گیردند و در آمد خوبی دارند.

وی در خصوص اینکه تکلیف سوپرجام چه شد گفت: ما ۲ سوپر جام طلب داریم. یکی همانی است که پرونده آن در دادگاه CAS وجود دارد و قرار است ۲۹ شهریور رای آن صادر شود. یکی دیگر هم همانی که ما قهرمان شدیم، حتی در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون هم به تصویب رسیده، روز گذشته با آقای تاج صحبت کردم که او در سوئیس حضور داشت. به او گفتم که ما می‌خواهیم روز دوشنبه قبل از بازی جام را بگیریم ولی قرار است شنبه با بازگشت تاج در این خصوص تصمیم گیری شود. البته دفعه پیش در محل سازمان لیگ جام را به بازیکنان ما دادند که روی خوبی نداشت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه با جدایی اش از فوتسال مشکلی با تاج ندارد گفت: من هیچ مشکلی با تاج و شکوری ندارم. حتی بعد از حضورم در پرسپولیس نزد مهدی تاج رفتم و به او گفتم که مشکلی با او ندارم و خوشبختانه مناسبات ما برقرار است و وزیر ورزش ۴ توصیه به من کرد که یکی از آنها این بود که نزد مهدی تاج بروم و من هم این کار را کردم و وقتی او را دیدم با وی دیده بوسی کردم و مشکلی هم با وی ندارم.

انصاری فرد در خصوص دربی پیش رو در هفته چهارم گفت: برای این بازی باید بلیت فروشی در کمال آرامش برگزار شود. برای همین بازی پیش رو خودم جلوی گیشه‌ها می‌روم. شب گذشته هم به من گفتند که از ۸ صبح امروز تا صبح دوشنبه سامانه برقرار است. شرایط باید به شکلی پیش برود که مردم دچار مشکل نشوند. امیدوارم در بازی پرسپولیس و استقلال این اتفاقات نیفتد و مردم راحت به ورزشگاه بروند. البته من پیشنهادی دارم که قبل از گیت آخر هواداران دو تیم شناسایی شوند تا یگان ویژه مقابل گیت‌های بلیت فروشی دچار مشکل نشوند.

وی در خصوص اینکه چه برنامه‌ای برای فوتبال پایه در پرسپولیس دارد گفت: ما ۲ جلسه خوب با جامعه دانشگاهی درباره آکادمی داشتیم. ما امکانات خوبی در ورزشگاه درفشی‌فر داریم، قرار شد دوستان ما پیشنهاد دیگری به ما بدهند تا علمی و با تجربه و فضای دانشگاهی آکادمی پرسپولیس را جلو ببریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا قرار است تغییراتی در هیات مدیره ایجاد شود یا خیر گفت: به نظرم تغییرات در هیات مدیره ایجاد می‌شود البته وزیر در این زمینه تصمیم می‌گیرد. البته روز شنبه جلسه مهمی در هیات مدیره برای مباحث آکادمی و بحث آموزشی خواهیم داشت. این را هم بگویم که ما یک دانشگاه علمی پژوهشی نه تنها در داخل خودمان بلکه در سطح دانش آموزی آماده داریم که به زودی افتتاح خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
طرفداریطرفداری22 ساعت قبل
دوستان اگه واقعا اهل مطالعه و تحقیق باشید میفهمید، برعکس ایران، دقیقا تو آمریکا رئیس جمهور پشمه! فقط به همین چهل سال اخیر آمریکا دقت کنید اگه کوچکترین تغییری تو سیاستهای کلان و مخصوصا سیاست خارجیش شده باشه، ولی ایران از هاشمی بگیر تا خاتمی، احمدی نژادو روحانی هم کدوم یه مدل مملکت رو پیش برون، هاشمی سد سازی، خصوصی سازی، و تورم، خاتمی توافقات هسته‌ای،. پلمپ هسته‌ای، گفتگوی تمدنها و آزادی‌های زیر زانویی! احمدی نژاد، رفتارهای پوپولیستی، در افتادن با آمریکا و تورم، روحانی باج دادن به آمریکا، از بین بردن صنعت، هسته‌ای، تورم و ریدن! کجای این عملکردها شبیه همه؟ که بگیم رئیس جمهور تو ایران هیچ کارست؟!
طرفداریطرفداری22 ساعت قبل
طرفداری- آنتونیو کاسانو معتقد است در کورس فتح اسکودتوی ۲۰۱۹/۲۰، اینتر با غلبه بر یوونتوس، قهرمان سری آ خواهد شد. کاسانو در مصاحبه‌ای با لا ریپابلیکا؛ گفت: اینتر قهرمان اسکودتو می‌شود. تیم کونته مرا به یاد اولین فصل او در یوونتوس می‌اندازد. اگر اینتر به همین شکل به تعقیب یوونتوس بپردازد، یووه سرانجام امتیازاتی از دست خواهد داد و کونته اسکودتو را بالای سر خواهد برد. آنها عملا دو تیم کامل در اختیار دارند و همچنان از رقابتی‌ترین و کامل‌ترین ترکیب در ایتالیا برخوردار هستند.
روزنوروزنو1 روز قبل
تیم ملی نتایج خوبی نگرفته و فدراسیون فوتبال از عملکرد مارک ویلموتس بلژیکی راضی نیست. جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هم دوشنبه بعد از ظهر با موضوع بررسی وضعیت تیم‌ملی برگزار شد که اعضا به بحث و تبادل نظر در این باره پرداختند و هر کدام نظراتی داشتند. عمده نظرات هم درباره عملکرد بد ویلموتس در تیم ملی بود و آنها ابراز نگرانی کردند. گویا رئیس فدراسیون قصد دارد با مدیر برنامه‌های ویلموتس مذاکرات تازه‌ای داشته باشد. باید دید آیا این اخبار و شایعات صحت دارد یا نه؟ هنوز مسئولان فدراسیون واکنش رسمی در این باره نداشته‌اند.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
کنترل دوپینگ به منظور استفاده ورزشکاران از مواد ممنوعه شامل ۱۱ مرحله است با تست مربوطه از طریق آزمایش خون یا ادرار توسط ماموران کنترل دوپینگ مدنظر قرار می‌گیرد. تمام تست‌ها توسط ماموران کنترل دوپینگ آموزش دیده و مورد تایید، انجام می‌شود و نمونه‌گیری می‌تواند حین یا خارج رقابت انجام شود. تشریح ۱۱ مرحله کنترل دوپینگاولین مرحله کنترل دوپینگ این است که در هر زمان و مکان ممکن است از شما نمونه‌گیری شود. در مرحله سوم آمادگی خود را برانی نمونه‌گیری در اسرع وقت به ماموران کنترل دوپینگ اعلام می‌کنید. مدیریت نتایجگفتنی است به دلیل نقض قوانین ضد دوپینگ، محرومیت‌ها از یک توبیخ ساده، به محرومیت مادام العمر تغییر می‌کند.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
به گزارش فوتبالی، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: مقابل یکی از بهترین‌های تیم‌های ایران بازی داریم در حضور هوادارن پرشور پرسپولیس هستیم. من بازی فردا را بازی جذابی پیش‌بینی می‌کنم چرا که هر دو تیم به دنبال گرفتن نتیجه هستند و امیدوارم با یک بازی هدفمند بتوانیم مقابل پرسپولیس نتیجه لازم را بگیریم. تارتار خاطرنشان کرد: دوست دارم تیم من مقابل پرسپولیس پیروز باشد چرا که بحث هواداران و بازیکنان ما در میان است. اگر بگویم پرسپولیس را بیشتر از خودم دوست دارم دروغ گفته‌ام. وی درمورد اینکه تعطیلی دو هفته لیگ به سود شما بود یا نه گفت: تعطیلات به نفع تیم‌هایی است که شرایط بحرانی دارند و یا شرایطشان بد است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

انصاری‌فرد: پرسپولیس به دنبال بازی با یک تیم بزرگ اروپایی است/حقوق برانکو پرداخت می‌شود

نود4 دقیقه قبل

جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی در اردوی پرسپولیس

نود4 دقیقه قبل

کاهش قیمت ۲۱ ارز در بازار بین بانکی/ قیمت آپارتمان در فردوسی/سهمیه بنزین تا چه زمانی در کارت سوخت ذخیره می‌شود؟

میزان‌آنلاین6 دقیقه قبل

آژا کتاب

صدا و سیما6 دقیقه قبل

۵۴ درصد آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ ناراضی‌اند

الف7 دقیقه قبل