گردش لاله اسکندری و همسرش در خارج از کشور+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

خبرآنلاینخبرآنلاین21 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.
کجاروکجارو16 ساعت قبل
از طریق این تجربه دریافتم که سفر گروهی می‌تواند واقعا برای سلامت روان مفید باشد. سعی کردم که با سفر انفرادی، ذهنم را از این افکار دور کنم، اما فایده‌ای نداشت. به نظرم رسید که سفر گروهی می‌تواند بسیار غنی‌تر از سفر انفرادی باشد. راهکار ساده‌ای مثل سفر گروهی با افراد غریبه، حال مرا به حدی بهتر کرد که در طول سال‌ها تجربه نکرده بودم. تجربه‌ی سفر گروهی فراتر از انتظارم بود و نیاز به برقراری رابطه با دیگر انسان‌ها که در چنین سفری برایم مهیا شد، مرا به سفر انفرادی بی‌میل کرد.
فارسفارس21 ساعت قبل
چندسالی است که کارگاه‌های قالی‌بافی عتبات عالیات در گوشه گوشه شهر راه‌اندازی شده است، کارگاه‌هایی که در آن فقط تار و پود را گره نمی‌زنند بلکه دل‌ها به حسین (ع) گره می‌خورد و نقش عشق بافته می‌شود. نقش عشق می‌بافندشاید این سخن ندای قلب بسیاری از بانوان ارادتمند به اهل بیت (ع) بود که سبب برپایی کارگاه‌های قالی‌بافی عتبات عالیات شد، کارگاه‌هایی که در آن فقط تار و پود را گره نمی‌زنند بلکه دل‌ها به حسین (ع) گره می‌خورد و نقش عشق بافته می‌شود. حالا چندسالی است که این کارگاه‌ها در گوشه گوشه شهر راه‌اندازی شده است و خیل بانوان عاشق اهل بیت (ع) راهی این کارگاه‌ها می‌شوند تا با هر رج که می‌بافند علاقه خود را ثابت کنند. با ورودم و عرض سلام به گرمی جوابم را می‌دهند و از نحوه فعالیت خود در این کارگاه می‌گویند. می‌گویند مسؤولین کارگاه به کربلا رفته‌اند و آن‌ها جامانده‌اند، سن و سالشان تقریبا به هم نزدیک است و تصور می‌کنم همین دلیلی شده که از مسیرهای دور و نزدیک شهر به این کارگاه قالی‌بافی بیایند و کنار هم جمع شوند.
پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
ممنون ار سید حجت و محمد عزیز بابت این تولد غافلگیر کننده که برای مادر جان گرفتن، و مهران غفوریان که با نمک وشیرینیه همیشگیش این شبو‌ برای ما به یاد موندنی کردن
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 روز قبل
این فیلم به کارگردانی فریبرز صالح با محوریت واقعه عاشورا در سال ۱۳۶۱ خورشیدی ساخته شد. آیین چله عشق با هدف تجلیل از چهره‌های موثر فرهنگی و هنری که طی یک قرن اخیر در حوزه واقعه عاشورا آثار ماندگاری خلق کرده‌اند، تدارک دیده شده است. این آیین به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دوشنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۵ در تالار قلم مرکز همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.

در اینستاگرام ستاره‌های خارجی؛ سلبریتی‌ها در ستایش روز دختر

50+
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر