دوربین مداربسته راز اقدام تکاندهنده مربی مرد با دختر خردسال را فاش کرد+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

دوربین مداربسته راز اقدام تکاندهنده مربی مرد با دختر خردسال را فاش کرد+ فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: مربی یک مرکز نگهداری کودک در آمریکا که اقدام به آویزان کردن یک دختر خردسال کرده بود، توسط پلیس این کشور بازداشت شد.

حجم ویدیو: 2.60M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۴

ویدئویی تکان دهنده‌ که به تازگی منتشر شده است، رفتار وحشیانه یک کارمند با دختر خردسال در یک مرکز نگهداری کودک در آمریکا را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که توسط دوربین مداربسته تهیه شده، این دختر ۵ ساله در حالی که توسط یکی از کارمندان مرد در کلاس درس در هوا آویزان نگه‌داشته شده است، دیده می‌شود.

ویدئو منتشر شده این کارمند را در حالی که پای کودک را گرفته و او را در هوا به شکلی وحشتناک آویزان کرده است، نشان می‌دهد. این اتفاق در تاریخ ۱۳ آگوست و در مقابل چشمان وحشت زده همکلاسی‌های این دختر خردسال رخ داد.

پس از انتشار این ویدئو پلیس آمریکا روز سه شنبه اقدام به بازداشت دو کارمند خاطی با نام، اما دیتریچ ۳۱ ساله و جاشووا تنانت ۲۷ ساله کرد. این دو اکنون با اتهام در معرض خطر قرار دادن جان کودک مواجه هستند. همچنین بنا به اعلام مرکز نگهداری کودک، این دو از کار نیز اخراج شده‌اند. این دو در اظهارات اولیه گفتند که به دلیل تخطی کودک از نظم و انضباط کلاس او را مورد تنبیه قرار داده‌اند. پلیس منطقه کلمبوس واقع در ایالت اوهایو از انجام تحقیقات کامل در مورد این پرونده خبر داده است.

بنا به تحقیقات انجام شده ظاهرا دختر خردسال پیش از تنبیه تلاش کرد تا از داخل کلاس بگریزد، اما موفق به این کار نشد. در این مرکز نگهداری کودک از نوزادان، کودکان، پیش دبستانی‌ها و همچنین دانش آموزان نگهداری می‌شود. لیزا واو، مالک این مرکز نگهداری کودک با ابراز تاسف از وقوع چنین حادثه‌ای گفت این مرکز کوچک‌ترین اغماضی با چنین رفتار‌هایی نخواهد داشت.

گفتنی است؛ قرار است این دو کارمند خاطی به زودی مورد محاکمه قرار گیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران8 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

«دیشموک»، پایتخت آتش بی دود در اقلیم وطن و چه بسا کره خاکی!

تابناکتابناک1 روز قبل
اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید! این روایت شهری محصور در کوه‌های زاگرس است که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه سر بر می‌آورد …اینجا هر هفده روز یک تن خودسوزی می‌کند تا شاید اطرافیانش را زنهار دهد و راه گشایشی برای همتایانش بگشاید، اما دریغ! به گزارش «تابناک»، این روایت «دیشموک» است؛ شهری محصور در کوه‌های زاگرس که چند هزار نفر جمعیت دارد و شاخصه منحصر به فردش در میان دیگر شهر‌های استان کهگیلویه و بویراحمد، دمای کمتر هواست. سرمایی که گویی از دل برخی از اهالی این خطه برآمده، به ویژه آن‌هایی که گرمای زندگی در وجودشان رو به نابودی گذارده است.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر