فیلم دردناک حمله گاوه خشمگین به جوان در حال فرار
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فیلم دردناک حمله گاوه خشمگین به جوان در حال فرار

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: در یکی از فستیوال‌های گاوبازی در اسپانیا حادثه وحشتناکی برای یکی از شرکت کنندگان این فستیوال رخ داد.

حجم ویدیو: 1.30M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۲۰

یکی از شرکت کنندگان در فستیوال گاوبازی در شهر آلباسته اسپانیا خاطره تلخ و دردناکی را تجربه کرد. این فستیوال سال هاست در اسپانیا مرسوم است و هر ساله ۶ گاو را در یکی از خیابان‌های معروف به گاو بازی رها می‌کنند و شرکت کنندگان نیز در حال دویدن و فرار هستند.

در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که چگونه یکی از گاو‌های گله لگد وحشتناکی به یکی از شرکت کنندگان می‌زند و او را به طرف مانع بتونی کنار خیابان پرتاب می‌کند.

این حادثه، اتفاق تلخی بود که این شرکت کننده تجربه کرد. بنابر گزارش محلی این فرد به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال یافت تا درمان شود. خوشبختانه وی بطور جدی مصدوم نشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا سلیمانی، توضیح داد: درصورت تصادف خودروی غیرمتعارف با ارزش ریالی بیش از ۱۸۰میلیون تومان با خودروی دیگر، خسارت وارد شده بر خودروی لوکس، بر مبنای ارزش خودروی ۱۸۰میلیون تومانی محاسبه می‌شود. او افزود: به‌طور مثال درصورت صدمه دیدن چراغ، مبلغ چراغ خودرویی که ارزش آن ۱۸۰میلیون تومان است، به راننده پرداخت می‌شود و فرد باید مابقی ارزش خسارت را شخصا پرداخت کند. سلیمانی در پاسخ به این پرسش که راه‌حل مشکل چیست؟ گفت: بهترین راه‌حل، خرید بیمه‌نامه بدنه است؛ زیرا این بیمه با توجه به سقف پرداختی راننده به او خسارت پرداخت خواهد کرد. البته بیمه مرکزی در تلاش است تا اصلاحیه‌ای درخصوص بیمه خودروهای بالای ۱۸۰میلیون تومان انجام شده و مجددا به مجلس ارائه شود. دیه افراد در سال‌جاری ۳۶۰میلیون تومان است و میزان خسارت پرداختی به‌خودروها تا سقف ۱۸۰میلیون تومان تعریف شده است.

فیلم| هجوم مردم به پمپ بنزین‌ها

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ساعت قبل

فیلم/ عاقبت سبقت در سر پیچ!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

وقتی غفلت پدر سبب افتادن دختربچه به درون دیگ روغن داغ شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دختر کوچک هنگام خستگی پدرش تصمیم گرفت با موتور بازی کند و در نتیجه ۴۰ لیتر روغن داغ روی سرش خالی شد. این حادثه در نهایت تلفات جانی در پی نداشت و تنها با سوختگی سطحی کودک مواجه شد. بیشتر بخوانید: لحظه فرار یک خانواده‌ از آتش سوزی کالیفرنیاانتهای پیام/حادثه‌ای که در نهایت به خیر گذشت + فیلم

فیلم | بدترین سیلاب ۵۰ سال اخیر در ونیز ایتالیا

همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس سطح آب در شهر ونیز روز سه‌شنبه ۲۱ آبان به ۱٫۸۷ متر بالای سطح أب دریا رسید که فقط ۷ سانتی‌متر کمتر از بالاترین حد ثبت شده سطح آب در این شهر در سیلاب سال ۱۹۶۶ است. مقامات شهر ونیز می‌گویند میزان خسارات ایجاد شده در شهر سر به میلیون‌ها یورو می‌زند. لوئیجی براگنارو، شهردار ونیز در توئیتر نوشت‌: ‌ «ونیز به زانو در آمده است. کلیسای سنت مارکو مانند بقیه شهر و جزایرش خساراتی جدی دیده است.»

فیلم‌ | لحظه دستگیری رسول دانیال زاده ابربدهکار فراری

همشهریهمشهری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر