اقدامات هشت ساله دفاع‌مقدس برای نسل امروز تبیین شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
اقدامات هشت ساله دفاع‌مقدس برای نسل امروز تبیین شود

اقدامات هشت ساله دفاع‌مقدس برای نسل امروز تبیین شود

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: اقداماتی که در طول هشت سال دوران دفاع‌مقدس انجام شده است، باید به نسل امروز تبیین شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خدابخش مرادی‌نافچی ظهر یکشنبه در جلسه بازنمایی کربلای ۵، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع‌مقدس در محل استانداری زنجان، با بیان اینکه حضور در این دوران فرصتی ارزشمند برای نسلی بود که جان خود را برای دست‌یابی این کشور به استقلال فدا کردند، افزود: آنچه که در این دوران از اهمیت زیادی برخوردار است، بحث برخورد مقتدرانه ایران در برابر دشمنان است.

وی با یادآوری اینکه اقتدار ایران در دوران دفاع‌مقدس در شرایطی به وجود آمد که فضای حاکم در آن دوران به هیچ وجه به نفع ایران نبود، ادامه داد: اگر بخواهیم دوران هشت سال دفاع‌مقدس را بازتعریف کنیم، این دوران نماد مقاومت، همدلی، تبلور حضور همه‌جانبه، عزت، مشارکت و مهم‌تر از همه باورمندی بیش از پیش به خداوند بود که رزمندگان اسلام در این دوران حماسه‌های زیادی خلق کردند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه امروز نیازمند آن هستیم که فرهنگ هشت سال دفاع‌مقدس به صورت عالمانه برای نسل امروز و آینده تبیین شود، تصریح کرد: یکی از تاکیدات در خصوص دوران دفاع‌مقدس این است که نسل آینده باید از اقداماتی که در طول این دوران اتفاق افتاده است آگاه شود.

مرادی‌نافچی با بیان اینکه تبلیغ و ترویج هنرمندانه هشت سال دفاع‌مقدس باعث می‌شود تا از زوایای مختلف این دوران و نیز آنچه که تا به امروز به آن پرداخته نشده است، پرده برداشته و به معرفی آن بپردازیم، اظهار کرد: اگر خواهان این مهم هستیم که باید روح دفاع‌مقدس و در کل ایثار و شهادت در جامعه ساری و جاری شود، باید در تبیین و تبلیغ این دوران، هوشمندانه عمل کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه تجربه نشان داده است که حاصل یک کار جمعی به مراتب نتایج خوبی را به دنبال داشته و در این خصوص نیز باید به این سمت حرکت کنیم، بیان کرد: در بازسازی عملیات کربلای ۵ باید این موضوع در اولویت قرار گرفته و دستگاه‌های مختلف برای بازسازی عملیات کربلای ۵ همکاری لازم را داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

(ویدئو) عجیب‌ترین اسپیکر دنیا

فراروفرارو1 روز قبل
کمپانی SRAY اسپیکر جدیدش را معرفی کرد که قابلیتی جالب دارد. این اسپیکر صدا را فقط در یک خط مستقیم پخش می‌کند، و موج صوت به اطراف پخش نمی‌شود، به عبارتی اگر در کنار این اسپیکر بایستید صدا را نمی‌شنوید.

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری11 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر