اعترافات دزد آدم‌کش! +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. حوادث
اعترافات دزد آدم‌کش! +عکس

اعترافات دزد آدم‌کش! +عکس

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
معتاد سابقه داری که شوهر خواهرش را به خاطر سرقت تلویزیون ال سی دی به طرز هولناکی در مشهد کشته بود، ضمن اقرار به جنایت مدعی شد که شوهر خواهرش بیش از حد او را نصیحت و سرزنش می‌کرد!

روزنامه خراسان: شب بیستم شهریور، همسر مرد روحانی که به اتفاق دیگر اعضای خانواده‌اش از مشهد به منطقه درود نیشابور رفته بود، با شوهرش تماس گرفت، اما کسی پاسخ گوی تلفن نبود! تماس‌های مکرر این زن جوان که همچنان بی پاسخ می‌ماند، موجی از نگرانی را به وجود آورد. هر لحظه بر شدت اضطراب اعضای خانواده افزوده می‌شد که فکری به ذهن زن جوان رسید. او با شماره تلفن یکی از بستگانش که در نزدیک منزل آن‌ها سکونت داشت، تماس گرفت و از او خواست تا خبری از همسرش بگیرد. آن مرد هم شبانه به منزل «احمد» (روحانی ۵۸ ساله) رفت، ولی با صحنه وحشتناکی روبه رو شد. او که با مشاهده پیکر خون آلود «احمد» با چشمانی وحشت زده در جایش میخکوب شده بود، با دستانی لرزان به سوی پیکر غرق در خون مرد ۵۸ ساله رفت، ولی او جانی در بدن نداشت. این گونه بود که تماس تلفنی این فرد با پلیس، نیرو‌های کلانتری طبرسی شمالی را به محل وقوع حادثه کشاند. ماموران انتظامی با دیدن فرش‌ها و پرده خون آلود، بی درنگ با قاضی ویژه قتل عمد مشهد تماس گرفتند و از وقوع جنایتی وحشتناک خبر دادند. گزارش خراسان حاکی است، دقایقی بعد قاضی علی اکبر احمدی نژاد به همراه گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم طبرسی ۵۹ شد و بلافاصله تحقیقات میدانی را آغاز کرد.

اعترافات دزد آدم‌کش! +عکس - 2

تکه‌های لیوان بزرگ شکسته در کنار جسد حکایت از آن داشت که عامل یا عاملان جنایت با لیوان به سر و صورت مرد ۵۸ ساله کوبیده‌اند این در حالی بود که بریده شدن بخشی از گوش مقتول و همچنین آثار خفگی در زیر گلوی وی، ماجرای این پرونده جنایی را در حالی پیچیده‌تر کرد که لوازم منزل به هم ریخته نبود و تنها پرده بزرگ خون آلود به دور پیکر بی جان مرد مذکور حلقه شده بود. تحقیقات مقدماتی قاضی ویژه قتل عمد نشان می‌داد که «احمد» (مقتول) همسر اول خود را طلاق داده و با زن دیگری ازدواج کرده است در حالی که جای خالی تلویزیون در این منزل مسکونی خودنمایی می‌کرد قاضی احمدی نژاد احتمال جنایت خانوادگی به خاطر سرقت را داد چرا که تجربه وی بیانگر آن بود که لوازم دیگر منزل به هم نریخته است بنابراین فرد یا افرادی آشنا به محل وارد منزل مسکونی شده‌اند! با این فرضیه مقدماتی، بررسی‌های تخصصی کارآگاهان با دستور قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد پلیس آگاهی) درباره وضعیت اخلاقی و اجتماعی فرزندان همسر اول «احمد» آغاز شد چرا که تحقیقات میدانی از مطلعان، از آشفتگی وضعیت اجتماعی و اعتیاد برخی از اعضای خانواده وی حکایت داشت. به همین دلیل کارآگاهان شبانه در کنار مقام قضایی عازم شهرک شهید باهنر (قلعه ساختمان) شدند و یکی از فرزندان همسر اول مقتول را درحالی مورد بازجویی قرار دادند که از شدت توهم ناشی از اعتیاد، حرف‌های بی‌ربطی را بر زبان جاری می‌کرد. آثار کبودی روی صورت و لکه خون روی لباس‌های این مظنون، از درگیری وی با فرد دیگری حکایت داشت، اما او که از شدت خماری نمی‌توانست چشم هایش را باز نگه دارد در پاسخ به سوال قاضی که چند ساعت قبل کجا بودی؟ فقط تکرار می‌کرد نمی‌دانم! چیزی حالی ام نیست!

اعترافات دزد آدم‌کش! +عکس - 4

بنابر گزارش خراسان، در حالی که هنوز آثار توهم ناشی از مصرف مواد مخدر این جوان معتاد را به هذیان گویی واداشته بود قاضی احمدی نژاد طی دستوری محرمانه به کارآگاهان، از آنان خواست اطلاعاتی درباره وضعیت خانوادگی همسر دوم مرد ۵۸ ساله نیز کسب کنند. ساعتی بعد اطلاعات شگفت انگیزی مقابل مقام قضایی قرار گرفت و مظنونان این حادثه وحشتناک را افزایش داد. بررسی‌های شبانه نشان داد جوان ۴۳ ساله‌ای به نام «غلامرضا – ح» که برادرزن دوم مقتول است ۱۵ سال از عمرش را به خاطر مواد مخدر پشت میله‌های زندان گذرانده و باز هم به دلیل سقوط در منجلاب اعتیاد، وضعیت اجتماعی اسفباری دارد. نزدیکی محل سکونت این مظنون به محل زندگی «احمد»، ظن قاضی ویژه قتل عمد را بیشتر کرد و بلافاصله دستور داد تا غلامرضا به کلانتری احضار شود.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث واقعی در ایران

اگرچه برادرزن‌های دیگر مقتول از موقعیت اجتماعی و اخلاقی خوبی برخوردار بودند، اما لباس‌های تمیز غلامرضا ظن قاضی ویژه قتل عمد را برانگیخت و به این ترتیب این جوان ۴۳ ساله در ساعت ۳ بامداد پنج شنبه گذشته و در حالی که چند ساعت از وقوع جنایت سپری می‌شد مورد بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت. او که در پاسخ به سوال قاضی احمدی نژاد درباره تعویض شبانه تن پوش هایش دچار تناقض گویی شده بود در خصوص آثار خراشیدگی روی پیکرش نیز به داستان سرایی پرداخت و خود را بی خبر از ماجرای قتل نشان داد، ولی وقتی مدارک انکارناپذیری از حضور وی در محل وقوع جنایت به دست آمد، مدعی شد که غروب روز حادثه نزد شوهر خواهرش رفته است، اما بعد از ۴۵ دقیقه از منزل آن‌ها بیرون آمده و دیگر اطلاعی از او ندارد!

گزارش خراسان حاکی است قاضی علی اکبر احمدی نژاد که دیگر یقین داشت غلامرضا متهم اصلی پرونده است بلافاصله دستور آزادی دیگر مظنونان را صادر کرد و با طرح چند سوال تخصصی این متهم را به تناقض گویی انداخت. غلامرضا که دیگر همه راه‌های فرار از مجازات را بسته می‌دید به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: دیگر از نصیحت‌های بیش از اندازه و سرزنش‌ها و تحقیر‌های شوهر خواهرم خسته شده بودم او اگرچه از نظر مالی به من کمک می‌کرد حتی روز قبل از آن نیز پنج هزار تومان به من داده بود، ولی همواره مرا به خاطر اعتیاد و شرایط زندگی ام تخریب می‌کرد تا این که شب حادثه به منزلش رفتم و با لیوان بزرگ معجون خوری حدود ۴۰ تا ۵۰ ضربه به سروصورتش زدم او مقاومت کرد و پرده پنجره را کشید تا از دیگران کمک بخواهد! در این هنگام قیچی بزرگی را از روی اپن آشپزخانه برداشتم و چند ضربه دیگر به سروصورتش زدم که گوشش نیز بریده شد! ولی او هنوز مقاومت می‌کرد به ناچار طنابی را دور گردنش انداختم و حدود ۲۰ دقیقه کشیدم! وقتی فهمیدم که دیگر جانی در بدن ندارد، تلویزیون ال سی دی ۴۶ اینچ او را داخل پوشش پشتی گذاشتم و به همراه گوشی تلفنش سرقت کردم! بنابراین گزارش، در بازرسی صبحگاهی از منزل متهم به قتل که در طبرسی شمالی ۵۷ بود، تلویزیون سرقتی از لابه‌لای رختخواب‌ها و گوشی تلفن از داخل کیسه سیمان کشف شد و این گونه این پرونده جنایی در حالی به نتیجه رسید که خورشید انوار طلایی خود را بر آسمان شهر پهن کرده بود! تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این پرونده جنایی با دستور سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) توسط سروان جمالی (افسر پرونده) و با راهنمایی‌های مقام قضایی همچنان ادامه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
او را زیر نظر گرفتم و با بررسی گوشی تلفنش واقعیتی تلخ برایم نمایان شد. جوانی پیام‌های دلبرانه می‌فرستاد و … او در فضای مجازی با پسری جوان ارتباط برقرار کرده بود. از او توضیح خواستم و خیلی صادقانه برایم توضیح داد که از یک هفته قبل درگیر این رابطه مجازی شده است. متاسفانه سرم به سنگ زمانه نخورده بود و حتی در خانه بداخلاقی و تندخویی می‌کردم. من با همسرم جنگ اعصاب پیدا کرده بودم و او که حوصله‌اش سر آمده بود هفته‌ای یکی دو روز خانه پدرش می‌رفت.

بررسی آخرین وضعیت مناطق زلزله زده شمال غرب کشور

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
او ادامه داد: تا این لحظه طبق آمارگیری‌های انجام شده در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی حدود ۳ هزار واحد احداثی و ۱۵۰۰ واحد هم تعمیراتی شناسایی شده است. پورمحمدی در خصوص دام‌های بلاتکلیف مناطق آسیب دیده گفت: تا عصر امروز حدود ۳۰ جایگاه برای دام‌های بلاتکلیف طراحی و اجرا شده، متولی این طرح جهاد کشاورزی می‌باشد. با این حال هر کس فرم درخواست تسهیلات و کمک هزینه را پر نموده باشد ما آمادگی امدادرسانی داریم اما افراد باید اسکان دائم خود را در روستاهای آسیب دیده احراز نمایند. احتمالا یک ماه آینده عملیات لایروبی ۵ کیلو متر از منطقه آسیب دیده آق قلا به اتمام می‌رسد. او ادامه داد: بالا بردن و اضافه کردن ارتفاع سطوح واحدهای مسکونی در مناطق آسیب دیده وسیل زده هم آغاز و در برخی مناطق به انجام رسیده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان افزود: تکنسین مرکز اورژانس گیلان بلافاصله پس از وقوع حادثه در صحنه تصادف حاضر شدند و اقدامات درمانی لازم را انجام دادند و با پشتیبانی هلال احمر استان، مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی انتقال داده شدند. به گزارش تسنیم، در ۸ ماهه نخست امسال ۳۷۷ نفر در اثر تصادف در گیلان جان خود را از دست دادند که آمار جانباختگان نسبت به سال گذشته ۱۰٫۳ درصد کاهش یافت و ۵۵٫۷ درصد از افراد فوت شده ساکن شهر، ۴۳٫۳ درصد نیز ساکن روستا بودند. اوج مرگ و میر ناشی از تصادفات در گیلان در سال ۱۳۹۶ بوده و کمترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات نیز مربوط به سال ۹۸ است و بیشترین آمار جانباختگان تصادف مربوط به عابران پیاده، موتور سیکلت‌‌سواران و سرنشینان خودروهای شخصی است. در ۸ ماهه نخست امسال، شهرستان املش با کمترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادف همراه بوده و بیشترین آمار مرگ و میر ناشی از تصادف نیز مربوط به شهرستان تالش است همچنین شهرستان رشت و صومعه‌سرا نیز دارای بیشترین درصد تصادفات منجر به فوت هستند. انتهای پیام/۶۱۲/ش
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: در پی وقوع آتش سوزی در مجتمع تجاری کنزالمال در منطقه آزاد اروند ماشین‌آلات و تجهیزات اطفای حریق از پنج شهر خوزستان برای مهار آتش وارد عمل شدند. وی اظهار داشت: آتش سوزی از انبارهای این بازار شروع شده و هنوز به بازار سرایت نکرده است ضمن اینکه آتش نشانان در حال مهار شعله آتش هستند. مجتمع تجاری منطقه آزاد اروند که از آن به عنوان بازار کنزالمال نام برده می‌شود در جاده آبادان به خرمشهر واقع است. بازار کنزالمال از جمله جاذبه‌های گردشگری تجاری منطقه آزاد اروند می‌باشد. برچسب‌هاآتش سوزی خرمشهر حوادث خوزستان

تصادف زنجیره‌ای ده‌ها خودرو در دنور آمریکا

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از آسوشیتدپرس، پلیس در شهر سردسیر در شهر دنور ایالت کلرادو آمریکا اعلام کرد: تصادف زنجیره‌ای ده‌ها خودرو در یکی از خیابان‌های بزرگ این شهر، با شرایط بد آب و هوایی مرتبط بوده است. برخورد بیش از ۵۰ دستگاه خودرو در جهت شرقی خیابان ششم، نزدیک بزرگراه ۲۵، حدود ساعت ۱۹:۳۰ روز گذشته (پنجشنبه شب) اتفاق افتاد. به گفته مقامات پلیس، عده‌ای در این سانحه زخمی شده‌اند، اما حال هیچ یک از مصدومان وخیم گزارش نشده است. بر اثر این تصادف زنجیره‌ای، هر دو جهت شرقی و غربی خیابان ششم شهر دنور ساعت‌های متمادی، به طور کامل مسدود شده بود.

عکس/ خروش سراسری ایران علیه اغتشاشگران

72+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری2 روز قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری4 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری4 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

گواردیولا: عاشق بایرن مونیخ و طرفدارانش هستم، اما همواره به قراردادهایم پایبندم

طرفداری5 دقیقه قبل

بروسیا دورتموند ۳-۳ پادربورن؛ فریاد اعتراض در وستفالن هم بلند شد، کاش مسئولان بشنوند!

طرفداری7 دقیقه قبل

گل اکسل ویتسل به پادربورن (دورتموند ۲-۳ پادربورن)

طرفداری9 دقیقه قبل

خادمی: شرایط دوچرخه سواری سخت شده/ نباید انتظار زیادی برای کسب نتیجه داشت

فارس10 دقیقه قبل

ترکیب‌های کالدرون شاهکار است

مشرق‌نیوز11 دقیقه قبل