توقف تولید «شب‌نشینی» با شکایت صداوسیما
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. فرهنگ

توقف تولید «شب‌نشینی» با شکایت صداوسیما

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
عضو شورای پروانه نمایش خانگی از توقف تولید و پخش برنامه شب نشینی با شکایت صدا و سیما خبر داد.

خبرآنلاین: عضو شورای پروانه نمایش خانگی از توقف تولید و پخش برنامه شب نشینی با شکایت صدا و سیما خبر داد.

توقف تولید «شب‌نشینی» با شکایت صداوسیما - 2

سعید رجبی در صفحه شخصی خود نوشت: بعد از تجربه «هیولا» مدیری اجرای برنامه «شب نشینی» را در دست گرفت که با ایراد حقوقی صدا و سیما موقتا به حالت تعلیق درآمده است.

پیشتر اخباری از احتمال بروز محدودیت برای مدیری به خاطر برخی حواشی ایجاد شده منتشر شده بود.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رنگی کردن ویدئو و نقشینه نگاری آن

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ رنگی کردن عکس‌های سیاه و سفید قدیمی ابتدا به صورت دستی و این روز‌ها با نرم افزار‌های مخصوص میسر شده است، اما رنگی کردن فیلم‌ها و ویدئو‌های قدیمی فرایند پیچیده‌تری است. در آزمایشگاه مخابرات امن پردیس فنی دانشگاه تهران، محققان جوان روی نوآوری کار کرده‌اند که در صنعت سینما و فیلمسازی کاربرد وسیعی دارد.

بسته فرهنگی

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

آژا کتاب

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص ساماندهی گلزار شهدا، گفت: فرمانداران مزار شهدایی که در محل روستاها است و جاده دسترسی نامناسبی داشته و فاقد امکاناتی همچون آب و برق است، اعتبار مورد نیاز برای ساماندهی آن‌ها را در بودجه سال آینده پیش‌بینی کنند. اقبال عباسی ۳۰ آبان‌ماه در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، اظهار کرد: هر چه مدیر و مسئول در نظام جمهوری اسلامی وجود دارد مدیون شهدا هستیم. عباسی در خصوص ساماندهی گلزار شهدا، گفت: فرمانداران مزار شهدایی که در محل روستاها است و جاده دسترسی نامناسبی داشته و فاقد امکاناتی همچون آب و برق است، اعتبار مورد نیاز برای ساماندهی آن‌ها را در بودجه سال آینده پیش‌بینی کنند. مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گفت: بناست نمای ساختمان و طبقه همکف این مرکز فرهنگی برای دهه فجر امسال افتتاح شود. وی خاطرنشان کرد: اعتبار برآورد شده برای گلزارهای تک شهیدی ۷ میلیارد تومان بوده که اگر ۶۰ درصد این مبلغ اختصاص داده شود تا سال ۹۹ تمامی گلزارهای شهدای استان ساماندهی می‌شوند.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
این پژوهشگر حوزی شهری، شهر خلاق را نیازمند شهروند خلاق دانست و تصریح کرد: شهر ظرف و شهروند مظروف است و لذا رفتار شهروندان تاثیر مستقیم بر شهر می‌گذارد. فلسفه اصلی رویکرد شهر خلاق استفاده از پتانسیل هایی است که شهرها در ذات خودشان دارند، اما نظام برنامه ریزی شهر کمتر به آنان می‌پردازد. مسعودی با بیان اینکه خلاقیت شهری دارای چهار عنصر طبقه خلاق، شهر خلاق، صنایع خلاق و محیط خلاق است، گفت: شکل گیری شهر خلاق مبتنی بر خلاقیت شهری همه عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، نوآورانه و فناورانه را شامل می‌شود. وی با اشاره به زیرساخت‌های فرهنگی و هنری شهر خلاق، ادامه داد: تحکیم و تقویت کالبدفرهنگی و هنری لازمه تبدیل شدن به شهر خلاق است. وی چهار شهر ایران را در قلمرو شهرهای خلاق یونسکو دانست و تصریح کرد: رشت شهر خلاق غذا، اصفهان شهر خلاق صنایع دستی و هنرهای مردمی، سنندج شهر خلاق موسیقی و بندرعباس شهر خلاق صنایع دستی است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رفیعی ظهر پنجشنبه در همایش بسیج رابطه معلم و دانش آموز، گفت: معلمی و بسیجی به یکدیگر آراسته شده و ذات تعلیم و تربیت مبتنی بر آینده است. وی اظهار کرد: دین اسلام نخستین دینی است که با خواندن آغاز می‌شود و فکر در مورد هستی مور توجه دین اسلام است. مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دین اسلام دین آموزش تعلیم و تربیت و دانایی است و امروز هر کشوری که در دانایی جلو باشد صاحب قدرت است و حرفی برای گفتن دارد. وی گفت: مقوله تعلیم و تربیت همواره آینده کشور را تعیین می‌کند و سند تحول مطلوبی برای آینده کشور ترسیم شده است. مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ابراز کرد: بسیج شجره طیبه است و بعد از انقلاب اقدامات خوبی را در بحث امنیت کشور انجام داده است.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

واکنش سوشا به عملکرد درخشانش مقابل پرسپولیس

خبرآنلاین5 دقیقه قبل

سوشا مکانی: مقابل هواداران پرسپولیس حرفی برای گفتن ندارم

آفتاب‌نیوز7 دقیقه قبل

آغاز حذف قبوض کاغذی گاز از امروز

ساعت ۲۴7 دقیقه قبل

پری ملکی: دوست دارم حضور زن در موسیقی ایران را به دنیا نشان دهم

ایسنا8 دقیقه قبل

دومین اشتباه مهلک نادری؛ از تیم ملی و عراق تا پرسپولیس و نفت

مهر8 دقیقه قبل