سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه! +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه! +عکس

سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه! +عکس

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
مرد جوان نقشه سرقت از خانه یک زن آشنا را طراحی کرد و همدست اش با پوشیدن لباس زنانه پا در خانه زن جوان گذاشت و دست به سرقت میلیونی طلا زد.

خراسان: روز ۱۶ تیر امسال زن جوانی در تماس با ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از سرقت میلیونی طلا‌های داخل خانه‌اش خبر داد و همین کافی بود تا تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شوند

ماموران با حضور در خانه زن جوان پی بردند که سارق بدون تخریب قفل در‌ها وارد خانه شده و طلا، سکه و ۱۵ میلیون تومان پول نقد به سرقت برده است.

تیم پلیسی با توجه به شیوه و شگرد سارق، در همان تحقیقات ابتدایی احتمال دادند که سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است. در این مرحله بازپرس شعبه ۹ دادسرای ناحیه ۱۰ تهران دستور داد تا تیمی از ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران برای دستگیری دزدان میلیونی طلا‌ها وارد عمل شوند.

سرقت از خانه زن تهرانی با پوشش زنانه! +عکس - 4

تحقیقات پلیسی

ماموران به سراغ دوربین‌های مداربسته محل سرقت و دوربین بانک کنار خانه زن جوان رفتند و در بررسی فیلم‌های ضبط شده مشاهده کردند یک زن با در دست داشتن کلید وارد خانه و پس از دقایقی سراسیمه از خانه خارج شده است.

تیم پلیسی با بررسی‌های دقیق‌تر با توجه به اندام و وضعیت راه رفتن سارق احتمال دادند که دزد جوان یک مرد با پوشش زنانه است.

کارآگاهان به سراغ زن جوان رفتند و با توجه به این که احتمال می‌رفت سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است از او خواستند تا اگر به کسی شک دارد اعلام کند که در این مرحله زن جوان ادعا کرد به مرد جوانی که برق کار خانه‌اش بوده مظنون است.

در این شاخه از تجسس‌ها، ماموران روز ۱۹ تیرماه، مرد برق‌کار را دستگیر کردند، اما این مظنون اصرار به بی‌گناهی داشت تا این که ماموران با بررسی‌های فنی و دقیق‌تر از بی گناه بودن مرد برق کار اطمینان پیدا کردند و تنها مظنون پرونده آزاد شد.

شناسایی سارق زن نما

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت و ماموران با اقدامات فنی و پلیسی با توجه به رفت و آمد‌هایی که به ساختمان زن جوان بود به پسر جوانی به نام سامان ۲۴ رسیدند و در کاوشگری‌های اطلاعاتی مشخص شد، سامان در روز سرقت به خانه زن جوان رفت و آمد داشته است.

ماموران با شناسایی مخفیگاه سامان در منطقه پاسگاه نعمت آباد، عملیات دستگیری متهم را روز ۴ شهریور به اجرا در آوردند و پسر جوان دستگیر شد. سامان ابتدا خود را بی گناه می‌دانست، اما وقتی در بازجویی‌ها در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد و پرده از یک سرقت فریبکارانه برداشت. سامان به ماموران گفت: پیشنهاد سرقت را یکی از دوستانم به نام مراد مطرح کرد و در همان روز فهمیدم سوژه سرقت خانه یکی از دوستان مراد است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

دستگیری دوست خیانتکار

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات با توجه به اطلاعات به دست آمده، ردیابی‌های خود را برای دستگیری مراد آغاز کردند تا این که روز ۵ شهریور ماه این سارق در نزدیکی میدان آزادی دستگیر شد.

مراد وقتی دید همدست اش پرده از راز سرقت میلیونی‌شان برداشته به ناچار به ماموران گفت: چند ماه قبل با زن جوان آشنا شدم و با هم ارتباط نزدیکی داشتیم تا این که ۱۰ روز قبل از سرقت کلید خانه زن جوان را سرقت کردم و بعد از این که یک نمونه از روی او ساختم، کلید را سر جایش گذاشتم تا زن جوان به من شک نکند.

وی افزود: می‌دانستم همیشه طلای زیادی داخل خانه زن جوان است به همین دلیل پیشنهاد سرقت را به سامان دادم که او نیز پذیرفت سرقت را انجام دهد، اما برای این که نقشه‌مان لو نرود، سامان تصمیم گرفت با پوشش زنانه وارد ساختمان شود، چون زن جوان دوستان زیادی داشت و به خانه‌اش رفت و آمد داشتند، احتمال می‌دادیم پلیس به دوستان او شک کند، اما خیلی زود دستمان رو شد و دستگیر شدیم.

مرد جوان ادامه داد: پس از سرقت، طلا‌ها را به مبلغ ۷۰ میلیون تومان به یک مالخر در شهر بهارستان به فروش رساندیم و پول آن را بین خودمان تقسیم و همه پول را هزینه مصرف مواد مخدر و خوش گذرانی خودمان کردیم.

دستگیری ۲ مالخر

تیم پلیسی با توجه به اعترافات دو سارق جوان، تحقیقات را برای دستگیری مالخر طلا‌های میلیونی آغاز کردند که ماموران خیلی زود مرد ۴۰ ساله و پسر ۲۰ ساله‌ای که طلا‌های سرقتی را خریده بودند، دستگیر کردند.

بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

لوازم یدکی قلابی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
قطعات و لوازم یدکی قلابی صدمات فراوانی به خودروها وارد کرده که براساس آن، پرونده‌های سنگینی نیز در تعزیرات تشکیل شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس اعلام مسئولان اتحادیه‌های لوازم یدکی خودرو، انبارهای زیرزمینی در داخل شهر بسیار زیاد است و اگر مجازات‌ها بازدارنده باشد نمی‌توان لوازم یدکی‌های قلابی را به شهرهای مختلف ارسال کرد.

یک روز تعطیل

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
روز جمعه با تمام فراز و فرودهایش تمام می‌شود، اما مهم دور هم بودن و صله رحم در این روز است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، روز جمعه با تمام فراز و فرودهایش تمام می‌شود، اما مهم دور هم بودن و صله رحم در این روز است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
با این وجود، به نظر می‌رسد این بی‌خوابی‌ها کم‌ایراد نیست و می‌تواند حتی با خطر مرگ همراه باشد. پژوهش‌های متعدد بالینی مشخص کرده‌اند دیر خوابیدن تا ۱۰ درصد خطر مرگ را افزایش می‌دهد. البته دیر خوابیدن به تنهایی لزوما منجر به افزایش خطر مرگ نمی‌شود و رفتارهای اشتباه در طول شب به این موضوع دامن می‌زند. افزون بر این کم‌خوابی منجر به افزایش اختلالات خواب می‌شود. وقتی یک فرد در طول ساعات بیداری بیشتر ساعات شب یا عصر را مشاهده کند، رفته رفته از نور خورشید دور می‌شود.
همشهریهمشهری14 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از واشنگتن پست، اسلحه شاتگانی به‌عنوان یکی از مدارک جرم در یکی از دادگاه‌های کیپ‌تاون در آفریقای جنوبی به دادگاه آورده شده بود که به‌طور اتفاقی گلوله از آن شلیک شد و دادستان جان باخت. ادلایدفریرای ۵۱ساله در حالی قربانی این حادثه شد که ‌جز سلاح نگهبان‌ها هیچ سلاحی نباید با گلوله وارد دادگاه می‌شد. اکنون پلیس‌های سهل‌انگاری که باعث وقوع این حادثه شده‌اند تحت پیگرد قانونی قرار دارند.

افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد اکنون که مردم تمایل بیشتری به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به خودروی شخصی دارند؛ مسئولان دولتی هم بخشی از درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین را به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص دهند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 ساعت قبل
ساعت۲۴-بررسی‌ها نشان می‌دهد: خطر انقراض یک سوم از گونه‌های گیاهی آفریقای استوایی را تهدید می‌کند. محققان در بررسی‌های جدید خود دریافتند: یک سوم از گونه‌های گیاهی در آفریقای استوایی با خطر انقراض روبرو هستند. درحالیکه در مطالعات متعددی خطر انقراض گونه‌های جانوری به دقت مورد بررسی قرار گرفته؛ اما تهدیدهایی که گونه‌های گیاهی با آن‌ها روبرو هستند به خوبی مشخص نیست. به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه گاردین، محققان در بررسی جدید خود و با استفاده از مدل‌های ارزیابی از مجموع ۷۰۰۰ گونه، ۱۷ درصد از گونه‌های گیاهی در آفریقای استوایی را در معرض خطر انقراض معرفی کردند. این گونه‌های گیاهی بیشتر در جنگل‌های استوایی غرب آفریقا و ارتفاعات اتیوپی متمرکز بوده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تحریم آذری جهرمی توسط آمریکا؛ وزارت خزانه داری آمریکا وزیر ICT ایران را تحریم کرد

تکراتوچند ثانیه قبل

نتایج ۴ مسابقه هفته هجدهم لیگ فوتسال

مشرق‌نیوز19 دقیقه قبل

نتانیاهو: هرگز استعفا نمی‌دهم/ علیه من «کودتا» شده است!

تابناک21 دقیقه قبل

ترامپ موقتا دولت آمریکا را از تعطیلی نجات داد

تابناک23 دقیقه قبل

بولتون: کاخ سفید دسترسی من به توئیتر را قطع کرده بود

مشرق‌نیوز24 دقیقه قبل