اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اقتصادی
اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» برگزار می‌شود

اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» برگزار می‌شود

فارسخبرگزاری فارس |
اولین اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» به همت قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، اولین اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» به همت قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش این دوره از ۱۰ تا ۱۲ مهرماه در تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است، «ایجاد شبکه‌ای منسجم برای مبارزه با مفاسد اقتصادی»، «گسترش راهبرد مبارزه‌ی سیستمی با مفاسد و مبتنی بر پیشگیری از وقوع فساد»، «آموزش و تمرین مطالبه‌گری تخصصی در زمینه‌ی مبارزه با مفاسد اقتصادی» از اهداف برگزاری این دوره عنوان شده است.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

بنابر اعلام قرارگاه ملی مبارزه با مفاسد اقتصادی مهلت ثبت نام در این دوره تا پایان شهریورماه ۹۸ است که با توجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام از علاقه مندان درخواست می‌شود در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اولین دوره‌ تخصصی «مبارزه با مفاسد اقتصادی» برگزار می‌شود - 6

لازم به ذکر است علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند از طریق مراجعه به نشانی @Gharargah_m در پیام‌رسان‌های بله، ایتا و تلگرام اقدام کنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.
فراروفرارو13 ساعت قبل
فرارو- عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد بازگشت قطعنامه‌های قبلی شورای امنیت خط قرمز ایران است. آنچه تاکنون مشخص شده این است که یکجانبه گرایی آمریکا در مساله هسته‌ای ایران و عدم توانایی اروپایی‌ها در اجرای تعهدات خود ایران را به رویکرد سختگیرانه‌تری در مساله هسته‌ای سوق داده است، ولی مشخص نیست ایران در آینده چه خواهد کرد. بیشتر بخوانید: تغییر دکترین هسته‌ای ایران؟ عراقچی در ادامه از احتمال بازبینی دکترین هسته‌ای ایران سخن گفت که در ادبیات سیاسی ایران در مساله هسته‌ای بی سابقه است. در حال حاضر ما یک نظریه در دکترین هسته‌ای داریم که بر اساس آن سلاح هسته‌ای برای ایران بازدارندگی نمی‌آورد و مخرب است و ایران به هیچ وجه دنبال آن نمی‌رود. دستاورد اقتصادی برجام کم بود، ولی همان هم بعد اردیبهشت ۹۷ حس شد چه خبر است.

زنگ خطر مصرف بی رویه سوخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز15 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز، امروز ۲۰ آبان مصادف با روز کیش، نخستین اوراق صکوک مناطق آزاد در بورس کیش عرضه شد. این اوراق برای تامین منابع مالی ساخت فرودگاه کیش به مبلغ ۳هزار میلیارد ریال با حضور مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد بهمراه هیات همراه به میزبانی غلامرضا مظفری مدیر عامل و رئیس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش عرضه شد. در این اتفاق که برای اولین بار در کشور صورت می‌گرفت با توجه به صف سنگین خرید، کل اوراق صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش به محض ارائه و دقیقا ساعت ۱۱:۱۷ صبح، بفروش رسید که در نوع خود بی‌سابقه محسوب می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها