دوئل خونین در بازار دستفروش‌ها / صدای شلیک در آبادان وحشت آفرین بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

دوئل خونین در بازار دستفروش‌ها / صدای شلیک در آبادان وحشت آفرین بود

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: چند دست فروش در منطقه ذوالفقاری آبادان به خاطر جای بساط با یکدیگر درگیر شدند در این درگیری تیراندازی با سلاح گرم صورت گرفت.

به گزارش رکنا، در پی تماس تلفنی با مرکز پلیس۱۱۰آبادان در ساعت ۱۹ روز گذشته مبنی بر وقوع یک فقره درگیری مسلحانه در منطقه ذوالفقاری آبادان بلافاصله چندین اکیپ از مأموران پلیس این شهرستان در محل حاضر شدند.

وقتی ماموران سر صحنه رسیدند چند نفر از نزاع کنندگان متواری شده بودند که در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد چند دستفروش برسر پهن کردن بساط با یکدیگر درگیر شده که در این درگیری چند نفر با در دست داشتن سلاح گرم برای گرفتن زهر چشم در بازار دست فروشان ذوالفقاری اقدام به تیراندازی کردند.

این درگیری خسارت جانی نداشت و تلاش برای شناسایی و دستگیری افراد مسلح درحال بررسی است.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بانک جهانی: ایران سال آینده از رکود خارج می‌شود +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل

اظهارات ظریف درباره حضورش در فضای مجازی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
آقای محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه دیدارش با فعالان فضای مجازی افزود: در عین حال بعضی کارهاست که نیاز به فکر و کار بیشتری دارد که آن‌ها را در منزل و یا زمان کاری انجام می‌دهم، اما بیشترین حضورم در فضای مجازی، زمانی است که در ماشین هستم. وی در خصوص مدت زمانی که صرف توئیت کردن می‌کند، گفت: معمولا کمتر از چهار پنج ساعت طول نمی‌کشد، اما زمانی هم هست که توئیت باید فورا انجام شود که سعی می‌کنم آن چهار پنج ساعت را در چندین دقیقه متمرکز کنم. آقای ظریف در خصوص سخنانش در این نشست درباره استعفا نیز افزود: من واقعیت را گفتم همان زمان هم اعلام کردم که آنچه من باید انجام دهم به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است و زمانی که ببینم نمی‌توانم انجام دهم انجام نمی‌دهم.
الفالف11 ساعت قبل
آخرین خبر از این ماجرا دخالت دیوان عدالت اداری به نفع استفاده‌کنندگان از این رانت است. جالب اینکه گویا شکایت، به فاصله یک روزمطرح و رأی دیوان عدالت نیز صادر و دادنامه تنظیم شده است. البته گویا وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، طی نامه‌ای به رئیس دیوان عدالت اداری رفع اثر از دستور موقت صادره را درخواست کرده است. احمد توکلی در نامه‌ای به رئیس دیوان عدالت اداری خواستار لغو این حکم توسط دیوان شد. هرچند رئیس جمهور به روشنی به مختصات آن جلسه اشاره‌ای نمی‌کند، شواهد حالیه و مقالیه حاکی از این است که جلسه‌ای که رئیس جمهور از آن صحبت می‌کند، جلسه‌ای داخلی نیست و احتمالا حضور وی در یک جلسه مذاکراتی با رئیس جمهور آمریکاست؛ اما در چه حالتی ممکن است مذاکره رئیس جمهور ایران با رئیس جمهور آمریکا در حکم قربانی شدن رئیس جمهور ایران تلقی شود؟!

فیلم/ راننده ناشی‌ و له شدن خودرو زیر کامیون!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
بی‌احتیاطی راننده خودروی سواری در کنترل صحیح خودرو، حادثه ساز شد. خودرو در یکی از خیابان‌های جزیره ایرلند حرکت می‌کرد که تغییر مسیر ناگهانی توسط راننده، باعث شد ماشین زیر یک دستگاه کامیون له شود.

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر