نکونام در نشست خبری شرکت نکرد/ رجبی به جای سرمربی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

نکونام در نشست خبری شرکت نکرد/ رجبی به جای سرمربی

نکونام در نشست خبری شرکت نکرد/ رجبی به جای سرمربی - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - اهواز - سرمربی تیم فولاد خوزستان بعد از تساوی خانگی تیمش در برابر سپاهان اصفهان در نشست خبری شرکت نکرد و بابت این کار خود از غذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام بعد از تساوی خانگی تیمش در برابر سپاهان اصفهان و عدم کسب پیروزی در سومین دیدار این فصل لیگ برتر، ترجیح داد به نشست خبری پایان بازی تیمش نرود.

حمیدرضا رجبی مربی تیم فولاد خوزستان و دستیار جواد نکونام به جای وی در این نشست خبری شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: نکونام نتوانست در این نشست خبری شرکت کند و بابت این کار غدرخواهی کرد.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

وی افزود: ما در حالی در سپاهان که یکی از پر مهره‌ترین تیم‌های لیگ برتر ایران است به میدان رفتیم که چند بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم.

ادامه دارد ….

نکونام در نشست خبری شرکت نکرد/ رجبی به جای سرمربی - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

رمزگشایی از جعبه سیاه دشمنان از زبان «روح الله زم»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

ناگفته‌های جدید روح الله زم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر