بازجویی قاتل سعید سیاه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. حوادث
بازجویی قاتل سعید سیاه

بازجویی قاتل سعید سیاه

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
پلیس در جریان به قتل رسیدن یک جوان معروف به سعید سیاه، که در نزاع خیابانی از پا در آمده بود پسری به نام حمید را مجرم شناخت و دستگیر کرد.

به گزارش افکارنیوز،

حمید با انتقال به پلیس آگاهی هنوز پای میز بازجویی ننشسته بود که برادر بزرگترش با معرفی خود به پلیس جنایی ادعا کرد در جریان نزاع او با چاقو سعید سیاه را کشته است.

اخبار اجتماعی-افسر پرونده با یک معما روبه رو شده بود با وجود مدارکی که نشان می‌داد حمید قاتل است برادر دانشجوی وی را تحت بازجویی قرار داد و این در حالی بود که به دلیل تاریکی شب شاهدی برای شناسایی قاتل نبود. ​

بگو ببینم چرا دست به قتل زدی؟

در خیابان راه می‌رفتم سعید سیاه به من گیر داد او چندباری هم به خاطر عینکی بودن من با متلک گویی مسخره‌ام کرده بود این بار من برای یکی از درس‌هایم تیغ موکت بری خریده بودم وقتی مسخره‌ام کرد به سمتش حمله کردم و چند ضربه به او زدم.

چرا بعضی‌ها می‌گویند قاتل برادرت است؟

حمید اصلا این کاره نیست، اون حتی نمی‌تونه به یه مورچه آزار برسونه چه برسه به این که سعید سیاه رو به قتل برسونه، اون از یه بچه می‌ترسه چه جوری بیاد آدم بکشه!

یعنی تو نمی‌ترسی؟

نه، چرا بترسم به ویژه این که اون شب یک تیغ موکت بری دستم بود و جرئتم بیشتر شده بود.

سعید سیاه را از کی می‌شناسی؟

از دو سال پیش، حتی یک بار منو کتک زد که من به خاطر این که فکر نکنند بچه ننه‌ام نرفتم شکایت کنم.

داداشت چیز دیگه‌ای می‌گوید.

اون بچگی می‌کنه! چرا باید دروغ بگه خب حق داره می‌خواد مثلا ایثارگری کنه، اما من نمی‌خوام تا آخر عمرم با عذاب وجدان زندگی کنم از وقتی شنیدم سعید سیاه مرده دارم ذره ذره می‌میرم.

فکر می‌کنی چرا او تو را مسخره می‌کرد؟ ‌

نمی‌دانم، عقده‌ای بود، چون به خاطر رنگ پوستش به او می‌گفتند سعید سیاه به خاطر همین اونم فکر می‌کرد روی من باید اسم بذاره و مسخره‌ام بکنه.

رنگ پوستش؟

آره، اون، چون بچه جنوب بود پوستش سیاه بود به خاطر همین به سعید سیاه معروف بود.

از کجا می‌دانستی بچه جنوب بود؟

مطمئن نیستم، بچه‌ها به من می‌گفتند که سعید سیاه بچه جنوب است.

بازپرس نگاهی به چهره مضطرب جوان دانشجو انداخت، عکس پسر جوانی را از کشو بیرون آورد و با نشان دادن آن به متهم پرسید:

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث 24 ساعت

این جوان از دوستان توست؟

خیر، تا حالا ندیدمش ممکنه از دوستای خود سعید سیاه باشه چطور مگه؟!

تا حالا اصلا توی محله خودتون ندیدینش؟

خیر اصلا ندیدم، چطور! ‌

می‌گن این پسر هم تو دعوا بوده؟

من ندیدم، خیلی‌ها از سعید سیاه بدشون می‌آمد، ممکنه بعد از این که من فرار کردم این پسر هم آمده و دق دلی‌اش را خالی کرده، راستی این عکس چه جوری به دست شما افتاده؟!

یک کیف جیبی توی محل قتل بود که این عکس اون جا بود گفتم ممکنه برای همدست تو باشد؟

من همدستی نداشتم و خودم تنها بودم.

پس تو قبول داری سعید سیاه را کشتی؟

بله، قبول دارم و می‌خواهم برادرم آزاد بشه.

بازپرس رو به یکی از ماموران کرد و از او خواست حمید را از بازداشتگاه پیش برادرش بیاورند. وقتی حمید رو در روی برادر بزرگ ترش نشست جوان دانشجو تصور می‌کرد نقش خودش را خوب بازی کرده است.

بازپرس عکسی را که دردستش داشت گذاشت روی میز و از حمید خواست اگر صاحب عکس را می‌شناسد مشخصات او را بگوید؟

حمید: این عکس متعلق به سعید سیاه است که من او را کشتم. برادر قاتل، هاج و واج مانده بود، صاحب عکس یک پسر باپوستی روشن و چشمان درشت و سیاهی بود.

بازپرس با دستانش به شانه‌های جوان دانشجو زد و گفت: برخلاف تصور تو سعید سیاه برای پوستش معروف نشده بود، اون به خاطر چشمانش به سعید سیاه لقب پیدا کرده بود و تو حالا برخلاف حمید که توی کوچه با جوان‌ها می‌پره به خاطر تحصیل اصلا بچه محل‌های خودت را نمی‌شناسی.

حالا حمید تو رودرروی برادرت بگو چرا سعید سیاه را کشتی؟

من و اون سر بازی فوتبال کینه به دل داشتیم، سعید سیاه بچه بدی نبود، اما آن روز من و او از دنده چپ بیدار شده بودیم و وقتی با هم درگیر شدیم تک و تنها بودیم و اصلا باور نمی‌کنم او را کشته‌ام. وقتی برادر قاتل به سمت در خروجی قدم برداشت حمید با دستبند به سمت او رفت و خودش را در آغوش برادر انداخت و دقایقی غم و ماتم در فضای پلیس آگاهی نشاند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

ویدئو / سیل در «شیخ‌محله» گیلان

ایسناایسنا1 روز قبل
در پی بارش‌های اخیر استان گیلان، چند شهر و روستا دچار آبگرفتگی شده‌ است. طغیان رودخانه باعث تخریب برخی راه‌های ارتباطی و پل‌ها در شهرستان‌های اسالم، املش، شفت و صومعه‌سرا شد. این سیل در استان گیلان تاکنون یک نفر را به کام مرگ کشانده است. روستای «شیخ‌محله» از توابع صومعه‌سرا در استان گیلان، یکی از مناطقی است که از سیلاب و آبگرفتگی اخیر دچار آسیب شده است. عکاس و تصویربردار: اشکان شعبانی / تدوینگر: آرام توکلی

فیلم/ شکنجه زنان در یک مراسم سنتی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
برگزارکنندگان مراسمی سنتی در هندوستان بر این باور هستند که با زدن شلاق بر بدن زنان، این عمل موجب دور شدن شیاطین و همچنین جلوگیری از بیمار شدن آنها می‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
افشای جنایتاین دختر پس از بهبودی نسبی به ماموران گفت: شوهر عمه‌ام اعتیاد شدید داشت و چند بار به خاطر قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده بود. شوهر عمه‌ام در زندان بود که عمه‌ام از او طلاق گرفت. از چند ماه قبل من هم به آرایشگاه زنانه رفتم و کنار عمه‌ام کار می‌کردم. شوهر عمه سابقم یکی از دوستانش را که فروشنده تفنگ بود به من معرفی کرد. با اعتراف‌های پسر دانشجو شوهر عمه سابقش به نام فرهاد بازداشت شد و معاونت در قتل را گردن گرفت.

خسارت‎های سیل و طوفان در ژاپن +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مقام‌های ژاپنی از بیش از یک میلیون شهروند این کشور خواسته‌اند به‌دلیل سیل و طوفان قدرتمندی که از روز شنبه به وقت محلی این کشور را در برگرفته است، خانه‌های خود را تخلیه کنند. این طوفان به‌عنوان قدرتمندترین طوفان در ۶۰ سال اخیر در ژاپن توصیف می‌شود. در ویدیو زیر بخشی از خسارات وارد آمده بر ژاپن بر اثر این طوفان را مشاهده میکنید.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در آیین تکریم و معارفه معاون مهندسی ناجا ضمن اینکه معاونت مهندسی را یکی از معاونت‌های اثربخش و مهم در ناجا دانست، اظهار داشت: این معاونت هر مقدار که از ابراز و اختیارات به روز شده برخوردار باشد در پیشبرد اهداف سازمان تاثیرش بیشتر خواهد بود. این مقام ارشد انتظامی ضمن بیان این مطلب که تامین مسکن کارکنان از اولویت اصلی ناجا است، گفت: مسکن ملکی کارکنان و خانه‌های سازمانی باید به صورت جدی پیگیری شود و امیدواریم در یک برنامه مدون سه ساله بتوانیم به این هدف برسیم. وی اشاره کرد: معاونت مهندسی باید نظارت بر پروژه‌های عمرانی را به صورت سختگیرانه اعمال نمایند به خصوص در ساخت پاسگاه‌ها و برجک‌ها که مشکل فیزیکی نداشته باشند و جانمایی مناسبی برای استفاده کارکنان اعمال شود. وی همچنین ادامه داد: نهضت تامین مسکن و راه‌اندازی قرارگاه جهادی مسکن که در ناجا صورت گرفته به صورت جدی توسط بنده پیگیری می‌شود و این امر یکی از دغدغه‌های مهم است. شایان ذکر است در این مراسم، ضمن تقدیر از تلاش‌های سردار درویش، سردار محمدرضا اسحاقی به عنوان معاون مهندسی ناجا معارفه شد.

نظرها

اخبار بیشتر