ویروس فیفا شرایط را برای رئال سخت کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

ویروس فیفا شرایط را برای رئال سخت کرد

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
فیفا دی باعث شد به فهرست بازیکنان آسیب دیده رئال مادرید افزوده شود و زین الدین زیدان برای انتخاب بازیکن در میانه میدان به مشکل بخورد.

ایسنا: به نقل از آس، هر بار که لیگ‌ها به خاطر رقابت‌های ملی تعطیل می‌شوند رئال مادرید، به ویروس فیفا مبتلا می‌شود. اکنون ترس این تیم بیش از همیشه است. سفیدپوشان در میانه میدان به مشکل برخوردند. لوکا مودریچ به همراه کرواسی و والورده با اروگوئه دچار آسیب دیدگی شدند. هر دو بازیکن به مشکل عضلانی برخوردند و زین الدین زیدان با نگرانی کاسمیرو را نگاه می‌کند. بازیکن برزیلی به همراه سلسائو ۱۵۴ دقیقه در دو بازی با اختلاف چهار روز در زمین حضور داشت و تقریبا ۲۴ ساعت در پرواز بود (۲۰ هزارکیلومتر). او پنجشنبه دیر وقت به مادرید رسید و دیروز مجبور شد تمرین کند و امروز برابر لوانته بازی خواهد کرد، بدون این که استراحت کند.

تیم مادرید در خطر است. همه هافبک‌های این تیم ملی‌پوش هستند (مودریچ، تونی کروس، کاسمیرو، والورده، ایسکو و خامس رودریگس). یعنی اگر در فیفا دی بعد برای بازی‌های ملی دعوت شوند باید مادرید را ترک کنند و این موضوع باز هم شرایطشان را به خطر می‌اندازد.

فیفا دی اخیر با مشکلات برای مادرید همراه شد. یوویچ در دیدار صربستان و پرتغال دچار مشکل جسمانی شد اما در نهایت می‌تواند در دیدار برابر لوانته به میدان برود. سپس مودریچ با پیراهن کرواسی آسیب دید. هافبک کروات ممکن است دیدار برابر پاری سن ژرمن را هم از دست بدهد. وضعیت برای والورده هم مشابه است. شرایط برای زیدان در این هفته سخت‌تر است. سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی گفت: لوانته برای آمادگی ۱۵ روز فرصت داشت و ما نه. این شرایط را سخت می‌کند اما باید آن را پذیرفت.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

ویروس فیفا به یک مشکل برای مادرید تبدیل شده است و کمتر از یک ماه دوباره فیفا دی خواهد بود (هفتم تا پانزدهم اکتبر). مادرید پس از این فیفا دی سه بازی دور از خانه خواهد داشت. نوزدهم اکتبر در ورزشگاه سون مویکس بازی می‌کند. سپس در بیست و دوم آن ماه به استانبول می‌رود تا برابر گالاتاسرای به میدان برود. دیدار بعدی مادرید ال کلاسیکو خواهد بود که بیست و هفتم اکتبر در نوکمپ برگزار می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ مقایسه عملکرد کریستیانو رونالدو و مارکوس رشفورد در منچستریونایتد پس از ۲۰۰ بازی

طرفداریطرفداری2 روز قبل

تمرین امروز بازیکنان استقلال در سالن وزنه (فیلم)

ایلناایلنا1 روز قبل

با پایان نقل و انتقلات نیم فصل تیم‌های لیگ برتری چه کردند؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، نیم فصل اول لیگ برتر با صدرنشینی قهرمان سه فصل گذشته یعنی پرسپولیس تهران به پایان رسید و با شروع نقل و انتقالات نیم فصل، باشگاه‌ها به دنبال رفع نقاط ضعف خود با جذب چند بازیکن بودند. در این میان برخی تیم‌ها دست به خانه تکانی کلی زدند و تیم‌هایی هم بودند که هیچ بازیکنی جذب نکردند. تیم‌های پرطرفدار پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان نیز در کانون توجه رسانه‌ای در مدت نقل و انتقالات بودند. با پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در قالب گزارشی به بررسی عملکرد تیم‌ها پرداخته است. انتهای پیام/

ویدیو؛ ۱۰ واکنش برتر بوندس لیگا در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر