سرلشکر باقری در پایگاه دریایی شانگهای
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. سیاسی

در ادامه بخوانید

فارسفارس6 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، آژیرهای هشدار شلیک موشک در شهرک‌های صهیونیست‌نشین نزدیک نوار غزه برای بار دو طی امرزو (پنجشنبه) به صدا درآمد. شبکه المیادین لبنان نیز به نقل از خبرنگار مستقر خود در غزه گزارش داد چند موشک از سمت غزه به سوی فلسطین اشغالی شلیک شده است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی می‌گویند آژیرهای خطر در شهرک‌های اطراف غزه و شهرک «سیدروت» به صدا درآمده است. این دومین بار است که بعد از حصول توافق آتش‌بس بین جنبش جهاد اسلامی و رژیم صهیونیستی از صبح امروز پنجشنبه، آژیرهای هشدار موشک و راکت در شهرک‌های صهیونیست‌نشین به صدار درمی‌آید. ارتش رژیم صهیونیستی از زبان سخنگوی عربی‌زبان خود به نام «آویخای ادرعی» مدعی شد که سامانه موشک گنبد آهنین دو موشک را رهگیری و منهدم کرده است.
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
حجت‌الاسلام منتظری ادامه داد: نقش حضور مردم در نظام برای حاکمیت نقش اول را دارد. دادستان کل کشور یادآور شد: در فرهنگ اسلام و در معارف دینی و تصریح آیات شریفه قرآن و کلام معصومین در باب امانت داری و وظیفه امین سخنان بسیاری آمده است. منتظری افزود: با بلوغ سیاسی و شعور اجتماعی که در مردم‌مان سراغ داریم و در برهه‌های گوناگون دیدیم انتظار است مردم در عرصه انتخابات مجلس فارغ از بعضی از دسته‌بندی‌های جناجی سراغ اصلح بروند. دادستان کل کشور تأکید کرد: اینکه بتوانیم این موضوع (انتخاب اصلح) را به صورت یک فرهنگ درآوریم و گرایش و جناح‌بندی‌ها برای مردم مهم نباشد، امر مهمی است. منتظری با اشاره به نقش مهم مجلس شورای اسلامی در اداره کشور بر لزوم دقت مردم در انتخاب نامزد‌های انتخاباتی تأکید کرد.

رقابت‌های انتخاباتی، پشت پرده استیضاح ترامپ

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک، علیرغم موافقت ۵۳ درصد نمایندگان مجلس آمریکا بر استیضاح ترامپ، کارشناسان بر آین باورند، این اقدام بدون نتیجه و موجب برکناری اش نخواهد شد.

افشاگری امام‌جمعه قزوین درباره زمین‌خواری هفت‌سنگان

الفالف16 ساعت قبل
افشاگری امام‌جمعه قزوین درباره زمین‌خواری هفت‌سنگانگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۲۶ ۳۹۸۰۸۲۳۰۵۹حجت‌الاسلام عابدینی، امام‌جمعه قزوین در برنامه ثریا درباره زمین‌خواری جمعی از مسئولین استان قزوین افشاگری کرد.
برنابرنا12 ساعت قبل
«میشل عون» رئیس جمهور لبنان ابراز امیدواری کرد که با رفع موانع انتصاب مأمور تشکیل کابینه و فرآیند تشکیل کابینه این کشور، تا چند روز آینده دولت جدید لبنان تشکیل شود. رئیس جمهور لبنان امروز میزبان هیأت‌های اقتصادی لبنان به منظور اطلاع از پیشنهادهای آنها برای رسیدگی به امور اقتصادی کشور و برون رفت از بحران کنونی بوده است. عون دیروز با هشدار درباره وخامت اوضاع اقتصادی لبنان در سایه ادامه اعتراضات این کشور تاکید کرده بود که آغاز استخراج نفت و گاز به بهبود تدریجی اوضاع کمک می‌کند. تظاهرات لبنانی‌ها امروز پنجشنبه برای بیست و نهمین روز متوالی ادامه داشت. آنها علاوه بر اعلام اعتصاب عمومی راه‌های اصلی را مسدود کردند و همچنان از دولت می‌خواهند برای بهبود اوضاع معیشتی سریع‌تر اقدام کند.

محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

الفالف18 ساعت قبل
محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته استگروه سیاسی الف، ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۴ ۳۹۸۰۸۲۳۰۳۹۰ نظر، ۴ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

نظرها

اخبار بیشتر