غرق شدن ۳ ایذه‌ای در آب کارون
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. اجتماعی

غرق شدن ۳ ایذه‌ای در آب کارون

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
بخشدار سوسن گفت: 3 جوان ایذه‌ای که در رود کارون در بخش سوسن شهرستان ایذه در حال شنا بودند که در آب غرق شدند که در پی انجام عملیات امدادی 2 نفر از آن‌ها به زندگی بازگشتند و یک نفر جان داد.

خبرگزاری فارس: محمد سعید الماسی ظهر امروز در گفت‌و‌گو اظهار کرد: پیش از ظهر امروز ۳ جوان که برای آب‌تنی به به رود کارون در بخش سوسن رفته بودند در آب غرق شدند و با تلاش‌های صورت گرفته پس از وقوع حادثه از آب خارج شدند.

وی افزود: با تلاش‌های نیروهای امدادی حاضر در محل، کار احیای آنها صورت گرفت که با تلاش‌های صورت گرفته کار احیای ۲ نفر از آنها در محل با موفقیت انجام شد ولی تلاش‌ها برای بازگشت به زندگی نفر سوم بی‌نتیجه ماند و این جوان پس از انتقال به درمانگاه بخش سوسن با تلاش‌های پزشکان پس از چند دقیقه به زندگی بازگشت اما باز هم علائم حیاتی را از دست داد و متأسفانه جان داد.

بخشدار سوسن با بیان اینکه متاسفانه عدم توجه به علائم و اخطارهای موجود در محل در مورد خطرناک بودن شنا در برخی از مناطق دشت سوسن باز هم شاهد وقوع حوادث در پی این بی‌توجهی هستیم ادامه داد: روز گذشته نیز در محل حادثه امروز یک جوان ۲۹ ساله به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در آب غرق شد و جان خود را از دست داد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی روز ایران و جهان

الماسی بیان کرد: با توجه به قرار داشتن بخش سوسن در پایین دست سد کارون ۳ و بالا آمدن آب در زمان‌های مختلف در پی باز شدن دریچه‌های سد و همچنین متفاوت بودن عمق و کف رود کارون در نواحی مختلف این بخش، همواره شاهد وقوع حوادث ناگواری برای افرادی که برای شنا به این محل سفر می‌کنند هستیم و انتظار می‌رود تمام افرادی که قصد سفر به سوسن و تفریح در کنار رود کارون را دارند از نزدیک شدن و شنا در آن جدا پرهیز کنند.

وی در پایان عنوان کرد: این ۳ نفر توسط نیروهای اورژانس جهت ادامه روند درمانی و رسیدگی بیشتر به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین12 ساعت قبل
با این وجود، به نظر می‌رسد این بی‌خوابی‌ها کم‌ایراد نیست و می‌تواند حتی با خطر مرگ همراه باشد. پژوهش‌های متعدد بالینی مشخص کرده‌اند دیر خوابیدن تا ۱۰ درصد خطر مرگ را افزایش می‌دهد. البته دیر خوابیدن به تنهایی لزوما منجر به افزایش خطر مرگ نمی‌شود و رفتارهای اشتباه در طول شب به این موضوع دامن می‌زند. افزون بر این کم‌خوابی منجر به افزایش اختلالات خواب می‌شود. وقتی یک فرد در طول ساعات بیداری بیشتر ساعات شب یا عصر را مشاهده کند، رفته رفته از نور خورشید دور می‌شود.

افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، به نظر می‌رسد اکنون که مردم تمایل بیشتری به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به خودروی شخصی دارند؛ مسئولان دولتی هم بخشی از درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین را به توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اختصاص دهند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
آیت الله رئیسی تصریح کرد: این اسناد عادی در زمینه‌های مختلف مورد معامله متعدد هستند. حال آنکه اگر سند رسمی باشد اتفاقاتی نظیر فروش یک آپارتمان به چند نفر کمتر اتفاق می‌افتد. خداییان مبارزه با پولشویی و پیشگیری از آن را با سند عادی محتمل دانست و ادامه داد: این پول‌ها با سند رسمی قابل ردیابی است. بانک‌های اطلاعاتی موجود و تنظیم و ثبت سند رسمی در این باره می‌توانند با ردیابی جلوی این امر را بگیرند. همه باید برای ارتقا و توسعه سند رسمی تلاش کنیم و در این زمینه همکاری جامعه سردفتری، سازمان ثبت و جامعه حقوقدانان ضروری است.
مهرمهر1 روز قبل
الهی تبار افزود: اما عده‌ای از این بستر سوءاستفاده کردند و به دنبال اهداف و آمال خود بودند، لذا بر این بستر سوار شدند و مسائل ناخوشایندی را رقم زدند. الهی تبار گفت: این افراد در اختیار دستگاه قضایی قرار خواهند گرفت و قطعا تکلیف آنها بر اساس چارچوبهای قانونی مشخص خواهد شد. وی ادامه داد: در حال رصد عوامل اصلی اغتشاشات هستیم و به زودی همه آنها شناسایی و به مردم معرفی خواهند شد. این مسئول خاطر نشان کرد: اما در مجموع دولت خود را موظف می‌داند افزایش در قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم نداشته باشد. وی افزود: دولت در دو مقوله تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها نظارت جدی خواهد داشت و اجازه نمی‌دهد به مردم اجحافی در بحث قیمتها وارد شود.
الفالف1 روز قبل
گروه اقتصادی الف، ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹ ۳۹۸۰۸۳۰۰۶۳دبیر کمیته شهرهای هوشمند در مجمع شهرداران آسیایی گفت: بر اساس مطالعات صورت پذیرفته سهم شهرهای آسیایی از کل حوزه توسعه شهرهای هوشمند در جهان حدود ۴۰ درصد است و انتظار می‌رود که شهرهای آسیایی با توجه به ارزش بازار حدود دو تریلیارد دلاری هوشمندسازی تا پنج سال آینده بیش از ۸۰ میلیارد دلار در حوزه توسعه شهر هوشمند سرمایه گذاری کنند. بینا توضیح داد: شهرها با مشارکت و به اشتراک گذاری تجارب موفق خود در توسعه پایدار شهری، می‌توانند بهره وری بالاتر و ارزش بیشتری را خلق کنند. تمام این تلاش‌ها در جهت ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و تحقق توسعه پایدار و مدیریت کارآمدتر شهرهاست. همچنین در این‌ رویداد مدیران ارشد حوزه شهر هوشمند و نوآوری ۱۲ شهر از ۱۲ کشور جهان به همراه شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و مجمع شهرداران آسیایی به اشتراک نظر و ارایه آخرین دستاوردها، رویکردها و برنامه‌های خود در خصوص حمل و نقل هوشمند در شهرهای هوشمند پرداختند. در این کنفرانس، مقامات و مسئولین حوزه توسعه شهر هوشمند و نوآوری شهری ۲۰ شهر از ۱۸ کشور دنیا همراه با دبیر شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و دبیر کمیته شهرهای هوشمند مجمع شهرداران آسیایی، نظرات، رویکردها، فرصت‌ها و برنامه‌های خود را توسعه شهرهای هوشمند و smart mobility به اشتراک گذاشتند.

لوازم یدکی قلابی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
قطعات و لوازم یدکی قلابی صدمات فراوانی به خودروها وارد کرده که براساس آن، پرونده‌های سنگینی نیز در تعزیرات تشکیل شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس اعلام مسئولان اتحادیه‌های لوازم یدکی خودرو، انبارهای زیرزمینی در داخل شهر بسیار زیاد است و اگر مجازات‌ها بازدارنده باشد نمی‌توان لوازم یدکی‌های قلابی را به شهرهای مختلف ارسال کرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

واکنش سوشا به عملکرد درخشانش مقابل پرسپولیس

خبرآنلاین10 دقیقه قبل

سوشا مکانی: مقابل هواداران پرسپولیس حرفی برای گفتن ندارم

آفتاب‌نیوز12 دقیقه قبل

پری ملکی: دوست دارم حضور زن در موسیقی ایران را به دنیا نشان دهم

ایسنا12 دقیقه قبل

دومین اشتباه مهلک نادری؛ از تیم ملی و عراق تا پرسپولیس و نفت

مهر13 دقیقه قبل

عکس/ وضعیت کالدرون در روز محرومیت

مشرق‌نیوز13 دقیقه قبل