دلایل محمود بصیری برای عدم پذیرفتن نقش در آثار جدید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. فرهنگ
دلایل محمود بصیری برای عدم پذیرفتن نقش در آثار جدید

دلایل محمود بصیری برای عدم پذیرفتن نقش در آثار جدید

موجخبرگزاری موج |
محمود بصیری که چند سالی است کم کار شده از دلایل این کم کاری سخن گفت.

محمود بصیری بازیگر پیشکسوت و پرکار عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون که در سریال هایی همچون «گل پامچال»، «هزاردستان»، «بدون شرح»، «آرایشگاه زیبا»، «هتل» و فیلم‌هایی سینمایی چون «مادر»، «دستفروش»، «زرد قناری» و «مهریه بی‌بی» بازی‌های فراموش نشدنی داشت، ظاهرا پس از آغاز ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد به دلیل تشابهش با رییس جمهور سابق کشور، ممنوع الکار شده بود. وی در پاسخ به خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج گفت: به هیچ وجه، دیگر دوست ندارم در این باره با کسی سخن بگویم.

وی در ادامه در مورد دلایل عدم حضورش در سریال‌ها و فیلم‌های جدید پس از آن هشت سال و غیبتی که اکنون در مجموع به ۱۴ سال می‌رسد، گفت: واقعیت این است که آن مشکل تقریبا برطرف شده است اما تاکنون خودم نقشی را نپذیرفته‌ام.

در سایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

بصیری تصریح کرد: دلیل این امر هم نبود فیلمنامه خوب و مناسب بوده است.

این بازیگر پیشکسوت افزود: گرچه شاید تا به حال بیش از چهل یا پنجاه فیلمنامه برایم ارسال شده، اما بعد از مطالعه آنها به این نتیجه رسیدم که بهتر است در آنها حضور نداشته باشم.

وی در مورد مولفه‌های مهم مورد نظرش برای پذیرش نقش گفت: قصه و کارگردان خوب، مهمترین مولفه‌های من برای قبول بازی در یک پروژه است که فعلا کاری با این ویژگی‌ها برایم پیش نیامده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ترور مجری تلویزیون در کردستان عراق (+ فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
آمانج بابانی مجری شبکە تلویزیون «ان آر تی» کردستان عراق و لانە محمد همسرش بە همراە فرزندشان ترور شدند. به گزارش عصرایران به نقل از تلویزیون NRT، این حادثه در ورودی ترمینال «شارزور» در شهر سلیمانیه روی داده و هر ۳ قربانی نیز بر اثر اصابت گلوله به سر، جان خود را از دست دادند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ویدیوی از محل ترور و خودروی که آمانج بابایی و خانواده اس در در آن ترورشدند.

ماجرای فاطمه معتمدآریا با افسردگی / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

​تیزر جدید «پیلوت» منتشر شد / ببینید

برنابرنا1 روز قبل
با گذشت بیش از دو هفته از آغاز اکران «پیلوت»، تیزر جدید این فیلم سینمایی منتشر شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سومین فیلم سینمایی ابراهیم ابراهیمیان از اوایل مهر ماه در سینماهای کشور روی پرده رفت و به تازگی با افزایش مخاطبان و سانس‌هایش روبرو شده است. در فیلم «پیلوت» جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، بهدخت ولیان، پریوش نظریه و بانیپال شومون ایفای نقش می‌کنند. ساخت تیزر: بهزاد طهماسبی

پویش تنظیم موتورخانه‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

چرا باید ماجرای «حذف زبان انگلیسی» و «رفع حصر از آن» را جدی نگرفت و رها کرد؟!

تابناکتابناک23 ساعت قبل
از «زبان انگلیسی، زبان خیلی از منابع علمی دنیاست و هیچ وقت حذف نخواهد شد» تا «در زمان طاغوت زبان انگلیسی اجباری بود که از دید ما ضرورتی ندارد و معتقدیم باید انتخاب زبان را آزاد بگذارند»، در مناظره این نمایندگان استدلال‌های متفاوت و مختلفی بیان می‌شود، اما آنچه جالب توجه است، بی اطلاعی مخالف و برگزار کننده مناظره از اصل طرح است! مجادله‌هایی که ماجرا را به شبکه‌های اجتماعی و بستر جامعه کشانده و به صف کشی موافقان و مخالفان منجر شده است. ایراداتی که ظاهرا طرح فوق موجب شده همه بر آن‌ها چشم بپوشند. رویکردی که مجابمان می‌کند بیشتر در ماجرا دقیق شده و تلاش کنیم چرایی مهم شدن این طرح را بررسی کنیم. نگرانی عمیقی که در خبرگزاری مجلس شورای اسلامی نیز بازتاب یافته و از قضا به نمایش رویدادی جالب توجه منجر شده است.

نظرها

اخبار بیشتر