ثریا قاسمی و پسر نداشته اش+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اگرچه بسیاری از افراد می‌دانند که مصرف نمک و بسیاری دیگر از مولفه‌ها می‌تواند منجر به افزایش فشار خون شود، اما اغلب افراد مطلع نیستند که مصرف کدام خوراکی‌ها در کاهش فشار خون نقش دارد. سبزیجاتبه گفته دانشکده پزشکی هاروارد، بسیاری از سبزیجات برگ پهن، از جمله کاهو و اسفناج می‌تواند فشار خون را کاهش دهد. رژیم غذایی غنی از پتاسیم به بدن کمک می‌کند تا بتواند سدیم اضافی را که می‌تواند فشار خون را بالا ببرد، افزایش دهد و منیزیم به تقویت جریان خون سالم کمک می‌کند. در حقیقت، بسیاری از مواد غذایی که فشار خون را پایین می‌آورند حاوی مقادیر زیادی از این سه ماده معدنی هستند. آب چغندربراساس مطالعه‌ای جدید، افرادی که فشار خون بالایی دارند با نوشیدن روزانه هشت لیوان آب چغندر می‌توانند فشار خون خود را کاهش دهند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز12 ساعت قبل
ایتالیایی‌ها معمولا غذاهای ایرانی را دوست دارند اما نه همه‌ی غذاها را.» پیمان یزدانی - عکاس و گردشگر - نیز که تا کنون به ۲۰ کشور سفر کرده و سابقه تجربه زندگی سه ساله در ایتالیا را دارد، در این‌باره معتقد است: «کمتر کسی در کشورهای دیگر با غذاهای ایرانی آشناست مگر آنکه همسایه ایرانی داشته یا به یکی از رستوران‌های ایرانی در آمریکا یا اروپا رفته باشد. خارجی‌ها برخلاف غذاهای ایرانی، غذاهای عربی مثل «حمص» و … را خوب می‌شناسند. مشکل غذاهای ایرانی این است که طبخ آنها دشوار است و طرز تهیه آنها نیز به زمان نیاز دارد. چون در غذاهای ایرانی و پخت خورش‌ها همه چیز با هم جوشانده می‌شوند، مزه غالبی وجود ندارد و این موضوع چندان باب میل ایتالیایی‌ها نیست.» مردم آلمان هم شناخت کافی از خوراک‌های ایرانی ندارند. در این صورت بهترین راه برای رضایت بیشتر گردشگران از غذا، استفاده از غذاهای ایرانی مورد پسند گردشگران چینی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
شهرود امیرانتخابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، حمایت از سرمایه‌گذارانی که در استان گیلان قصد سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف گردشگری دارند را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: در صورت افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های جدید گردشگری در استان گیلان برای ۴ هزار و ۲۰۰ نفر شغل ایجاد می‌شود. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از سرمایه‌گذاری معادل ۱۸ هزار میلیارد ریالی در صنعت گردشگری این استان خبر داد و عنوان کرد: ایجاد اشتغال، توسعه صنعت گردشگری، جذب سرمایه‌گذاران واقعی و توانمند و حمایت از آنان از مهم‌ترین اولویت‌های این دستگاه به شمار می‌آید. امیرانتخابی اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه جدید گردشگری در اقصی نقاط استان گیلان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این طرح‌ها و پروژه‌های گردشگری شامل ۳۶ هتل، ۱۶ طرح مجتمع گردشگری، ۱۱ طرح هتل آپارتمان، ۱۲۶ طرح بوم گردی، ۳۴ واحد پذیرایی و سفره‌‌‌خانه سنتی و ۵۳ طرح مهمانپذیر است. وی حمایت از متقاضیان جهت راه‌اندازی طرح‌های گردشگری را از اولویت‌های مهم اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان خواند و گفت: هم‌اینک در استان گیلان امکانات گردشگری و تفریحی از قبیل ۱۰۵ هتل، ۳۳ هتل آپارتمان، ۸۱ مجتمع گردشگری، ۴۹ مهمانپذیر و هزار و ۶۸۸ مسافرکاشانه وجود دارد. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از وجود ۲۰ مجتمع سرگرمی و تفریحی، ۳۸ اقامتگاه بوم‌گردی، یک اسکله مسافربری و دریایی و ۲۸ اسکله گردشگری دریایی در این استان خبر داد و عنوان کرد: با توجه به موقعیت گیلان باید در جهت افزایش ظرفیت‌های گردشگری استان تلاش بیشتری انجام شود.
همشهریهمشهری2 ساعت قبل
این مطالعه شامل ۴۲۰ شرکت کننده دارای اضافه وزن و چاق بوده که به دو گروه افرادی که زود غذا می‌خوردند و افرادی که دیر غذا می‌خوردند، تقسیم شده بودند. افرادی که زود غذا می‌خوردند پیش از ساعت ۳ بعدازظهر و افرادی که دیر غذا می‌خوردند پس از ساعت ۳ بعدازظهر ناهار می‌خوردند. افرادی که دیر غذا می‌خوردند هم‌چنین به نسبت افرادی که زود غذا می‌خوردند صبحانه‌های کم‌کالری‌تری خورده یا بیشتر از خوردن صبحانه صرف نظر می‌کردند. در نتیجه اگر قصد کاهش وزن دارید سعی کنید تا حد ممکن کالری مورد نیاز خود را در ساعات اولیه روز دریافت کنید. برای وعده شام میزان غذای خود را نصف کنید یا از میزان کربوهیدرات در این وعده بکاهید.

ایران چقدر برای خارجی‌ها خوشمزه است؟

4+
ایسناایسنا16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر