شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند/ پول نیلسون را کنار گذاشته‌ایم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. ورزشی
شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند/ پول نیلسون را کنار گذاشته‌ایم

شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند/ پول نیلسون را کنار گذاشته‌ایم

مهرخبرگزاری مهر |
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه این باشگاه مجوز حرفه‌ای فصل آینده را گرفته است، از احتمال ایجاد تغییر در هیات مدیره پرسپولیس خبر داد و گفت: ۹۵ هزار دلار نیلسون را کنار گذاشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن انصاریفرد درباره وضعیت فعلی پرسپولیس بعد از حضورش در این باشگاه گفت: شرایط سخت است اما برند و لوگوی پرسپولیس چاره ساز مشکلات است و همکارانم در آینده خبرهای خوبی از پرسپولیس می‌دهند.

با اسپانسرهای داخلی و خارجی جلسه داریم

وی درباره شکایت‌های بی شمار و احتمال کسر امتیاز و راه‌های درآمدزایی تصریح کرد: معمولا مدیران در استقلال و پرسپولیس به دلیل عدم ثبات نمی‌توانند برنامه بلندمدتی را برای خود متصور باشند. ما داریم از صبح تا شب با اسپانسرهای مختلف داخلی و خارجی جلساتی را برگزار می‌کنیم تا ببینیم کدام اسپانسر می‌تواند کمک کند. این زمان می‌برد ولی سعی می‌کنیم تا یک ماه آینده یک راه درآمدزایی مستمر و واقعی را اجرا کنیم.

ایرانسل برای گرفتن مجوز حرفه‌ای به ما کمک کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: بحثی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم و آنرا با کاپیتان‌ها و سرمربی پرسپولیس هم تا حدودی در میان گذاشتم این است که در یکسری فضاها آماده فعالیت هستیم. می‌خواهیم با اپراتورهای دیگر فعالیتمان را گسترش بدهیم. جلسه خوبی با ایرانسل داشتیم ولی یکسری مشکلات وجود دارد. جا دارد از ایرانسل تشکر کنم که برای گرفتن مجوز حرفه‌ای مبلغی را به ما کمک کرد.

پول نیلسون را در صندوق باشگاه نگه داشته‌ایم

انصاریفرد تاکید کرد: موانع گرفتن مجوز حرفه‌ای برطرف شده است. خدا را شکر با همکاری طلبکاران و ایرانسل مشکلات را حل کردیم. فقط باید ۹۵ هزار دلار به نیلسون بدهیم. پولش را در صندوق نگه داشته‌ایم. آنها باید یک نفر را در ایران معرفی کنند یا راه دیگری داشته باشند تا پولش را منتقل کنیم. اینرا با مسئول مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون هم در میان گذاشته‌ایم. خوشبختانه دیگر مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران در دربی رفت اجرا نمی‌شود

وی با اشاره به دیگر راهکارهای درآمدزایی گفت: بلیت فروشی برای ما یک موضوع کلیدی است. اطمینان داریم بحث ۹۰ به ۱۰ در دربی رفت عملیاتی نیست ولی تلاش می‌کنیم برای بازی برگشت امیدواریم هواداران قابل شناسایی باشد و بتوانیم این قانون را اجرا کنیم. الان چطور می‌خواهند متوجه شوند تماشاگرانی که به استادیوم آمده‌اند طرفدار پرسپولیس هستند یا استقلال؟ در بازی برگشت ما میزبان هستیم و تلاش می‌کنیم این قانون را اجرا کنیم. با یک بانک هم در حال مذاکره هستیم.

در حال طراحی یک نرم افزار برای هواداران هستیم

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص بدهی‌های انباشته باوجود این راه‌های درآمدزایی اظهار کرد: اگر سامانه هواداری خود را به روز کنیم و اسپانسرها متوجه شوند تماشاگرانشان قابل شناسایی هستند و می‌توانند خدمات بدهند و بگیرند، مشکلات حل می‌شود. هوادار ما با هر تراکنشی که انجام می‌دهد، مبلغی به حسابش به عنوان یک درآمد بر می‌گردد. قرار است نرم افزاری را مخصوص پرسپولیس طراحی کنیم تا هوادار ما از هر خدماتی که می‌خواهد استفاده کند، از همین طریق باشد. حرف آخرم این است که ما باید راه و مسیر درآمدزایی مستمر و قابل توسعه ایجاد کنیم. هر روز دارد فضاهای جدیدی ایجاد می‌شود ولی ظرفیت‌های خالی زیادی داریم.

شاید هیات مدیره پرسپولیس تغییر کند/ پول نیلسون را کنار گذاشته‌ایم - 12

وزیر اصرار به واگذاری استقلال و پرسپولیس دارد

وی که در برنامه ورزش و مردم حضور یافته بود، درباره روند واگذاری و خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: روز اول که با آقای وزیر جلسه داشتم ایشان اصرار داشت این اتفاق رخ بدهد. تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی است. هر مدیری که وارد این دو باشگاه شود چون ردیف بودجه ندارد، میزان درآمدزایی و سقف و کف آن مشخص نیست. بنابراین مجبور است از راه‌های مختلف درآمدزایی کند.

بحث امنیتی و سیاسی در واگذاری استقلال و پرسپولیس وجود دارد

انصاریفرد تاکید کرد: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مشکلات خودش را دارد؛ مباحث امنیتی، سیاسی و … به نظرم آقای وزیر اصرار داشت و اعلام کرد تا پایان سال ۹۸ این دو باشگاه خصوصی شوند.

قدردان برانکو هستیم

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر طلبکاران این باشگاه و برانکو تاکید کرد: از وقتی مجوز حرفه‌ای را گرفتیم شکایت‌های دیگری مطرح می‌شود که باید با آنها مذاکره کنیم و برای مجوز سال بعد با آنها توافق کنیم. با مدیر برنامه برانکو صحبت کردم و گفتم آماده مذاکره هستیم. ما قدردان زحمات برانکو هستیم و گفتیم در یک فضای دوستانه مذاکره کنیم. پالس مثبتی دریافت کردیم و به زودی این قرار تنظیم می‌شود که یا ما به یک کشور ثالث برویم یا برانکو به ایران بیاید تا صورت جلسه تفاهم را امضا کنیم.

باید قبل یا بعد از دربی پیش پرداخت بازیکنان را بدهیم

انصاریفرد درباره بودیمیر مهاجم فصل گذشته پرسپولیس و دیگر طلبکاران این باشگاه، گفت: طلبکاران ما زیاد هستند. از یک جهت باید تیم فعلی را حفظ کنیم. تیم خوبی داریم. هیچ پولی به بازیکنان نداده‌ایم که باید قبل یا بعد از دربی این پول پرداخت شود. باید پیش پرداخت را بدهیم تا بازیکنان با روحیه باشند. داریم پولی را از اسپانسرها می‌گیریم و اگر قرارداد منعقد شد این پیش پرداخت را می‌دهیم. بعد از آن دو، سه ماه فرصت داریم تا رضایت طلبکاران را جلب کنیم. ما که قرار نیست همیشه در پرسپولیس باشیم. خدا کند مدیران بعدی این وضعیت ساماندهی را به هم نزنند و منابع درآمدی را ادامه بدهند تا تیم دچار مشکل نشوند. دور قبل وقتی در پرسپولیس بودم همین راه‌های درآمدزایی را رفتیم ولی وقتی پایمان را از باشگاه بیرون گذاشتیم، این راه‌ها برچیده شد.

در سایت خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

اگر مجوز حرفه‌ای نمی‌گرفتم تقصیر آقای عرب بود؟

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر کسر ۶ امتیاز از پرسپولیس که مربوط به دوران بعد از حضور وی در پرسپولیس می‌شود، گفت: وظیفه هر مدیری است که کار را انجام بدهد. آیا من اگر الان مجوز حرفه‌ای را نمی‌گرفتم، باید می‌گفتم تقصیر آقای عرب است؟ اینها وظیفه یک مدیر است. اگر این کار را نمی‌کردم کوتاهی می‌کردم.

گزارش ما شنبه به AFC ارسال می‌شود

انصاریفرد در خصوص اینکه آیا پرسپولیس قطعا مجوز حرفه‌ای را گرفته است؟ گفت: تا دیروز وقت داشتیم و مدارک را به سازمان لیگ ارائه کردیم. قرار شد شنبه گزارش را برای کنفدراسیون آسیا رد کنند.

کالدرون حتی یکبار درباره پولش با من صحبت نکرده است!

وی درباره شرایط فعلی پرسپولیس و کادر فنی تیم یادآور شد: با آگاهی از مشکلات، مسئولیتم را قبول کردم. کار بسیار سنگین است. وقت کمی داریم تا کارها را بهتر جلو ببریم. به هواداران می‌گویم که ما هم قلبی کار را پیش می‌بریم. بحث مالی نداریم و به حقوقم بسنده می‌کنم. دو سه جلسه با آقای کالدرون سرمربی تیم داشتیم. صاحب مربی فوق العاده دلسوز و متعهد هستیم و تا الان یک ریال هم دریافتی نداشته. او حتی در این خصوص یکبار هم با من صحبت نکرده است. جا دارد از کالدرون، کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم که با وجود این محدودیت‌ها دارند کار می‌کنند. در جلسه دیروز گفتم که پرداختی را خواهیم داشت. شرایط در کل خوب است. در تمام پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. امیدوارم با تلاش همگی دل هواداران را شاد کنیم.

مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بالا بودن مبلغ قرارداد تعدادی از بازیکنان و مطرح شدن بحث ۸ میلیاردی بعضی از قراردادها گفت: مبالغ بالا است و اشکالی هم ندارد. قراردادهایی بسته شده است. تلاش می‌کنیم به تعهداتی که وجود دارد عمل کنیم. قول می‌دهیم به بهترین نحو ممکن تعهدات را انجام بدهیم. مبالغ زیاد است و کاری هم نمی‌توان کرد.

قراردادم با پرسپولیس ۲۰ هزار تومان بود

انصاریفرد خاطرنشان کرد: سال ۶۴ که به پرسپولیس آمدم، مستاجر بودم. به یک نمایشگاه اتومبیل رفتیم تا با آقای پروین قرارداد امضا کنیم. قرارداد یک سال من با پرسپولیس ۲۰ هزار تومان بود که ۹۰۰ تا ۱۱۰ تومان اجاره خانه می‌دادم. یکبار شمال کشور رفتیم و در یک روز سه بار بازی کردیم تا ۵۰۰ تومان به دست بیاوریم و پول نصف اجاره ما در بیاید! الان خدا را شکر بازیکنان خوب پول می‌گیرند.

به تاج گفتم سوپرجام را قبل از بازی با صنعت نفت به ما بدهند

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت سوپرجام پرسپولیس گفت: دو سوپرجام از فدراسیون طلبکاریم. یکی که در دادگاه عالی ورزش است و ۲۹ شهریور رای آن صادر می‌شود. یک سوپرجام هم هست که بدون شائبه است. هم قهرمان لیگ شدیم هم قهرمان جام حذفی. در هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مصوب شده است. با آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ هم صحبت کردم و این موضوع را گفتم. باید این جام را بدهند. روز گذشته هم با آقای تاج صحبت کردم و ایشان اعلام کرد سوئیس است و شنبه بر می‌گردد. به ایشان اعلام کردم قبل از بازی با صنعت نفت جام را می‌خواهیم و مزاحمتی برای کسی ایجاد نمی‌کنیم. دفعه قبل جام را در سازمان لیگ دادند و شکل خوبی نداشت. آقای تاج پاسخی به این درخواستم نداد و امیدوارم قبل از بازی با صنعت نفت جام را در ورزشگاه بگیریم.

با فدراسیون مشکلی ندارم

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص ارتباطش با فدراسیون فوتبال و دلخوری اش از این فدراسیون اظهار کرد: مشکلی با فدراسیون و مهدی تاج ندارم. به آقای تاج هم گفتم هر دلخوری هم بوده تمام شده که ایشان گفت مشکلی نیست. ما با هم در ارتباطیم. آقای وزیر هم ۴ توصیه کرد که یکی از آنها برگزاری جلسه با مهدی تاج بود.

خودم جلوی کیوسک‌های بلیت فروشی می‌روم

انصاریفرد در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به برگزاری بازی استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم، یادآور شد: اولا باید بلیت فروشی در کمال آرامش انجام شود. برای بازی با صنعت نفت حتما خودم جلوی کیوسک‌ها حاضر می‌شوم. برای این بازی از هشت صبح امروز تا هشت صبح دوشنبه بلیت فروشی می‌شود. امیدواریم در بازی استقلال و پرسپولیس مشکل بلیت فروشی نباشد. خودمان هم پیشنهاد دادیم قبل از گیت اصلی چند گیت گذاشته شود تا هواداران با خیال راحت وارد ورزشگاه شوند و ازدحام نشوند.

احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس

وی درباره احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس گفت: این موضوع در حیطه اختیارات وزیر ورزش است. شاید تغییراتی باشد. جا دارد از اعضای هیات مدیره تشکر کنم. ما روز شنبه هم جلسه مهمی را در بحث اسپانسر و اختیارات مدیرعامل داریم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 روز قبل
در جریان بازی خطای ماتیاس وسینو، هافبک اروگوئه، باعث عصبانیت شدید لیونل مسی شد و این فوق ستاره آرژانتینی به شدت نسبت به این موضوع اعتراض کرد. بعد از اعتراض مسی، ادینسون کاوانی نیز وارد درگیری شد؛ موضوعی که باعث شد یک بحث نسبتا شدید بین کاوانی و مسی به وجود بیاید. ادینسون کاوانی پس از پایان بازی دیشب در واکنش به درگیری با مسی گفت: " بله این فوتبال است. بازی امشب یک دیدار کلاسیک با برخورد‌های بسیار بود و این اتفاقات در چنین بازی هایی طبیعی است. " این دومین بار طی چهار روز اخیر است که لیونل مسی باعث ایجاد یک جنگ روانی درون زمین شده است.

حواشی لیگ کشتی آزاد

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
لیگ کشتی آزاد به پایان کار خود نزدیک است، اما انتقاد از لیگ امسال کم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته پایانی لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با همه حواشی که به وجود آمد پس از ۶ هفته رقابت، تیم‌های دانشگاه آزاد، اترک خراسان شمالی، تا ثبت جهانی توس و ایران مال روی تشک می‌روند و برای رسیدن به عنوان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.

سرمایه گذاری با ورزش

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود، در واقع افراد با ورزش از صرف هزینه‌های هنگفت برای سلامتی و درمان بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ورزش یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد شادابی و نشاط برای مردم است؛ می‌توان با سرمایه گذاری بیشتر روی آن از بروز مشکلات جسمانی و اجتماعی پیشگیری کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بالاخره بعد از مدت‌ها حرف و حدیث مشخص شد سهمیه باشگاه ایرانی برای بازی‌های لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰، ۲+۲ است و با این شرایط استقلال باید به همراه شهرخودرو در مرحله دوم مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. پس با این شرایط تعطیلات نیم فصل برای استقلال و البته پدیده برخلاف سایر تیم‌ها تنها ۲۴ روز خواهد بود. معمای حضور امیدهای استقلال در پلی آفاستقلال هم اکنون دو بازیکن در اردوی تیم امید دارد که از نفرات اصلی ترکیب استراماچونی هم محسوب می‌شوند. تیم امید در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا در اولین بازی خود در دور گروهی در تاریخ ۱۹ دی ماه به مصاف ازبکستان می‌رود، در تاریخ ۲۲ دی به مصاف کره جنوبی می‌رود و این تیم در تاریخ ۲۵ دی ماه هم به مصاف چین می‌روند. همچنین تیم امید در صورت شکست در مرحله نیمه نهایی باید در تاریخ پنجم بهمن بازی رده بندی را برگزار کند و در صعود به فینال در تاریخ ششم بهمن ماه به میدان می‌رود، یعنی ۲ و ۳ روز قبل از بازی دوم استقلال برابر الریان.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدرضا​ داورزنی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران افزود: انتخابات در شرایطی خوب و آزادانه برگزار شد و از آنجا که دغدغه مردم و جامعه والیبال، عزت ملی است، باید حال آن را خوب کنیم تا به روز‌های اوج بازگردد. رقبای ما در حال آماده سازی هستند و چین میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک برای رسیدن به آمادگی مناسب رقابت‌های باشگاهی اش را تعطیل کرده است. باید تمرین‌های تیم ملی را زمانی شروع کنیم که به این بازیکنان فشار زیادی وارد نشود. داورزنی افزود: اولویت خانواده بزرگ والیبال حضور موفق در انتخابی المپیک است. وی درخصوص ادامه همکاری با کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قرارداد وی تا پایان مسابقه‌های المپیک است، تغییر در کادر فنی تیم ملی اقدامی غیرمنطقی است، البته نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود.

لیگ فوتسال بانوان در یک نگاه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
لزوم توجه بیشتر به لیگ برترلیگ فوتسال بانوان در یک نگاهتیم سایپا در لیگ فوتسال بانوان با ۳۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر قهرمان نیم فصل شد و تیم‌های مس رفسنجان و ملی حفاری به ترتیب دوم و سوم شدند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری1 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری3 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری3 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

بهترین لپ تاپ‌های ۲۰۱۹ ایسوس؛ کدام لپ تاپ‌های ایسوس کارایی بهتری دارند؟

تکراتوچند ثانیه قبل

معرفی و مقایسه و بررسی موتورهای جستجوی ایرانی در دوران قطع اینترنت

تکراتوچند ثانیه قبل

گزارش تمرین پرسپولیس| دو غایب در تمرین سرخ‌ها/ کارهای تاکتیکی مرور شد

نود7 دقیقه قبل

تماس سران بایرن مونیخ با سرمربی سابق تاتنهام

نود7 دقیقه قبل

هفته سرنوشت‌ساز برای کالدرون؛ تساوی به تلخی شکست

نود7 دقیقه قبل