اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

فارسخبرگزاری فارس |
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به رحمت ایزدی پیوست.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس اسدالله عسگراولادی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که به‌دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری بود، دقایقی پیش به رحمت ایزدی پیوست.

بنابر اطلاع روابط‌عمومی حزب مؤتلفه اسلامی، مراسم تشییع و ختم متعاقبا اعلام خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا20 ساعت قبل
یک کارشناس مسائل خاورمیانه با بیان این‌که اقدام نظامی ترکیه در شمال سوریه بیش‌ترین تلفات را متوجه زنان و کودکان می‌کند و همه این‌ها یک جنایت است، گفت: ترکیه با توجه به مشکلی که با کردها دارد به دنبال فرصت بود تا از آن‌ها به دلایلی چون همراهی با آمریکا انتقام بگیرد و اکنون هم ظاهرا دست پیش را گرفته تا از کاروان تحولات سوریه عقب نماند. حسن لاسجردی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اقدام اخیر ترکیه در حمله نظامی به شمال سوریه اظهار داشت: ‌ بزرگ‌ترین مساله‌ای که طی یکی دو سال گذشته چه در مذاکرات آستانه یا در سایر موقعیت‌ها ترک‌ها هم در خاک سوریه و هم درخاک خودشان با آن مواجه بودند، موضوع کردها بود. وی تصریح کرد: در واقع از یک طرف در خاک خودشان با رقیبی به نام پ. این کارشناس مسائل غرب آسیا همچنین بیان کرد: این اتفاقات در شرایطی رخ داده که سوریه آرام شده بود، گرچه تحرکات کردها ادامه داشته و در عین حال ترکیه نیز با مساله کردها مشکل داشت. این کارشناس مسائل خاورمیانه اظهار کرد: حتی اگر حمله ترکیه به خاک سوریه برای مواجهه با کردها باشد حتما نیروهای غیر نظامی و مردم عادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری12 ساعت قبل

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف8 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
ایلناایلنا19 ساعت قبل
دفتر آیت‌الله مکارم‌شیرازی با صدور اطلاعیه از بستری شدن این مرجع تقلید در یکی از بیمارستان‌های تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، در این اطلاعیه تاکید شده که که حال عمومی آیت‌الله مکارم‌شیرازی مساعد است اما «به توصیه پزشکان برای انجام برخی از امور درمانی در یکی از بیمارستان‌های تهران به سر می‌برد و به زودی پس از تکمیل مراحل درمانی به قم مراجعت می‌کند.» علی‌محمد طباطبایی، یکی از اعضای دفتر آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی، اخبار منتشر شده درباره وخامت حال وی را رد کرد و گفت: «وضعیت جسمانی آیت‌الله مکارم شیرازی خوب است و هیچ مشکلی وجود ندارد. ایشان مقداری ضعف جسمی داشت که برطرف شده و ان‌شاء‌الله بهتر خواهد شد.» طباطبایی گفت: «در فضای مجازی یک نفر مطلبی را منتشر و بقیه آن را انتشار می‌دهند و شایعات در مورد بیماری این مرجع تقلید نیز از این دست است اما رسانه‌ها باید اطلاعات موثق را از کانال دفتر مکارم شیرازی پیگیری کنند.»

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

نظرها

(4)

خدارحمت کند. امید وارم بهشت نره.

4 هفته قبل

تکلیف وام های میلیاردی که گرفته وبا گردن کلفتی نداده چی میشه همش حق الناسه.

خدا رحمتت نکنه.

4 هفته قبل

بر روح خبیث عسکراولادی لعنت خداداد ،بر روح اخونداي فریبکار و مزدوران اوباش و کودنشان لعنت خداباد

3 هفته قبل

دعوت کدام حق را لبیک گفت ... مگر مکندگان خون مردم بینوا و محروم هم دعوت حق را لبیک می گویند

3 هفته قبل

اخبار بیشتر