انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم نگرفته
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم نگرفته

انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم نگرفته

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
انصاری فرد می گوید سیستم 90-10 به دربی پیش رو نمی رسد و آن ها تلاش می کنند برای بازی برگشت آماده شود.

به گزارش «ورزش سه»، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل تیم پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم حضور یافت و در خصوص موضوعات مختلف صحبت کرد.

محمدحسن انصاری فرد در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: من در سال ۱۳۸۴ که به مدت یک سال و نیم توفیق داشتم مدیرعامل پرسپولیس باشم با شرایط الان بسیار متفاوت بود چون فضای الان با قبل متفاوت است. هزینه‌ها بالا رفته، حواشی زیادی وجود دارد و علاقه مندان و مخالفان هم تحت تاثیر قرار می‌گیرند. با وضع بد اقتصادی که به خاطر تحریم‌های ناجوانمردانه درگیر هستیم، شرایط خیلی سخت شده اما من اعتقاد دارم برند پرسپولیس چاره ساز تمام مشکلات است. من اطمینان دارم هواداران در آینده از درآمدزایی خبرهای خوبی را خواهند شنید.

وی در خصوص این درآمدزایی هم عنوان کرد: مدیران در پرسپولیس و استقلال به خاطر عدم ثبات نمی‌توانند برنامه دراز مدت را بچینند. اما باتوجه به جلسات دراز مدت و برنامه ملاقات با اسپانسرهای داخلی و خارجی و همچنین شرکت‌های هلدینگ، فکر می‌کنم تا یک ماه آینده بتوانیم راه مستمر و دراز مدت را اجرا کنیم. چیزی که می‌توانیم در همین ابتدا بگوییم و نوید بخش بازیکنان و مربیان و هواداران باشد، این است که امیدوار باشند که ما سامانه فعلی را به اپراتورهای مختلف گسترش بدهیم. جلسه‌ای که با ایرانسل داشتیم جلسه خوبی بود، متاسفانه ایرادهایی در قرارداد وجود دارد، خوشبختانه ایرانسل در پیش پرداخت همکاری کرد و من می‌توانم به هواداران بگویم در موضوع پروانه حرفه‌ای مشکلی نداریم.

انصاری فرد: کالدرون یک ریال هم نگرفته - 4

انصاری فرد درباره جزئیات طلبکاران پرسپولیس گفت: ما با تمام طلبکاران تسویه کردیم، فقط نیلسون مانده. طلبکارانی که در موضوع AFC هستند را می‌گویم، سال آینده هم پرونده هایی مثل برانکو می‌آیند. نیلسون را باید ۹۵ هزار دلار بدهیم، ما به خاطر تحریم‌ها نمی‌توانیم انتقال بانکی داشته باشیم، به همین خاطر گفتیم که یک نفر را در ایران معرفی کنند تا پرداخت کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به سوالی راجع به دربی هم گفت: بلیت فروشی یک حکم کلیدی برای ما دارد، ما یک جلسه‌ای را با آقای کریمی داشتیم و گفتیم درباره مسائل سخت افزاری مشکلی نداریم شما انجام دهید اما درباره نرم افزاری می‌خواهیم سامانه هواداری را به سیستم شناسایی وصل کنیم. درباره ۹۰-۱۰ شاید این بازی انجام نشود اما درباره بازی برگشت ما تلاش می‌کنیم تا کارت بانکی را به کارت هواداری وصل کنیم تا ۹۰-۱۰ انجام شود.

وی درباره اسپانسر توضیح داد: ما باید سامانه هواداری را به روز کنیم تا اسپانسرها تشویق بشوند که باشگاه یک سامانه هواداری دارد. ما کاری که می‌خواهیم برای هواداران بکنیم این است که با هر تراکنش هوادار، بخشی از آن به حساب هوادار برگردد و همچنین تخفیف هایی از بانک یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای بگیرد. همانطور که هوادار تیم را پشتیبانی می‌کند، ما هم باید تخفیف هایی را بدهیم. ما می‌خواهیم اپلیکیشن‌ها مخصوص هوادار باشند تا او هرگونه خریدی دارد از آنجا انجام دهد تا حمایت خوبی هم از باشگاه بشود. ما باید یک مسیر و راه درآمدزایی مستمر داشته باشیم، هرروز فضاهای جدید زیادی باز می‌شود، ما ظرفیت زیادی را در سامانه هواداری، نوشیدنی، موزه، بلیت فروشی و … داریم.

محمدحسن انصاری فرد درباره خصوصی سازی گفت: آقای سلطانی فر اصرار داشتند واگذاری انجام شود، به نظر من به عنوان یک هوادار تنها راه نجات پرسپولیس و استقلال همین خصوصی سازی است. البته این را هم بگویم خصوصی کردن پرسپولیس و استقلال مشکلات خودش را دارد، چون مشکلات امنیتی، سیاسی و … وجود دارد و باید بررسی شود. آقای وزیر اصرار دارند که خصوصی سازی انجام شود.

او درباره شکایت‌های بعدی هم عنوان کرد: بعد از این که ما مجوز حرفه‌ای امسال را گرفتیم شکایت‌های بعدی می‌آیند. شکایت هایی که زیاد هستند و ما باید با آن‌ها مصالحه کنیم. ای اف سی شکایت هایی را برای ما ارسال کرده، ما با مدیربرنامه آقای برانکو صحبت کردیم و گفتیم آماده مذاکره با ایشان هستیم. گفتیم جای ما و آقای برانکو فیفا نیست، گفتیم جایی که شما می‌گویید بیاییم و مذاکره کنیم و یک رقمی را صورت جلسه کنیم. ما پالس مثبتی را دریافت کردیم، قرار شد برویم در یک کشور ثالث مذاکره کنیم و تفاهم کنیم و پول ایشان را پرداخت کنیم.

مدیر پرسپولیسی‌ها در این خصوص همچنین افزود: طلبکاران ما خیلی زیاد هستند، باید وضعیت فعلی تیم را حفظ کنیم چون تیم ما از لحاظ فنی بسیار خوب است. وضع موجود این است که هیچ پولی به آن‌ها پرداخت نکرده‌ایم، باید قبل یا بعد از دربی پیش پرداخت را بدهیم. باید این را پرداخت کنیم تا بازیکنان با روحیه باشند و بدانند علی رغم شکایت‌ها قرارداد این بازیکنان پرداخت می‌شود. بعد از آن ما ۲-۳ ماه فرصت داریم تا رضایت شاکیان را جلب کنیم. باید بتوانیم در سامانه ۳۰۳۰ اپراتورهای دیگر را هم جذب کنیم. امیدوارم این یک سال دو سال که هستیم اما بعدش مدیران آینده این ساماندهی که شکل می‌دهیم را تغییر ندهند. در دوره قبل یک سامانه هواداری را با یک بانک انجام دادیم و ۶ ماه وقت گذاشتیم اما وقتی باشگاه را ترک کردیم این برچیده شد.

در خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

انصاری فرد راجع به کسر امتیاز در دوران خودش گفت: اگر من مجوز حرفه‌ای را کسب نمی‌کردم باید می‌گفتم آقای عرب مقصر است؟ وظیفه من این است که در دوران خودم مشکلات را انجام دهم. ما تا دیروز وقت داشتیم و این را به سازمان لیگ اعلام کردیم و قرار شد روز شنبه این را بگویند که پرسپولیس مشکلی ندارد. اگر من این را انجام ندهم و پرسپولیس دچار کسر امتیاز شود، آیا من کار خوبی کرده‌ام؟

او درباره بازیکنان و سرمربی هم توضیح داد: باعث افتخار من است که برای بار دوم مدیرعامل شدم، من قبل از مدیرعاملی یک هوادار و بازیکن پرسپولیس بودم. من همه این مشکلات را می‌دانستم که باید برای این‌ها چاره و راه حل پیدا کنیم. ما دوست داریم بیشتر وقت داشته باشیم تا کارهای خودمان را انجام دهیم، اول از همه این توفیق الهی است که توانستیم مدیر مجموعه‌ای باشیم که هوادار بسیار زیادی دارد. من اصلا بحث مالی ندارم و به حقوق خودم بسنده می‌کنم. همانطور که رهبر معظم فرمودند باید نور امید در دل مردم پاشید و مردم باید به زندگی خود امیدوار باشند. امیدوارم ما به عنوان هوادار پرسپولیس بارقه امید را در هواداران به وجود بیاوریم. من دو سه جلسه با آقای کالدرون داشتم، به هواداران می‌گویم که ما صاحب مربی هستیم که پشتکار زیادی دارد و حتی یک ریال دریافتی نداشته اما تا حالا در این باره صحبتی نکرده. لازم است از همه اعضای تیم تشکر کنم که هیچ دریافتی ای نداشته‌اند. شرایط ما خوب است، ما در تمام پست‌ها شرایط خوبی داریم و باید با همین تیم جلو برویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد بازیکنان بالاست یا نه، پاسخ داد: مبالغ بالاست و اشکالی هم ندارد، ما قول می‌دهیم این تعهدات را به موقع انجام دهیم به هر حال مبالغ زیاد است و کاری هم نمی‌شود کرد. حق بازیکنان است که تلاش می‌کنند و باید دریافت کنند.

انصاری‌فرد درخصوص دوران بازی اش هم گفت: سال ۶۴ که آمدم پرسپولیس رفتیم به نمایشگاه آقای پروین. آن موقع مستاجر بودیم و می‌خواستیم درباره پول صحبت کنیم. قرارداد یک ساله ما ۲۰ هزار تومان بود. من و آقای پیوس و یوسفی و … بودیم، آن موقع من ۹۰۰ تومان اجاره می‌دادم. ما آن موقع رفتیم شمال سه بازی در یک روز انجام دادیم برای ۵۰۰ تومان تا نصف اجاره مان در بیاید. اما الان بازیکنان خوب پول میگیرند و خوب هم بازی می‌کنند.

مدیرعامل سرخ‌ها راجع به سوپرجام نیز گفت: ما دو سوپرجام از سازمان لیگ طلبکاریم، یکی آن سوپرجام که در ۲۹ شهریور تاریخش اعلام می‌شود. یکی هم که بدون شائبه است، ما قهرمان لیگ و حذفی شدیم و مشکلی هم ندارد و باید بدهند. دیروز من در واتس اپ با آقای تاج صحبت کردم و ایشان در فیفا بودند و گفتند من با آقای بهاروند صحبت کنم، من گفتم که می‌خواهیم دوشنبه قبل از بازی با صنعت نفت بازیکنان این را بگیرند و یک دور بزنند. آقای تاج جواب ندادند اما فکر می‌کنم شنبه بیایند و یک دور افتخار هم بزنیم.

او در خصوص مشکلش با مهدی تاج گفت: آقای وزیر ۴ توصیه به من کردند که یکی این بود که یک جلسه با آقای تاج داشته باشیم. ما هم دو روز بعد رفتیم به جلسه با آقای تاج و ایشان هم صمیمانه پذیرایی کردند و روبوسی هم کردیم و مشکلی هم نبود.

انصاری فرد درباره دربی دوباره عنوان کرد: به نظر من اینجوری می‌رسد که ۹۰-۱۰ نمی‌شود. ما باید تلاش کنیم بلیت فروشی در کمال آرامش انجام شود، من بازی با صنعت نفت حتما می‌روم جلوی کیوسک‌ها. من دیروز با آقای انتظار خیر صحبت کردم، گفتند از صبح فردا تا روز دوشنبه بلیت فروشی انجام می‌شود و ما هم تلاش می‌کنیم تا هواداران با آرامش وارد ورزشگاه بشوند. البته اولش هم طبیعی به نظر می‌رسد که اشکال هایی باشد اما باید تا دربی حل شود. یک فرمول هایی هم هست که ما به سازمان تجهیز پیشنهاد دادیم که هواداران با خیال راحت وارد ورزشگاه بشوند.

او در پایان برنامه نیز گفت: در آخر برنامه جا دارد از اعضای هیئت مدیره تشکر کنم که در فضای دوستانه جلسات را جلو بردیم. به نظر من شاید تغییراتی انجام بشود، اما خداراشکر مشکلاتی نداریم و جا دارد از آن‌ها تشکر کنم چون در فضای خوب تصمیم‌گیری می‌کنیم. روز شنبه هم درباره دانشگاه، اسپانسر و اختیار مدیرعامل جلساتی را برگزار خواهیم کرد. می‌خواهیم از ترم بهمن دانشگاه را راه اندازی کنیم و حتی در سطح دانشجویی هم آن را جلو ببریم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعضاى تیم امید به منظور انجام دو مسابقه تدارکاتى برابر تیم المپیک قطر وارد دوحه شدند. امیدها نخستین تمرین خود را فردا در مجموعه اسپایر برگزار مى کنند و شامگاه پنج شنبه برابر تیم میزبان به میدان مى روند. اسپایر مجهز‌ترین کمپ آسیا به شمار می‌رود که میزبان تیم‌های بزرگ جهان در تعطیلات زمستانی است. شاگردان استیلی هفته گذشته با سفر به اندونزی دو بازی با تیم ملی امید این کشور انجام دادند که یک تساوی و یک باخت حاصل آن بود. تیم ملی امید در مرحله نهایی حضور در المپیک گروه سختی قرار دارد و با چین، ازبکستان و کره جنوبی مصاف می‌دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسعود شجاعی در چند سال گذشته همواره تحت فشار بوده است. شجاعی برای اولین بار در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۰۶ با دریبل‌های محصور کننده‌اش توانست برانکو را اسیر کند. حالا اما همان آدم‌ها نظر متفاوتی دارند و می‌گویند عمر شجاعی در تیم ملی باید تمام شود. این بازیکن می‌خواهد در شرایطی از تیم ملی برود که اوضاع خوب باشد نه اینکه با یک شکست و یک اخراج، کنار بکشد. شجاعی عزم خود را جزم کرده تا به شرایط بهتری برسد و بتواند همراه با تیم ملی حداقل از مرحله اول جام جهانی صعود کند.
برترین‌هابرترین‌ها17 ساعت قبل
خبرورزشی: در صحبت‌هایی که طی روز‌های اخیر بین کادر فنی و سرپرستی تیم استقلال مطرح بوده مدیران باشگاه بار‌ها زمین ورزشگاه امام رضا (ع) را به استراماچونی پیشنهاد داده بودند تا در صورت بروز شرایط بارانی یا برفی تمرین تیم را در آن زمین برگزار کنند. طبق اطلاعاتی که از افراد نزدیک تیم دریافت کرده‌ایم این مجموعه به رغم در اختیار داشتن زمین خوب در بخش رختکن‌هایش هنوز امکانات لازم برای حضور یک تیم حرفه‌ای را ندارد در این حد که بازیکنان بعد از تمرین یا مسابقه نمی‌توانند دوش بگیرند. اخبار رسیده از این ورزشگاه حاکی است در بحث تکمیل شدن تأسیسات این ورزشگاه هنوز بودجه‌ای برای تکمیل قسمتی که مربوط به دوش‌های رختکن است اختصاص داده نشده است. استراماچونی هم تأکید داشته مادامی که دوش‌های ورزشگاه امام رضا یا هر ورزشگاه دیگری که قرار است تیمش در آن تمرین یا مسابقه داشته باشد مهیا نباشد اجازه برگزاری تمرین یا مسابقه را نمی‌دهد. از این رو شب گذشته عنوان شد این احتمال که بازی دوستانه امروز استقلال (در صورت برگزار شدن در هوای برفی تهران) در زمین ورزشگاه امام رضا (ع) انجام شود خیلی کم است.
مهرمهر12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات فدراسیون والیبال روز چهارشنبه (۲۹ آبان ماه) برگزار می‌شود. بهنام محمودی تنها کاندیدایی که تایید صلاحیتش اعلام نشده بود، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، خبر از نامه تایید صلاحیتش داد. محمودی صبح امروز ابتدا در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا نامه تایید صلاحیتش آمده است؟ گفت: بله آمده است. همچنین مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع گفته است که نامه محمودی صادر شده و در انتظار تایید و امضا است! چرخش عجیب بهنام محمودی درباره تائید صلاحیتش، شائبه‌هایی را به وجود آورده و مشخص نیست در آستانه سه روز تا برگزاری مجمع انتخاباتی، چرا درباره تائید یا عدم تائید کاندیدای انتخابات والیبال شائبه وجود دارد.
افکارنیوزافکارنیوز11 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشآندره آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران از مدت‌ها پیش از مدیران باشگاه استقلال درخواست کرده بود تا در خط حمله بازیکن مد نظرش را جذب کنند و در همین راستا مرد ایتالیایی برخی گزینه‌های مورد نیاز خود را به باشگاه پیشنهاد داده تا مسئولان در نیم فصل اقدامات جذب آن‌ها را فراهم کنند. اخبار ورزشی- استراماچونی در خط حمله جدا از شیخ دیاباته یک بازیکن دیگر را در نظر دارد که در نیم فصل جذب می‌کند. همچنین نام بازیکنانی همچون داریوش شجاعیان و محسن کریمی به دلیل مصدومیت از لیست استقلال خارج می‌شود تا بازیکنان جدید جذب شوند. همچنین استقلالی‌ها یک مهاجم دیگر به نام مرتضی آقاخان را در لیست خود دارند که در صورت رفع مصدومیت این بازیکن می‌تواند نامش به لیست استقلال باز گردد و در صورتی که استراماچونی او را بخواهد برای استقلالی‌ها بازی کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
به گزارش مشرق، گیلم بالاگه، نویسنده قدیمی و مفسر لالیگا در فاصله بین دو بازی رئال‌مادرید و درحالی که مامور پوشش خبری بازی‌های مادرید بود، به سوالات ما پاسخ داد. او برای سال‌های متمادی مسئول بخش خبری بین‌الملل آس به‌ویژه اخبار غیرفوتبالی در خاورمیانه بوده است. با توجه به شناختی که از تیم‌های خاورمیانه و آسیایی دارید، چه پیش‌بینی‌ای از مراحل پایانی انتخابی جام‌جهانی قطر دارید؟ باور ندارم ایران به جام‌جهانی نرسد، کارش ساده نیست، اما بهترین تیم آسیا نباید در مرحله گروهی دچار مشکل شود. در چند سال گذشته فوتبال ملی عربستان، ژاپن و عراق رشد خوبی داشته است و در شمال آفریقا هم با همه کمبودها شاهد پیشرفت فوتبال بوده‌ایم. آیا این صحت دارد که در روزنامه آس اسپانیا برای بخش‌های مختلف پزشک استخدام کرده‌اید؟ بله.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

وضعیت آب و هوای کشور - امروز ۲۶ آبان‌ماه

خبری17 ساعت قبل

پس از تاکیدات رهبر، دو طرح بنزینی فراکسیون امید از دستور کار خارج شد

خبری18 ساعت قبل

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌مند به جذب لالانا

میزان‌آنلاین26 دقیقه قبل

چرا بسته‌های حمایت معیشتی دولت خلاف سیاست‌های جمعیتی است؟

مشرق‌نیوز26 دقیقه قبل

مدارس غرب استان تهران فردا تعطیل است

نامه‌نیور32 دقیقه قبل

عشایر به برق قابل حمل مجهز می‌شوند

ایسنا38 دقیقه قبل

نماینده قائمشهر: اقدامات لازم برای مقابله با سیلاب‌های احتمالی انجام شده است

ایسنا41 دقیقه قبل

منابع اسرائیلی: ترامپ از نتانیاهو ناامید شده است

خبر فوری44 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها


رایزن فرهنگی ایران در ترکمنستان از این کشور ممنوع الخروج شد!

1 روز قبلمهر2

قوانینی که به کاهش وزن شما کمک می‌کنند

1 روز قبلاقتصاد آنلاین1

طرح دوفوریتی مجلس برای توقف افزایش قیمت بنزین

1 روز قبلعصر ایران1

نظرات برگزیده مخاطبین الف: جشن تولد در هواپیما فقط به زخم مردم نمک می‌پاشد/ روحانی عصبانی است چون به وعده‌هایش عمل نکرده است/ تحریم بهانه خوبی برای افرادی است که مدیریت بلد نیستند

2 روز قبلالف1

طرح حمایت معیشتی دولت چیست؟ / آیا همان یارانه نقدی است؟ / حمایت معیشتی تا چه زمانی قرار است پرداخت شود؟ / مجموع دریافتی خانوده‌ها شامل یارانه نقدی و کمک معیشتی چقدر خواهد بود؟

2 روز قبلانتخاب1

فیلم افشاگری بی سابقه امام جمعه قزوین روی آنتن زنده شبکه یک

3 روز قبلرکنا1

نمایش مستند بازیگر فیلم‌های پورن در مشهد+تصاویر

6 روز قبلآفتاب‌نیوز1

کنایه فعال رسانه‌ای به سخنان امروز رئیس جمهور

6 روز قبلجام نیوز1

آغاز دوره جدید ژاپن و پایان جشن‌‌های امپراتوری (+عکس)

6 روز قبلعصر ایران1