کنعانی‌زادگان: حرفی نمی‌زنم تا برای پرسپولیس حاشیه‌ ایجاد نشود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ساعت ۲۴
  4. ورزشی

کنعانی‌زادگان: حرفی نمی‌زنم تا برای پرسپولیس حاشیه‌ ایجاد نشود

ساعت ۲۴خبرگزاری ساعت ۲۴ |
ساعت24 -محمدحسین کنعانی‌زادگان همچنان در تیم ملی به عنوان بازیکن ثابت به میدان می‌رود در حالی که پیش از این از کارلوس کی‌روش انتقاد می‌شد که چرا به این بازیکن به طور ثابت بازی می‌دهد. با این حال در دو هفته‌ای که از لیگ سپری شده است کنعانی‌زادگان در پرسپولیس هنوز فرصت بازی را پیدا نکرده است.

محمدحسین کنعانی‌زادگان همچنان در تیم ملی به عنوان بازیکن ثابت به میدان می‌رود در حالی که پیش از این از کارلوس کی‌روش انتقاد می‌شد که چرا به این بازیکن به طور ثابت بازی می‌دهد. با این حال در دو هفته‌ای که از لیگ سپری شده است کنعانی‌زادگان در پرسپولیس هنوز فرصت بازی را پیدا نکرده است.

این بازیکن به سؤالات مطرح شده پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

بازی با هنگ‌کنگ چطور بود؟

خوشبختانه تیم ملی روند خوبی که در پیش گرفته را ادامه می‌دهد و این بازی را هم توانستیم با یک نمایش خوب به اتمام برسانیم. با تصمیم کادرفنی چند روزی زودتر راهی هنگ‌کنگ شدیم تا با شرایط خاص جوی آنجا آشنا شویم. روز بازی هم واقعا شرایط هنگ‌کنگ خاص بود و تماشاگران زیادی هم در ورزشگاه حضور داشتند، اما ما خیلی خوب و منطقی بازی کردیم و در نهایت به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم. برای ما بازیکنان بازی دوستانه و رسمی تفاوتی ندارد و در هر بازی تیم ملی نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

هنگ‌کنگی‌ها خیلی دفاعی بازی می‌کردند، این مسئله کار شما را سخت‌تر نکرد؟

به‌هرحال ایران در حال حاضر یکی از تیم‌های آسیاست و تیمی مثل هنگ‌کنگ چاره‌ای نداشت جز اینکه بخواهد اتوبوسی دفاع کند. آنها اگر می‌خواستند باز بازی کنند، قطعا خیلی بیشتر از اینها گل می‌خوردند. فراموش نکنید حریف چهار پنج بازیکن خارجی خوب هم در ترکیبش داشت و تیم دست و پا بسته‌ای نبود. خوشبختانه کادرفنی تیم ملی تاکتیک مناسبی را برای این بازی اتخاذ کرده بود و به آنچه می‌خواستیم، رسیدیم.

کار کردن با ویلموتس چطور است؟

نیاز به گفتن من نیست که ویلموتس مربی بزرگی است و این را کارنامه‌اش نشان می‌دهد. ایمان دارم که تیم ملی با او روزهای خوبی را خواهد داشت و به روندی که در پیش گرفته است، ادامه می‌دهد.

زمانی از کارلوس کی‌روش انتقاد می‌شد که چرا کنعانی‌زادگان را فیکس بازی می‌دهد، اما حالا می‌بینیم ویلموتس هم همین تصمیم را در مورد تو می‌گیرد.

همیشه گفته‌ام که باید به نظر مربیان احترام گذاشت، مخصوصا مربیان بزرگی چون کی‌روش و ویلموتس که ثابت شده هستند. پیش از این کی‌روش به فوتبال من اعتقاد داشت و به این مسئله افتخار کرده و با جان و دل برای تیم ملی بازی می‌کردم. الان هم ویلموتس بعد از بازی خوبی که مقابل کره جنوبی انجام دادم به طور ثابت از من استفاده می‌کند که برای من خیلی ارزش دارد. مطمئنا اگر هم ثابت بازی نکنم دلم با تیم است و برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنم. همه‌ی ما سرباز تیم ملی هستیم و باید ارزش پیراهنی را که بر تن داریم، بدانیم. تمام فکر و ذهنم این است که جایگاه خود در تیم ملی را حفظ کنم. خوشحالم از اینکه منتقدان جواب خود را گرفته‌اند و ویلموتس فوتبالم را می‌پسندد. فکر کنم به خیلی‌ها ثابت شد که سرمربی تیم ملی اگر تصمیمی می‌گیرد به خاطر موفقیت تیمش است و نباید تصمیماتش را شخصی دانست.

در خبری بخوانید: اخبار آنلاین ورزشی در ایران و جهان

اینکه برخی تفکرات کی‌روش و ویلموتس را مقایسه می‌کنند و اعتقاد دارند سبک یکی کاملا دفاعی و دیگری که ویلموتس باشد کاملا تهاجمی است را می‌پسندی؟

هر مربی تفکرات و سبک خودش را دارد. کی‌روش اعتقاد زیادی داشت به کاینکه تیم ملی باید سازماندهی دفاعی خیلی قوی داشته باشد و برعکس ویلموتس بازی تهاجمی را می‌پسندد. هر دو تفکر قابل احترام است. فکر کنم در بازی‌های اخیر تیم ملی نشان دادیم که تیمی تهاجمی‌تر شده‌ایم و خداراشکر که در کارهای دفاعی هم موفق بوده‌ایم.

مدافع ثابت تیم ملی در تیم باشگاهی‌اش نیمکت‌نشین است، این عجیب نیست؟

خیلی مایل نیستم در این مورد حرف بزنم، چون نمی‌خواهم خدای نا کرده حاشیه‌ای برای خودم و یا پرسپولیس درست شود. هر مربی تفکرات خاص خودش را دارد و قطعا کالدرون هم به دنبال موفقیت و سربلندی تیمش است. هنور دو هفته از لیگ سپری شده و نباید به این زودی قضاوت کرد. من به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای به هر تصمیمی که سرمربی‌ام بگیرد احترام می‌گذارم. شرایط پرسپولیس را می‌دانستم که به این تیم آمدم و الان هم اصلا از اوضاعم در تیم ناراحت نیستم. بازی‌های زیادی باقی مانده است و هر زمان کالدرون تشخیص بدهد به میدان می‌روم و بهترین عملکرد را خواهم داشت.

نیمکت‌نشینی در تیم ملی باعث نخواهد شد، از تیم ملی خط بخوری؟ ویلموتس در این مورد هشداری به تو نداد؟

نه، سرمربی تیم ملی چیزی به من نگفت و او خودش در بازی با کره جنوبی شناخت لازم را از من پیدا کرد. همان‌طور که گفتم مربیگری سلیقه‌ای است. شاید در زمان‌های مختلف بازیکنان زیادی بودند که در تیم ملی ثابت بازی می‌کردند، اما در باشگاه‌شان شرایط مناسبی نداشتند و یا برعکس. در مورد خودم هم تأکید دارم که برای قضاوت کردن زود است و بعد از دو هفته از آغاز لیگ نمی‌شود گفت من بازیکن نیمکت‌نشین پرسپولیس هستم.

کار کردن با کالدرون خوب است؟

کالدرون از روز اولی که آمد با زود آمدن و دیر رفتن‌هایش سر تمرین نشان داد که آمده است کار کند. او مربی پرتلاش و باانگیزه‌ای است که این روحیه خود را به خوبی به شاگردانش انتقال می‌دهد. اعتقاد من است که کالدرون می‌تواند کمک زیادی به پرسپولیس کند و آینده روشنی در انتظار تیم‌مان است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

#پسر_فوتبال

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل

فیلم | گریه‌های دردناک مادر کودکی که در ورزشگاه آزادی جان باخت

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اکثرا برای دیدن بارگاه مقدس امام رضا به مشهد یا خراسان سفر کرده‌ایم اما کمتر کسی به خاطر تاریخ یک شهر، آن را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کند! امروز شما را به بیرجند، شهری در استان خراسان جنوبی با جاذبه‌های تاریخی زیبای می‌بریم. شهری که زیبایی‌های بی‌نظیرش را نباید از دست داد و تا هوا سرد نشده، بهتر است بار سفرتان را به آنجا ببندید‍! در ادامه‌ی مطلب همراه ما باشید، چراکه قصد داریم تا شما را با یکی از زیباترین عمارت‌های تاریخی ایران در این منطقه آشنا کنیم.

فیلم/ ناگفته‌های پدر عماد از حادثه تلخ ورزشگاه آزادی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
ناگفته‌های پدر عماد صفی‌یاری، پسر شش ساله‌ای که در استادیوم آزادی دچار برق گرفتگی شد و جان داد. قبل از عماد برق کس دیگه‌ای را هم گرفت، گفتیم داربست‌ها برق دارد اما کسی توجه نکرد.

شهرآورد پایتخت و قانونی که اجرا نمی‌شود

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به وقت ورزشی‌ها؛ شهرآورد پایتخت و قانونی که اجرا نمی‌شودخبرنگاران صدا و سیما در به وقت ورزشی‌ها از برگزاری شهرآورد پایتخت با قانون ۵۰-۵۰ به علت نامشخص بودن سازوکار تشخیص هواداران سرخابی گفتند
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
اختصاصی | منتشر شدن تصویر کودک ۸ ساله‌ای که شب گذشته در استادیوم آزادی جان خود را از دست داد، جامعۀ فوتبال را دردمند کرده است. ورزش ۱۱ - شب گذشته پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر، عماد صفی‌یاری کودک ۸ ساله به هنگام خروج از استادیوم دچار برق‌گرفتگی شد و جان خود را از دست داد تا این موضوع تبدیل به اتفاقی بسیار دردناک و جنجالی در فوتبال ایران شود. بر اساس اعلام رسانه‌ها، بعد از جان باختن کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی یکی از پیمانکاران این ورزشگاه بازداشت شد، البته گفته می‌شود احتمالا مقامات فدراسیون فوتبال نیز در این رابطه بازداشت شوند که فدراسیون در واکنش به این ماجرا با اعلام بیانیه‌ای اینچنین مدعی شد: حراست این فدراسیون امروز با ارسال نامه‌ای به شرکت تجهیز، ورزشگاه آزادی و باشگاه پرسپولیس (به عنوان میزبان دیدار شب گذشته) خواهان ارائه توضیحات مقتضی در این باره در اسرع وقت شد. در زیر تصویری از عماد، آخرین قربانی فوتبال ایران که دیشب به دلیل برق‌گرفتگی بر اثر تماس با داربست‌های متصل به گیت‌های بلیت‌فروشی در ورزشگاه آزادی جان باخت را مشاهده می‌کنید:
تابناکتابناک1 روز قبل
انواع آلودگی‌های محیطی مثل آلودگی هوا، مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایش و استرس می‌توانند سلامت پوست شما را تحت تاثیر قرار دهند. انواع آلودگی‌های محیطی مثل آلودگی هوا، مواد شیمیایی موجود در لوازم آرایش و استرس می‌توانند سلامت پوست شما را تحت تاثیر قرار دهند. لیمو و خواص بی نظیرشلیمو یکی بهترین گزینه‌هایی است که می‌تواند نقش پر رنگی در شفاف کردن پوست شما ایفا کند. این خوراکی ترش عناصر سفید کننده دارد و سرشار از ویتامین سی است که به دفع مواد سمی از سطح پوست کمک می‌کند. جالب است بدانید مصرف آووکادو می‌تواند از پوست شما در برابر مضرات اشعه یو وی مراقبت کند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها


اسدالله عسگراولادی دعوت حق را لبیک گفت

6 روز قبلفارس4

فیلم | توضیح سخنگوی قوه قضائیه درباره چادر مشکی «شبنم نعمت‌زاده»

2 روز قبلخبرآنلاین3

مداح معروف: برای یک روضه هزار میلیارد هم بگیرم، باز ارزان فروخته‌ام

4 روز قبلعصر ایران2

درمان سرماخوردگی با متوقف کردن فعالیت یک پروتئین

2 روز قبلسلامت نیوز1

رهبر معظم انقلاب: همه مسئولان یک‌صدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد/ تنها راه علاج مشکلات کشور تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی است

2 روز قبلاقتصاد آنلاین1

جزئیات علت حادثه‌ی مرگبار در آزادی

2 روز قبلنود1

حمله جنگنده‌های رژیم سعودی به مناطق مسکونی یمن

3 روز قبلموج1

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

3 روز قبلآفتاب‌نیوز1

اسدالله عسگراولادی | سلطان زیره و پسته در سفر آخر

4 روز قبلهمشهری1

صحبت‌های پگاه آهنگرانی درباره سلبریتی زدگی مردم! +فیلم

4 روز قبلرکنا1