موی تای کاران جوان کردستانی سه نشان رنگارنگ کسب کردند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
موی تای کاران جوان کردستانی سه نشان رنگارنگ کسب کردند

موی تای کاران جوان کردستانی سه نشان رنگارنگ کسب کردند

مهرخبرگزاری مهر |
سنندج - تیم موی تای جوانان کردستان در رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان که به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار شد توانست سه مدال رنگارنگ را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت‌های موی تای قهرمانی و انتخابی تیم ملی جوانان کشور به میزبانی آذربایجان شرقی در شهرستان اهر برگزار شد.

در این رقابت‌ها بیش از ۳۸۰ رزمی کار در بخش آقایان در قالب ۳۳ تیم از ۳۱ استان سراسر کشور حضور داشتند و به مدت سه روز در رده سنی جوانان با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

تیم استان کردستان با ۹ نماینده در این رقابت‌ها حضور پیدا کرد و توانست سه نشان طلا، نقره و برنز را بدست آورد.

در نتایج انفرادی وزن ۸۶- کیلوگرم سوران زندی موی تای کار کردستانی با غلبه بر همه حریفان خود بر سکوی نخست قرار گرفت و نشان زرین طلا را بر گردن انداخت.

همچنین در وزن ۹۱+ کیلوگرم آرش پویا توانست مقام دوم و مدال نقره را به خود اختصاص دهد و مبین دلپذیر در وزن ۷۱- کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفت و صاحب مدال برنز شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف15 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری16 ساعت قبل

(ویدیو) ویدئوی تاثیرگذار از مواجهه دختر سوری با یک سرباز ارتش ترکیه

فراروفرارو1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر