فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سرگرمی

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.
فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 0

فال روزانه جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۲ شهریور به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! شما شخصی بلندپرواز، با وقار، مستقل و مهربان هستید. شما در محل کارتان از موقعیت خوب و احترام بالایی برخوردار هستید و پیشرفت حرفه ایتان به راحتی شکل می‌گیرد. با این حال شما ولخرج و سلطه جو نیز هستید و باید سعی کنید که این صفات منفی را از شخصیت خود خط بزنید. امسال دوره‌ی بسیاری خوبی از زندگی شما آغاز خواهد شد و با موفقیت‌های بسیار همراه خواهد بود و اوضاع در بیشتر طول سال به کامتان خواهد بود. آنهایی که در زمینه هنر و فعالیت‌های خلاقانه فعال هستند امسال موفقیت‌های بسیاری را تجربه خواهند کرد و شهرت و اعتبار زیادی را به دست خواهند آورد. کمک‌های مالی و عاطفی که از خانواده و دوستان خود دریافت می‌کنید به رشد حرفه‌ای شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. امسال همچنین دوره‌ی بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خواهد بود. فرزندانتان با موفقیت‌ها و رفتار خوب خود باعث افتخار شما خواهند شد. سفر تفریحی یا زیارتی به مقصدی دور دست به احتمال زیاد در برنامه‌ی امسال شما جای خواهد داشت. اگر هنوز مجرد هستید زمستان امسال خودتان را برای ورود عشق به زندگیتان آماده کنید، این بار همه چیز با دفعات قبل فرق خواهد داشت. ماه‌های آبان، اسفند و خرداد بهترین ماه‌های سال خواهند بود و با اتفاقات مهمی همراه خواهند بود.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 5

شما امروز زمان زیادی را به انجام یک پروژه‌ی شخصی اختصاص خواهید داد که در نهایت از نتیجه‌ی آن هم رضایت نخواهید داشت. شاید حتی تا نیمه‌های کار پیش بروید و بعد آن را نیمه کاره رها کنید. این موضوع چنان ناراحتتان خواهد کرد که برای مدتی اعصابتان از هدر رفتن زحماتتان بهم خواهد ریخت. خودتان را زیاد ناراحت نکنید، این اتفاق برای بزرگترین هنرمندان نیز پیش می‌آید. یک بار دیگر کارتان را شروع کنید و تلاشتان را از سر بگیرید، شاید این بار از نتیجه راضی باشید. شما مسئول شاد کردن دیگران نیستید، به دیگران هم اجازه ندهید که با ناراحتی هایشان انرژی شما را کم کنند. قرار نیست شما سنگ صبور همه باشید و تمام انرژی منفی آنها را به خود جذب کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 7

امروز اعضای خانواده تان در مورد یک سفر دسته جمعی با هم صحبت خواهند کرد، اما هر یک از حاضرین در این جمع یک مقصد مختلف را برای این سفر در نظر دارد. شاید حتی بین آنها بحث در بگیرد و دلخوری هایی پیش بیایند. شاید بهتر باشد هر کسی جایی را پیشنهاد بدهد و همه به این مقاصد احتمالی فکر کنند و پس از چند روز تصمیمتان را نهایی کنید. عجله کنید، تابستان دارد تمام می‌شود.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 9

امروز همه در حال بحث و درگیری بر سر مسائل بی اهمیت و پیش پا افتاده هستند. هرچند شما اغلب در هر بحثی می‌توانید جانب خودتان را پیدا کنید، اما امروز فکر می‌کنید حق با هیچ یک از طرفین نیست. همه دارند از کاه کوه درست می‌کنند، پس خودتان را از این بحث‌ها دور نگه دارید. امروز کمی عصبی هستید. این حالت تا چند روزی طول می‌کشد اما در نهایت به کمک ارتباطات بیشتر به دیگران، به حالت قبل باز می‌گردید. با شریک زندگی تان به مشکل برخورده‌اید، سعی کنید کمی از او دور بمانید. مطمئنا در تنهایی هر دوی شما به اشتباهات تان پی خواهید برد. احساساتی که شما در حال حاضر تجربه می‌کنید، می‌تواند نشانه‌ای از یک تغییر مثبت بزرگ در آینده‌ای نزدیک باشد.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 11

شروع هایی تازه و فرصت هایی نوید بخش به طوری کاملا غیر منتظره سر راه شما قرار خواهند گرفت که شاید برخی از آنها دربرگیرنده‌ی سفر به سرزمینی دوردست باشند. جنبه‌ی ماجراجوی وجودتان بسیار هیجان زده و مشتاق به نظ ر می‌رسد، اما بخش دیگر وجودتان که به ثبات و سکون علاقمند است سعی در بازداشتن شما دارد. فکر نکنید که همین حالا باید دست به کار شوید. قبل از هر کاری تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید و خیلی منطقی تصمیم گیری کنید. امروز خبرهای نگران کننده‌ای در رابطه با مسائل مادی به گوشتان خواهند رسید. نگران نباشید، اوضاع به آن بدی که به نظر می‌رسد هم نیست.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 13

به دست آوردن مبلغی قابل توجه به صورت کاملا غیر منتظره درهای جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید تغییراتی جدی را در زندگی خود آغاز کنید. شاید بخواهید به خانه‌ای بهتر نقل مکان کنید یا بخواهید رابطه‌ی عاطفی خود را به یک زندگی مشترک تبدیل کنید. تغییرات معمولا نگران کننده و گاه وحشتناک هستند. تعلل نکنید و به حرف قلبتان گوش کنید. اگر برنامه‌ی خاصی برای روز تعطیلتان نچیده‌اید همین حالا دست به کار شوید و تفریحات مورد علاقه تان را در برنامه‌ی خود جای دهید. تابستان دارد تمام می‌شود و باید از روزهای باقی مانده از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 15

خودتان را برای مشاهده‌ی برخی تغییرات مثبت در روابط خود مشاهده کنید. اگر پای یک شراکت تجاری در میان باشد یک توافق جدید بین شما و طرف مقابلتان زمینه ساز موفقیت‌ها و پول بیشتر برای شما خواهد بود. اگر یک رابطه‌ی عاطفی در کار باشد همه چیز آنقدر خوب پیش خواهد رفت که ممکن است تصمیم بگیرید رابطه‌ی خود را وارد مرحله‌ی جدیدی کرده و جدیتر کنید. هر رابطه‌ی جدیدی هم که امروز آغاز شود خیلی خوب پیش خواهد رفت. یکی از دوستان شما دارد روزهای سختی را می‌گذراند و به تازگی مشکل بسیار بزرگی را از سر گذرانده است. سعی کنید امروز به دیدن او بروید و یا حداقل با او تماس گرفته و کمی با هم صحبت کنید. به او یادآوری کنید که تنها نیست.

خبری: جدیدترین اخبار تفریحی

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 18

آیا این اواخر به فکر نقل مکان بوده‌اید؟ مهاجرت به سرزمین‌های دوردست و یا شاید شهرهای آرامتر ذهن شما را به خود مشغول کرده است و فکر می‌کنید که این نقل مکان می‌تواند برای انجام کارهای هنری الهام بخش شما باشد و یا فرصت رسیدگی بیشتر به معنویات و مسائل شخصیتان را برای شما فراهم کند. اگر در این تصمیم خود جدی هستید اکنون زمان بسیاری خوبی برای عملی کردن آن می‌تواند باشد، پس از فرصت خود به خوبی استفاده کنید و تصمیم نهاییتان را بگیرید. طبق معمول امروز در خانه یک دنیا کار برای انجام دادن هست و شما اصلا حال و حوصله‌ی کار کردن را ندارید. هیچ اشکالی ندارد! امروز را به خودتان استراحت بدهید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 20

امروز خودتان را برای به وجود آمدن برخی تغییرات در خانه تان آماده کنید. شاید بخواهید تغییر دکوراسیون بدهید، وسایل جدیدی برای خانه تان خریداری کنید و یا بخشی از خانه تان را تعمیر و بازسازی کنید. این تغییرات هر چه که باشند با وجود زحمت زیادی که برایتان دارند و ریخت و پاش هایی که ایجاد می‌کنند نتایج بسیار مثبتی خواهند داشت. امروز شخصی که برای شما بسیار عزیز و قابل احترام است ممکن است در وضعیت دشواری گرفتار شده باشد. اجازه ندهید حساسیت زیادتان کنترل رفتارتان را در دست بگیرد و اگر این شخص از روی عصبانیت و ناراحتی چیزی گفت یا رفتار تندی کرد به دل نگیرید. وضعیت او را درک کرده و به رفتار همیشگی و همراه با مهربانی خود ادامه دهید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 22

دوست دارید که خودتان را مدام با کارهای مختلف درگیر کنید و تمام مدت در فعالیت و جنب و جوش باشید، اما این را هم بدانید که خستگی بیش از اندازه می‌تواند در دراز مدت شما را فرسوده کند. برای تغییر روحیه، سعی کنید که گل و گیاهان بیشتری را به خانه و محیط کار خود اضافه کنید. برای کارهایتان نیز یک برنامه دقیق بچینید و طبق آن پیش بروید تا استرس به سراغ تان نیاید. شما می‌توانید با کمی تلاش، به آنچه در ذهن تان می‌گذرد، برسید. این روزها زمان بیشتری را برای خود و علاقمندی هایتان بگذارید، حتی اگر به قیمت جدا شدن از شریک زندگی تان باشد. این کار به نفع هر دوی شما تمام می‌شود.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 24

امروز از طریق یکی از اعضای نزدیک خانواده و یا همسایه هایتان اخبار فوق العاده‌ای به دستتان خواهند رسید. این اخبار ممکن است در ارتباط با مادیات و یا فرصت تازه‌ای که در نزدیکی‌های خانه تان به وجود آمده است باشد. شاید در یک فعالیت اجتماعی که در ارتباط با موضوعات مورد علاقه‌ی شماست حضور پیدا کنید. تماس‌های تلفنی زیادی باید برقرار کنید و تماس‌های زیادی هم باید بگیرید تا برای کاری که قرار است در آینده‌ی نزدیک انجام دهید برنامه ریزی کنید. دیداری غیر منتظره با یکی از دوستانتان شما را درگیر احساسات و مشکلات فعلی او خواهد کرد، پس خودتان را برای ناراحتی و نگرانی‌های احتمالی آماده کنید و در مورد برداشت‌های شخصیتان چیزی نگویید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 26

امروز از طریق یکی از دوستانتان فرصتی برای داشتن درآمد بیشتر برای شما فراهم خواهد شد. شاید یک نفر دیگر که ماه تولدش با شما یکی است هم در این ماجرا نقشی داشته باشید. شاید این پروژه موقتی و کوتاه مدت باشد، اما دانش و اطلاعات جدیدی را در اختیار شما قرار خواهد داد که زمینه ساز راه اندازی یک کسب و کار پرسود خواهند بود. امروز کارهای زیادی در خانه هست که باید انجام شوند و به احتمال زیاد مهمان‌های ناخوانده‌ای به خانه تان خواهند آمد. سعی کنید صبح کمی زودتر بیدار شوید و به کارهایتان رسیدگی کنید تا بتوانید تمام بعدازظهر و امشب را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 28

امروز برای شما روز شروع‌های تازه است. موفقیت‌های گذشته به شما اعتماد به نفس تازه‌ای بخشیده‌اند و در کنار آن حس خوش بینی، شور و اشتیاق به آینده را در شما زنده کرده‌اند. به زودی به یک مسافرت خواهید رفت و فرصت پیشرفت تحصیلی نیز برایتان فراهم خواهد شد. روابط عاطفیتان نیز در حال حاضر دارند خوب پیش می‌روند و شرایط فعلی نوید بخش آینده‌ای بسیار خوب برای شما است. امروز کمی به خودتان رسیدگی کنید، لباس‌های جدید برای خودتان بخرید یا خودتان را به یک ماساژ یا پاکسازی صورت دعوت کنید. لباس‌های مرتب و شیک بپوشید و همه را با ظاهر جذاب خود غافلگیر کنید.

فال روزانه ۲۲/ ۰۶/ ۱۳۹۸ - 30

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
۱- زیرپوش بپوشیدپوشیدن زیرپوش یکی از راه‌های آسان گرم ماندن است بدون این‌که کار زیادی انجام دهید. ۲- بارانی یا کاپشن ضد آب بپوشیددر فصول پاییز و زمستان که شاهد بارش برف و باران هستید، پوشیدن لباس ضد آب کاملا ضروری است. ۳- لباس محافظ گرما بپوشیدصرف نظر از خشک ماندن، مسلما برای گرم ماندن بهتر است لباس‌هایتان مثل عایق عمل کند. پوشیدن لباس گرم آزاد باعث می‌شود یک لایه محافظ از هوای گرم بین پوست و محیط شما در طرف دیگر پارچه به وجود بیاید. افرادی که در مناطق سردسیر مثل آلاسکا و نروژ زندگی کرده‌اند همیشه می‌گویند: لایه‌لایه لباس بپوشید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴23 ساعت قبل
جنگل ارفع ده در منطقه سوادکوه مازندران از جمله مناطقی است که هر انسانی تمایل به دیدن و پرسه زنی چندباره در آن را دارد. از عناصر تشکیل دهنده زیبایی و افسانه‌ای بودن جنگل ارفع ده سوادکوه می‌توان به مه همیشگی و درختان و گیاهان زیبا و مرتفع اشاره کرد. در ادامه به معرفی دقیق‌تر زیبایی‌های جنگل ارفع ده مازندران خواهیم پرداخت. موقعیت جغرافیایی ارفع دهدر ابتدا نگاهی دقیق و اجمالی به موقعیت جغرافیایی جنگل ارفع ده مازندران بیندازیم. عکاسی و ثبت لحظات بازیگوشی این جانوران در هزارتوی جنگل ارفع ده مازندران می‌تواند ثبتی از زیباترین صحنه‌های خلقت خداوند باشد.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
اگر از پس این امتحان بر بیایند، یعنی برای شروع زندگی مشترک آماده شده‌اند و در غیر این صورت، خودشان از پیشنهادشان منصرف خواهند شد. ماداگاسکار؛ کشتی با گاومیش‌هادر ماداگاسکار قرن‌هاست پسرها بر اساس سنتی قدیمی باید به منظور نشان دادن آمادگی‌شان برای مدیریت زندگی ‌مشترک دست به کار عجیبی بزنند. این کار به این معناست که او هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهد عروس خانم در زندگی مشترک با او گرسنه بماند. آن‌ها می‌گویند به این شکل، داماد آماده مواجه شدن با مشکلات و سختی‌های زندگی مشترک می‌شود. در ادامه آن‌ها باید تلاش کنند در عین بسته بودن دست‌هایشان، طناب را باز کنند تا آمادگی‌شان برای شروع زندگی مشترک به دیگران ثابت شود.
همشهریهمشهری15 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، وقتی ویکتوریا بکهام به استودیوی برنامه Jimmy Kimmel Live رفت، یک‌بار دیگر سبک لباس پوشیدنش توجه‌ رسانه‌ها را به خود جلب کرد. این کارآفرین مد و زیبایی که ۴۵ سال دارد لباسی شیری‌رنگ با پارچه‌ای طرحدار و یقه‌ای به شکل گل به تن داشت. دامن ویکتوریا هماهنگ با بلوزش بود و کمربند زنجیری سیاه و طلایی رنگی بسته بود که بر زیبایی لباسش افزوده بود. این طراح مد و لباس اکسسوری‌هایش را هوشمندانه انتخاب کرده بود و با کفش پاشنه‌دار جیر بنفش و ست‌کردن آن با کیف کلاچ گوشواره‌های الماس بیش از همیشه ظاهری شیک پیدا کرده بود. همچنین موهای دم‌اسبی ویکتوریا و آرایش ملایم، جذابیت او را دوچندان کرده بود.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اقتصاد نیوز، زهرا احدی گفت: نان برشته و نیم‌سوخته، ته‌دیگ، چیپس و غذاهای سرخ‌کردنی به دلیل ایجاد ترکیب آکریلامید سرطانزا هستند. احدی افزود: دود سیگار، قهوه حرارت‌دیده و برشته‌شده، بیسکویت‌ها، سوسیس و غلاتی که بالای ۱۲۰ درجه حرارت می‌بینند نیز حاوی آکریلامید هستند. این کارشناس تغذیه بیان کرد: توصیه می‌شود که مراقب حرارت دیدن بیش از حد کربوهیدرات‌ها باشیم و از خوردن موادغذایی ذکرشده مانند نان نیم‌سوخته، چیپس‌ و سایر منابع آکریلامید پرهیز کنیم. احدی در توضیح ترکیب شیمیایی آکریلامید گفت: اکریلامید یک ترکیب اسیدی و مضر است و بر اثر حرارت دیدن کربوهیدرات‌ها با دمای بالا ایجاد می‌شود. احدی ادامه داد: در مواقعی که تماس با آکریلامید زیاد باشد، در کبد، کلیه‌ها، بیضه‌ها و طحال تجمع پیدا می‌کند و بسیار مضر است.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
جوش شیرینجوش شیرین مطمئنا یکی از بهترین موادی است که بوی بد یک کفش یا کتانی ورزشی را از بین می‌برد. به اندازه دلخواه جوش شیرین را در پاشنه و پنجه کفش بریزید و بگذارید یک شب تا صبح داخل آن بماند. در صورتی که قصد ندارید روغن را مستقیما داخل کفش بریزید، آن را روی یک تکه کاغذ یا دستمال کاغذی بچکانید و بگذارید یک شب تا صبح در کفش بماند. چای کیسه‌ایچای سیاه حاوی تانن است که می‌تواند به از بین بردن باکتری‌های موجود در کفش کمک و بوی بد آن را نیز برطرف کند. آن را به مدت یک ساعت در کفش قرار دهید تا کفش بوی مطبوعی بگیرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری20 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

تکلیف بسته‌های اینترنت خریداری شده توسط مردم چه می‌شود؟

رکنا1 دقیقه قبل

افزایش ۱۴ درصدی نرخ بیکاری در ترکیه

اقتصادنیوز4 دقیقه قبل

اختصاص اتوبوس برای جابجایی مسافران میناب - بندرعباس/تشکیل ۶۰ پرونده تخلف صنفی در میناب

ایسنا5 دقیقه قبل

روزی به نام علم اصول نامگذاری می‌شود

ایسنا5 دقیقه قبل

بازی بازیگران در سینما و تلویزیون تفاوت دارد؟

خبرآنلاین5 دقیقه قبل