وزیر علوم: از رئیس‌جمهور برای حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی دعوت کردیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. آفتاب‌نیوز
  4. سیاسی

وزیر علوم: از رئیس‌جمهور برای حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی دعوت کردیم

آفتاب‌نیوزخبرگزاری آفتاب‌نیوز |
وزیر علوم از احتمال حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران در مراسم آغاز سال تحصیلی خبر داد.

آفتاب‌‌نیوز :

منصور غلامی در گفتگو با مهر، درباره حضور رییس جمهور در مراسم آغاز تحصیلی دانشگاه‌ها (مهر ۹۸) گفت: به تازگی با ارسال نامه‌ای از رئیس جمهور برای حضور در مراسم رسمی آغاز سال تحصیلی در یکی از دانشگاه‌ها دعوت کرده‌ایم.

وزیر علوم با اشاره به اینکه هنوز زمان برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری با حضور رئیس جمهور مشخص نیست، افزود: احتمالا امسال نیز به سیاق سال گذشته رئیس جمهور در دانشگاه تهران حضور خواهد یافت.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

سال گذشته رئیس جمهور برای آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها ۲۲ مهرماه در دانشگاه تهران حضور یافت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
کاربری به نام «عبدالعزیز بن عبدالله السعد» با هشتگ ایران_تشتعل (ایران در حال سوختن است)، تصویری از بن سلمان منتشر کرد و همراه آن نوشت: جنگ با موفقیت [به داخل ایران] منتقل شد. جنگ با موفقیت [به داخل ایران] منتقل شد. کاربری به نام «القوة الضاربة» پا را فراتر از هموطنان سعودی خود گذاشت و خواستار تجزیه ایران نیز شد و نوشت: ایران از درون می‌سوزد. رسما جنگ به داخل ایران منتقل شد و داخل کشورهایی که دولت‌هایشان تابع ایران هستند. سعودی‌ها درحالی این‌چنین با صراحت از کشیدن جنگ به داخل ایران سخن می‌گویند که آشوب‌ها در سراسر ایران به شکل گسترده‌ای فروکش کرده و امنیت به مناطق دستخوش اغتشاش بازگشته است.
انتخابانتخاب5 ساعت قبل
در این بین گویا تدبیر مسئولان برای کنترل اوضاع قطعی اینترنت بوده. شورای امنیت کشور زیر نظر وزیر کشور است؛ از این رو تعدادی از نمایندگان مجلس نیز به این موضوع واکنش نشان دادند. تا جایی که علی مطهری با بیان اینکه با بازگشت آرامش به کشور ادامه قطع اینترنت ضرورتی ندارد، گفت که اگر وزیر کشور به قطعی اینترنت ادامه دهد، حتی امکان استیضاح او نیز وجود دارد. طیبه سیاوشی هم از تذکر ۱۱ نماینده به وزیر کشور برای قطع اینترنت خبر داد. در این بین هیچ خبری از وزیر کشور نیست و اظهارنظری از او درباره احتمال وصل شدن اینترنت منتشر نشده.

کهن جامه‌ خویشتن آراستن، به از جامه‌ عاریت خواستن

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «در داخل، ظرفیتها خیلی بالا است، خیلی بالا است. شما بهتر از من میدانید، من هم البته بی‌اطلاع نیستم اما شماها خودتان که در بخشهای مختلف تولیدی دارید کار میکنید، خوب میدانید که ظرفیتهای کشور چقدر بالا است. همین آقایان و این خانمی که اینجا صحبت کردند، در واقع تبیین کردند بخشی از ظرفیتهای کشور را در آن رشته‌ای که خودشان در آن رشته دارند کار میکنند. گله‌ها و دغدغه‌ها که گفته شد، معنایش این است که در این بخش، ظرفیتهای استفاده‌نشده‌ای وجود دارد که با این موانع نمیتوانیم از آنها استفاده کنیم، موانع را برداریم تا بشود استفاده کرد. پس ببینید، همه‌ی حرف در این جلسه‌ی امشب ما این است که ظرفیتهای کشور بی‌نهایت است، فراوان است، از بخشی‌ از آنها استفاده شده و بحمدالله اثربخشی داشته، از بسیاری هم استفاده نشده» ۱۳۹۸/۰۸/۲۸پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENE. IR براساس این بخش از بیانات رهبر معظم انقلاب، نماهنگ «کهن جامه‌ خویشتن آراستن به از جامه‌ عاریت خواستن» را منتشر کرد.

سلاح‌هایی که در اغتشاشات اخیر بدست آمد

همشهریهمشهری16 ساعت قبل

عوض کردن جای اشرار و مردم

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
در این هسته‌ها عمدتا برخی زنان و دختران نقش محوری را دارند برای تحریک افکار عمومی نیز از واژه «غیرت» استفاده می‌شود. در آشوب‌های شنبه و یکشنبه خشونت رمز عملیات بود؛ خشونت‌های بسیار بالا و تخریب اموال عمومی. اکنون رسانه‌های بیگانه که در ماجرای آشوب‌ها و اغتشاشات به آخر خط رسیده‌اند و شکست طراحی دو ساله را جلوی چشمان خود می‌بینند همچنان تلاش دارند آموزش آشوب و خشونت بدهند. در طراحی آشوب‌های شنبه و یکشنبه استفاده از سلاح گرم و کشتن مردم در دستور کار جدی طراحان بوده است. اکنون آمریکایی‌ها و رسانه‌های آن‌ها بعد از شکست در این طراحی وارد مرحله جدیدی شده‌اند تا جای اشرار و مردم را عوض کنند و جلاد را به جای مظلوم بنشانند، اما این بار نیز به جایی نخواهند رسید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| محمدجواد ابطحی، عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت لغو فعالیت مؤلفانی که آثار دیگر مؤلفان را کپی برداری می‌کنند، بیان کرد: بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری و معنوی در دستور کار کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس است که یکی از موارد بسیار مهم مندرج در آن، جلوگیری از تضییع حقوق مؤلفان است. نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: تصویب لایحه حمایت از مالکیت فکری و معنوی در مجلس قطعا می‌تواند آثار مثبتی در کاهش سرقت ادبی داشته باشد. وی ادامه داد: رشد تکنولوژی‌های ارتباطی و وسایل ارتباط جمعی، باعث شده است که میزان کپی برداری و سرقت ادبی افزایش یابد و متاسفانه برخی افراد، آثار دیگران را به نام خود جا می‌زنند که به هیچ وجه پسندیده نیست. نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید وظایف خود را در این زمینه به خوبی ایفا کند، افزود: همچنین شورای بررسی متون و کتب باید نظارت‌های خود را دقیق‌تر کنند و اجازه کپی‌برداری را به برخی افراد ندهند. ابطحی با بیان اینکه باید دستگاه‌های نظارتی از کپی برداری و سرقت ادبی جلوگیری کنند، تصریح کرد: البته مولفان می‌توانند از منابع دیگر افراد برای تکمیل کار خود بهره گیرند اما باید با ذکر منبع باشد و حق مولف اصلی محفوظ بماند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

دانستنی‌هایی درباره تزریق ژل

ایسنا2 دقیقه قبل

فرهنگ تولید در مراکز پژوهشی لرستان نهادینه شود

ایسنا7 دقیقه قبل

چندهمسری راه‌حل ازدیاد نسل جوان فاقد همسر نیست

ایسنا8 دقیقه قبل

واکنش پیشکسوت پرسپولیس به شعار هواداران علیه کالدرون

وانانیوز9 دقیقه قبل

ضعف سیستم مالیاتی یکی از مهم‌ترین موانع تولید است

ایسنا10 دقیقه قبل