انیمیشن برادر ویژه محرم منتشر شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. سینماپرس
  4. فرهنگ

انیمیشن برادر ویژه محرم منتشر شد

سینماپرسخبرگزاری سینماپرس |
سینماپرس: انیمیشن برادر ویژه محرم در استودیو دل زار تولید شد.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن برادر ویژه محرم به کارگردانی محمد دانیال عطوفی و تهیه کنندگی محمد همدانی در استودیو دل زار تولید شد.

خبری: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

استفاده از نویگیشن ایرانی در جراحی ستون فقرات

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل

پشت دیوار عمارت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

واکسیناسیون

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) با هدف تقویت ارتباط دانشجویان و دانشمندان جوان کشور با دانشمندان برجسته جهان اسلام، فرصت‌هایی را در قالب همکاری‌های داوطلبانه ایجاد می‌کند. به گزارش ایسنا، بنیاد مصطفی (ص) با هدف تقویت ارتباط دانشجویان و دانشمندان جوان با دانشمندان برجسته جهان اسلام، در نظر دارد طرح فرصت‌آفرینی همکاری داوطلبانه را در هفته اعطای جایزه مصطفی (ص) اجرا کند. حوزه‌های همکاری در این طرح شامل ایجاد فرصت تعامل با دانشمندان برجسته در همراهی با مهمانان خارجی، مشارکت در فعالیت‌های رسانه‌ای و پوشش این رویداد بین‌المللی و همکاری در برگزاری رویدادهای علمی و فناوری هفته اعطای جایزه مصطفی (ص) است. طرح فرصت‌آفرینی همکاری داوطلبانه، ضمن تبیین گفتمان علم و فناوری و توسعه شبکه ارتباطات دانشمندان جهان اسلام، به زمینه‌سازی برای ایجاد هم‌افزایی و توسعه همکاری‌های علمی می‌پردازد و زمینه توسعه فعالیت‌های علمی و فناورانه را در کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی مهیا خواهد کرد. بر اساس سند اجرایی جایزه پیامبر اعظم، سورنا ستاری (معاون علمی و فناوری رییس جمهوری) رییس شورای سیاست‌گذاری و مهدی صفاری‌نیا (رییس پارک فناوری پردیس معاونت علمی) دبیر شورای سیاست‌گذاری این جایزه است.
کرد آنلاینکرد آنلاین8 ساعت قبل
عصر کرد - بروجرد - معاون فرهنگی دانشگاه ازاد اسلامی کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین انقلاب مردمی جهان است، که با اقتدار به حرکت خود ادامه می‌دهد. وی اظهار داشت: تحولاتی که در جهان رخ می‌دهد زمینه تحقق انقلاب حضرت امام عصر (عج) است. وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران را یک عالم دینی با دست خالی آغاز کرد، امام خمینی (ره) درحقیقت یک استاد بود که چند ویژگی مهم داشت، اندیشمندی و متفکر بودن به معنای واقعی از ویژگی‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی بود. حجت الاسلام والمسلمین کلانتری ادامه داد: جدیت در آموزش و تدریس از دیگر ویژگی‌های امام راحل بود که با تربیت بیش از ۵۰۰ شاگرد بزرگترین انقلاب جهان را بنیان نهاد. حجت الاسلام کلانتری افزود: ارکان دانشگاه با تمام وجود دستور العمل را اجرا می‌کنند و موفق خواهیم بود، بدون شک فضای دانشگاه اسلامی باید اسلامی باشد.

نظرها

اخبار بیشتر