نماینده مجلس: صداوسیما محمل نوکیسه‌ها شده!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. سیاسی

نماینده مجلس: صداوسیما محمل نوکیسه‌ها شده!

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به یامین پور که اورا فاقد سن سیاسی دانسته بود در توئیتر خود نوشت: کودک متولد خرداد 88. سن سیاسی من را می توانید در زندان شاه و شکنجه گاه ساواک جستجو کنید.

برترین‌ها: احمد مازنی، نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به یامین پور که اورا فاقد سن سیاسی دانسته بود در توئیتر خود نوشت: کودک متولد خرداد ۸۸. سن سیاسی من را می‌توانید در زندان شاه و شکنجه گاه ساواک جستجو کنید.

او در توئیتر خود نوشت:

نماینده مجلس: صداوسیما محمل نوکیسه‌ها شده! - 3

در خبری بخوانید: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

برنابرنا20 ساعت قبل
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود، شامگاه چهارشنبه به استان بوشهر سفر می‌کند، تا ضمن افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های صنعتی، مشکلات صنعتگران در شهرک‌ صنعتی، صنایع دریایی و منطقه ویژه اقتصادی بوشهر را مورد بررسی و حل و فصل قرار می‌دهد. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، در این سفر کارخانه شیمی گستر لیان که تولید کننده متوکسید سدیم است، افتتاح می‌شود. همچنین در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به بوشهر، عملیات اجرایی تولید انواع انباره‌های سرب، اسید صنعتی و پلیت باطری آغاز می‌شود. بازدید و بررسی روند خوشه صنعتی آبزیان در شهرک صنعتی بوشهر از دیگر برنامه‌های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به این استان خواهد بود و در این سفر از فعالیت شرکت صنعتی دریایی صدرای بوشهر بازدید و مشکلات این کارخانه نیز بررسی می‌شود. رضا رحمانی همچنین عملیات اجرایی ساخت شناور تجاری در شرکت کشتی‌سازی شهید محلاتی بوشهر را در این سفر آغاز خواهد کرد و در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر و نشست با فعالان اقتصادی این استان شرکت خواهد کرد.

خطا در حذف یارانه بگیران، کمتر از ۷ درصد

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حذف یارانه برخی از یارانه بگیران افزود: اگر در این خصوص اشتباهی صورت گیرد، تلاش می‌کنیم به حداقل ممکن کاهش یابد ضمن اینکه این اشتباهات قابل جبران است. وی با بیان اینکه حذف یارانه مربوط به چند درصد از دهک‌های بالای درآمدی است که در این دوره اتفاق افتاد، گفت: در این خصوص گزارش‌های به ما رسیده است که آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از بررسی‌ها هر خطا و اشتباهی باشد، رفع می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اما این درصد کم و ضریب خطای پایینی که وجود دارد نشان می‌دهد که دولت با استفاده از همه امکاناتش با دقت بیشتری عمل می‌کند تا هیچ خطایی سر نزند. وی گفت: همان طور که اشاره شد دولت با درک صحیح از شرایط جامعه و فشار نظام سلطه بر ایران با دقت کامل تلاش می‌کند با حداقل انحراف فقط نسبت به حذف یارانه افراد متمکن که دارای درآمد‌های بالا هستند اقدام کند و به هیچ وجه دولت و مجلس قصد حذف یارانه هیچ یک از افرادی را که دارای زندگی متوسط هستند، ندارد. آقای شریعتمداری با بیان اینکه تلاش ما این است که با دقت کامل عمل کنیم، گفت: یارانه ۱۶۶ هزار خانوار که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر می‌شود حذف شده است که آن‌ها نیز با بررسی‌های متعددی که صورت گرفته است، دارای تمکن مالی مناسبی هستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت زمان رسیدگی به شکایت افرادی که یارانه ان‌ها حذف شده است اشاره کرد و افزود: خطا‌های صورت گرفته بر اساس شکایت‌های رسیده کمتر از ۷ درصد از کل افرادی بودند که یارانه آن‌ها حذف شده است. ضمن اینکه به شکایت آن‌ها نیز رسیدگی می‌شود و معمولا ظرف یک ماه و نیم تا دو ماه به شکایت افراد جواب داده می‌شود، اما این آمار پایین نشان از دقت بالا دارد. وی درباره اصلاح برخی از مواد قانون تجارت نیز گفت: امیدوار هستیم با اجرای این قانون و نظارت بر آن رتبه جمهوری اسلامی در فضای کسب و کار حداقل ده رتبه افزایش پیدا کند.

فیلم | رهبر کره شمالی سوار بر اسب در کوه مقدس

همشهریهمشهری16 ساعت قبل

این فیلم نشت نفت از کشتی SABITI را تکذیب می‌کند

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همیشه قصه‌های ایرانی همراه با لطافت، شور و پند آموزی بوده است اما جریان این قصه ایرانی بسیار متفاوت‌تر است، هم لطیف است، هم شورانگیز است و هم پندآموز اما فرق اساسی آن با سایر قصه‌ها و افسانه‌ها، واقعی بودن آن است. تبریز از قدیم‌الایام شهر بسیار بزرگ و تاثیرگذاری در ایران بوده است. شهری که یکی از طویل‌المدت‌ترین پایتخت‌های ایران بوده است و اتفاقات بسیاری را در دل خود دارد که جاذبه‌های معروف آن خود گواه این پیشینه هستند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین12 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - تیم سینا صنعت ایذه در دومین هفته از سری رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی برابر حریف خود به پیروزی رسید. به گزارش ایرنا هفته دوم لیگ برتر کشتی فرنگی کشور عصر چهارشنبه به میزبانی اهواز برگزار شد که تیم‌های رعد پدافند نوشهر و سینا صنعت ایذه به مصاف هم رفتند و در پایان تیم سینا صنعت با نتیجه ۹ بر یک از سد حریف خود گذشت. رقابت‌های لیگ برتر در گروه دوم با حضور تیم‌های دانشگاه آزاد خوزستان، سینا صنعت ایذه، آریوبرزن بهبهان و رعد پدافند نوشهر برگزار می‌شود. نتایج انفرادی دیدار رعد پدافند نوشهر و سینا صنعت ایذه به شرح است:۵۵ کیلوگرم: مهران محسنی ۴- علی نوربخش ۷۶۰کیلوگرم: محمد حاجی وند یک - ایمان محمدی ۸۶۳کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۲ - رضا عباسی ۵۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۴ - جواد صابری ۳۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه صفر - مانی آمویان ۸۷۷ کیلوگرم: رضا محمدی یک - هادی علیزاده ۱۰۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده صفر - عباس مهدی زاده ۹۸۷ کیلوگرم: محمدرضا رمضانی صفر - کیوان رضایی ۸۹۷ کیلوگرم: مرتضی الفوشی صفر - محمد بیرانوند ۴۱۳۰ کیلوگرم: نوید اله قلی یک - پارسا نظری ۴رعد پدافند نوشهر: برد تیمی: یک - امتیاز فنی: ۱۳– امتیاز مثبت: ۸سینا صنعت ایذه: برد تیمی: ۹ - امتیاز فنی ۶۶ - امتیاز مثبت: ۳۲تیم سینا صنعت فصل گذشته نایب قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شد.

آقای نماینده! واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقطع دکتری، تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. چه دانشجویان خارجی چه دانشجویان مقیم، باید زبان انگلیسی را بلد باشند. مقالات معتبر و علمی جهان به زبان انگلیسی نوشته می‌شود. جاسوس‌ها در کنار زبان مادری، انگلیسی بلد هستند چون با زبان انگلیسی در همه جای دنیا کارشان راه می‌افتد. کاش نمایندگان محترم مجلس برای مخالفت خود با زبان انگلیسی، دلایل بهتری می‌آوردند.

نظرها

اخبار بیشتر