انصاری‌فرد: کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

انصاری‌فرد: کالدرون یک ریال هم دریافتی نداشته

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم درباره قبول مدیریت پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس با سال ۸۴ که مدیرعال این تیم بودم، متفاوت است. هزینه‌ها بالا رفته و فضای مجازی وجود دارد. علاقه‌مندان به پرسپویس تحت تاثیر فضای مجازی هستند. مخالفان هم برنامه‌هایی دارند. با وضعیت بد اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه، شرایط سخت شده است اما اعتقادم این است که برند پرسپولیس چاره‌ساز است.

مدیرعامل پرسپولیس یادآور شد: فضاهای خوبی را از نظر اقتصادی می‌توانیم برای پرسپولیس ترسیم کنیم. با استفاده از ظرفیت‌های خالی می‌توانیم کار اقتصادی انجام دهیم.

او ابراز امیدواری کرد که با برگزاری جلسات متعدد با اسپانسرهای کوچک و بزرگ در یک ماه آینده یک محل درآمدزایی مستمر برای این باشگاه تامین کند.

انصاری‌فرد گفت: به دنبال مذاکره با اپراتورهای تلفن همراه هستیم تا تمام سامانه‌های هواداری را تجمیع کنیم. مجوز حرفه‌ای‌گری ما هم از طریق یکی از اساپنسرها انجام شد. خدا را شکر با همکاری طلب‌کارها و یک شرکت تلفن همراه، کلیه بدهی‌های ما در ارتباط با AFC انجام شد. فقط نیلسون باقی مانده است.

او تاکید کرد: ما طلب کاران زیادی داریم. مثلا طلب برانکو سال آینده می‌آید. با وکیل نیلسون مذاکره کردیم تا یک نفر معرفی شود تا پول را به حساب او منتقل کنیم. به علت محدودیت‌های بانکی فعلا پول در حساب ما است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در این مدت با ما همکاری کردند. ما هیچ مشکلی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا نداریم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که بلیت فروشی یک مسئله کلیدی برای این باشگاه است، اظهار کرد: ما از نظر سخت افزاری مشکلی نداریم اما از حیث نرم افزاری مسائلی وجود دارد. می‌خواهیم بلیت فروشی را به سامانه هواداری متصل کنیم.

وی تاکید کرد: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. هیج منبعی برای اجرای این موضوع وجود ندارد. از کجا می‌توان شناسایی کرد که طرفداران متعلق به کدام تیم هستند؟ برای بازی برگشت این کار را انجام می‌دهیم تا کسانی که کارت هواداری پرسپولیس را دارند، بلیت تهیه کنند.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: ما نه تنها از هواداران درخواست کمک می‌کنیم بلکه می‌خواهیم به آن‌ها خدمات ارائه دهیم. با یکی از بانک‌ها صحبت کردیم که هواداری که تراکنش‌های بانکی که برای خرید بلیت انجام می‌شود، سهمی هم از آن پول به حسابش برگردد. حتی خریدهای شخصی هم تخفیفی برای هوادار ما در نظر گرفته می‌شود که یک مقدار از مبلغ خریدش را دریافت کند. زمان این که به طور مستقیم از هوادار پول بگیریم گذشته است. همان‌طور که هوادار ما را پشتیبای می‌کند، ما هم باید هوادار را حمایت کنیم. به دنبال ایجاد موزه پرسپولیس هستیم تا هواداران از این موزه بازدید کنند.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که آیا موافق خصوصی‌سازی این باشگاه است، گفت: روز نخستی که با سلطانی‌فر صحبت کردیم، او اصرار کرد که تا پایان سال این اتفاق رخ دهد. تنها راه نجات استقلال و پرسپولیس خصوصی‌سازی است. چون این باشگاه‌ها ردیف بودجه‌ای ندارند، میزان فعالیت و در آمدزایی مشخص نیست. بنابراین مدیرعامل مجبور است از راه‌های مختلف دنبال در آمدزایی باشد.

خبری: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

او خاطرنشان کرد: خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس تبعات خاص خود را هم دارد و موارد سیاسی، اجتماعی و امنیتی هم مطرح است. وزیر ورزش اصرار داشت تا پایان سال خصوصی‌سازی انجام شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره حل مشکلات مالی این تیم برای اخذ مجوز حرفه‌ای گفت: شکایت‌ها زیاد است و باید با افراد برای مجوز سال آیند به تفاهم برسیم. AFC شکایت‌های بعدی امثال آقای برانکو را برای ما می‌فرستد. ما به مدیر برنامه وی گفتیم که آماده مذاکره هستیم. جای ما و برانکو در فیفا نیست. او زحمات زیادی برای باشگاه کشیده است. دنبال مذاکره و پرداخت تعهدات‌مان هستیم تا درکشور ثالث یا در ایران این کار را انجام دهیم.

انصاری‌فرد درباره پرداخت تعهدات بازیکنان و مربیان کنونی این باشگاه گفت: ما باید وضعیت فعلی تیم را حفظ کنیم. متاسفانه هیچ پولی به آن‌ها پرداخت نکردیم. باید پیش پرداخت آن‌ها را بدهیم. به کالدرون و کادرفنی گفتیم هر تاریخی را که بگویند آماده پرداخت مطالبات آن‌ها هستیم. پولی را از اسپانسرها دریافت خواهیم کرد و پیش پرداخت بازیکنان را می‌دهیم. بعد از این آماده قسط بعدی می‌شویم. خیلی امیدواریم که اپراتورهای تلفن همراه را در سامانه هواداری فعال کنیم. در این صورت مشکلی برای عمل به وضعیت مالی تیم نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: ما بعد از مدتی از تیم خواهیم رفت اما امیدواریم مدیران بعدی این وضعیت را بهم نریزند و تیم کماکان روی روند خود پیش برود. من دوره قبلی هم این کارها را انجام دادم و بعد از این که از باشگاه بیرون رفتم، این وضعیت برچیده شد.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: اگر مجوز حرفه‌ای را اخذ نمی‌کردیم، نمی‌توانستیم بگوییم آقای عرب مقصر است. من به عنوان مدیرعامل این باشگاه باید درباره هر چیزی پاسخگو باشم. مشکلات قبلی هم بر عهده من است تا آن‌ها را حل کنم. ما گزارش مجوز حرفه‌ای را ارسال کردیم.

انصاری‌فرد هم‌چنین در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند او در بستن تیم و عقد قراردادها دخیل نبوده اما با قبول مسوولیت جسارت به خرج داده است؟ گفت: باعث افتخار است که برای دومین بار مدیرعامل پرسپولیس شدم. من قبل از مدیریت، هوادار و بازیکن این تیم بودم. من مشکلات را می‌دانستم. باید به دنبال راهکار می‌رفتیم. کار بسیار سنگین است. بعضا وقت کم می‌آوریم. خدا را شکر می‌کنم که مدیر مجموعه‌ای هستم که میلیون‌ها هوادار صادق و ودلسوز دارد. به هواداران خودمان می‌گویم که از صمیم قلب برای آن‌ها کار می‌کنم. من به حقوقم بسنده می‌کنم و بحث مالی ندارم.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان این که کالدرون مربی فوق‌العاده دلسوز و متعهدی است، گفت: او یک ریال هم دریافتی نداشته اما یک بار هم درباره مسائل مالی حرف نزده است. جا دارد از کادرفنی و بازیکنان تشکر کنم که با وجود محدودیت‌ها با پشتکار زیاد فعالیت می‌کنند. ما در تمام پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. باید با همین تیم جلو برویم و با تلاش همه تیم دل هواداران را شاد کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سرمایه گذاری با ورزش

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
هزینه کردن در ورزش به نوعی سرمایه گذاری محسوب می‌شود، در واقع افراد با ورزش از صرف هزینه‌های هنگفت برای سلامتی و درمان بیماری‌ها جلوگیری می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ورزش یکی از موثرترین راه‌ها برای ایجاد شادابی و نشاط برای مردم است؛ می‌توان با سرمایه گذاری بیشتر روی آن از بروز مشکلات جسمانی و اجتماعی پیشگیری کرد.

حواشی لیگ کشتی آزاد

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
لیگ کشتی آزاد به پایان کار خود نزدیک است، اما انتقاد از لیگ امسال کم نیست. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته پایانی لیگ در سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. با همه حواشی که به وجود آمد پس از ۶ هفته رقابت، تیم‌های دانشگاه آزاد، اترک خراسان شمالی، تا ثبت جهانی توس و ایران مال روی تشک می‌روند و برای رسیدن به عنوان قهرمانی با یکدیگر سرشاخ می‌شوند.

والیبال به ساحل آرامش رسید؟

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
انتخابات فدراسیون والیبال برگزار شد تا بعد از مدت‌ها این رشته ورزشی افتخارآفرین به ساحل آرامش برسد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با انتخاب رئیس فدراسیون والیبال، ملی پوشان کشور خود را با آرامش بیشتری برای رقابت‌های انتخابی المپیک که ۱۶ دی در چین برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.
صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
آرزو پاسلار در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: ما با ۹ قایقران در رده‌های سنی بزرگسال، جوانان و زیر ۲۳ سال در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردیم که در نهایت موفق به کسب عنوان سومی شدیم. وی افزود: بازیکنان ما در هرمزگان و در طول سال بیشتر در گرما تمرین می‌کنند، البته از آنجایی که قایقرانی رشته‌ای نیست که ورزشکاران به پارو زدن در هوای سرد هم عادت نداشته باشند؛ پاروزنان تیم ما توانستند در این دوره رقابت‌های قهرمانی کشور که در هوای سرد غافلگیرکننده دریاچه آزادی تهران برگزار شد، به خوبی ظاهر شوند و نتایج درخشانی را ثبت کنند. خانم پاسلار گفت: کیانا کمال زاده ملی پوش تیم ما بود و بررغم اینکه در رده سنی زیر ۲۳ سال قرار دارد، در رده سنی بزرگسالان به مصاف حریفان رفت و خوشبختانه نتایج خوبی را کسب کرد. وی افزود: با وجود اینکه ما از نعمت آب و دریا برخورداریم، متاسفانه پیست استاندارد نداریم و همین موضوع باعث شده است با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنیم البته ناگفته نماند که در زمینه داشتن قایق‌های مناسب مسابقات و تمرین‌ها مشکل خاصی نداریم.
ورزش۳ورزش۳20 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بالاخره بعد از مدت‌ها حرف و حدیث مشخص شد سهمیه باشگاه ایرانی برای بازی‌های لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰، ۲+۲ است و با این شرایط استقلال باید به همراه شهرخودرو در مرحله دوم مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. پس با این شرایط تعطیلات نیم فصل برای استقلال و البته پدیده برخلاف سایر تیم‌ها تنها ۲۴ روز خواهد بود. معمای حضور امیدهای استقلال در پلی آفاستقلال هم اکنون دو بازیکن در اردوی تیم امید دارد که از نفرات اصلی ترکیب استراماچونی هم محسوب می‌شوند. تیم امید در مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا در اولین بازی خود در دور گروهی در تاریخ ۱۹ دی ماه به مصاف ازبکستان می‌رود، در تاریخ ۲۲ دی به مصاف کره جنوبی می‌رود و این تیم در تاریخ ۲۵ دی ماه هم به مصاف چین می‌روند. همچنین تیم امید در صورت شکست در مرحله نیمه نهایی باید در تاریخ پنجم بهمن بازی رده بندی را برگزار کند و در صعود به فینال در تاریخ ششم بهمن ماه به میدان می‌رود، یعنی ۲ و ۳ روز قبل از بازی دوم استقلال برابر الریان.
صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمدرضا​ داورزنی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون والیبال در جمع خبرنگاران افزود: انتخابات در شرایطی خوب و آزادانه برگزار شد و از آنجا که دغدغه مردم و جامعه والیبال، عزت ملی است، باید حال آن را خوب کنیم تا به روز‌های اوج بازگردد. رقبای ما در حال آماده سازی هستند و چین میزبان رقابت‌های انتخابی المپیک برای رسیدن به آمادگی مناسب رقابت‌های باشگاهی اش را تعطیل کرده است. باید تمرین‌های تیم ملی را زمانی شروع کنیم که به این بازیکنان فشار زیادی وارد نشود. داورزنی افزود: اولویت خانواده بزرگ والیبال حضور موفق در انتخابی المپیک است. وی درخصوص ادامه همکاری با کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال گفت: قرارداد وی تا پایان مسابقه‌های المپیک است، تغییر در کادر فنی تیم ملی اقدامی غیرمنطقی است، البته نقاط ضعفی وجود دارد که باید برطرف شود.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری21 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

سرخط خبر‌های مهم جهان در ۳۰ آبان

میزان‌آنلاین12 دقیقه قبل

تکلیف بسته‌های اینترنت خریداری شده توسط مردم چه می‌شود؟

رکنا12 دقیقه قبل

همه دستگاه‌ها خود را مخاطب بیانات رهبر انقلاب در ۱۹ دی بدانند

مهر12 دقیقه قبل

ریاضی: قبلا به تیم انصراف داده کاپ و مدال هم داده بودند/ به برگزاری فینال لیگ در تهران معترض بودیم

تسنیم12 دقیقه قبل

دولت برای جبران شوک گرانی بنزین باید بازار را شدیدا کنترل کند

فارس13 دقیقه قبل