از الگوگیری عجیب کارگردان ستایش از بنجامین باتن تا تبدیل شدن ستایش به خواهر کوچک مهدی سلوکی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. فرهنگ
از الگوگیری عجیب کارگردان ستایش از بنجامین باتن تا تبدیل شدن ستایش به خواهر کوچک مهدی سلوکی

از الگوگیری عجیب کارگردان ستایش از بنجامین باتن تا تبدیل شدن ستایش به خواهر کوچک مهدی سلوکی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
واکنش کارگردان ستایش به انتقادها از گریم ضعیف نرگس محمدی در فصل دوم ستایش منجر به جوان‌تر کردن ستایش شد.

بسیاری از مردم و منتقدان از اینکه گریم نرگس محمدی در فصل دوم ستایش به گونه‌ای نبوده است که بالا رفتن سن او را به درستی نشان دهد شاکی بوده‌اند، ‌چرا که فقط یک عینک به صورت او اضافه شده است.

در فصل سوم این سریال اما، عینک ستایش حذف شده و پوست و صدای وی جوان‌تر شده است؛ گویا برداشت کارگردان از انتقادات مردم این بوده است که مردم عینک را دوست ندارند و متوجه نشده است که مشکل اصلی مردم، ‌این است که چهره ستایش، تأثیرات گذر زمان را نشان نمی‌دهد.

یا شاید هم در فاصله ضبط فصل دوم و سوم سریال، ‌ستایش با وجود مشکلات فراوان مالی و اقتصادی و اوضاع نا به سامان روحی و خستگی‌هایش، به سراغ تزریق ژل، ‌بوتاکس، ‌لیفت صورت و میکروبیلیدینگ فیبروز ابرو، رفته است.

در سکانس‌هایی که نرگس محمدی و مهدی سلوکی در کنار هم به عنوان مادر و پسر می‌نشینند، ‌از آنجایی که سن مهدی سلوکی از نرگس محمدی بیشتر است، به جای آنکه تداعی‌کننده لحظات مادر و پسری باشد، ‌‌بیشتر به نظر می‌آید، خواهر کوچکتر و شاید دوست جدید وی است.

خبری: اخبار فرهنگی و هنری روز

احتمال دیگری که در این زمینه وجود دارد الگوگیری کارگردان این سریال، ‌از بنجامین باتن است و این احتمال وجود داشته باشد که ستایش در فصل بعدی این سریال علیرغم جلورفتن زمان در سریال، تبدیل به نوزاد شود!!

هرچند چیزی که نباید نادیده انگاشته شود ضعف فیلمنامه این سریال، ‌نسبت به دو فصل قبلی است. ریتم وقایع و اتفاقات به طورکلی متوقف شده و ببینده در این دو قسمت، تنها شاهد دیالوگ‌گویی‌‌های طولانی شخصیت حشمت فردوس با خودش است که دیالوگ‌نویسی‌ها نیز بسیار ضعیف و پیش پا افتاده اتفاق افتاده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا21 ساعت قبل

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.

واکنش متین ستوده به حواشی تیپ و پوشش متفاوت‌اش: بعضی‌ها با آراسته بودن مشکل دارند+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
پوشش متین ستوده، بازیگر سینما در مراسم فوتوکال (گفتگو تصویر) فیلم مسخره باز باعث شد عکس و ویدئوی او در فضای مجازی منتشر شود. بخشی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از نوع پوشش این بازیگر انتقاداتی کردند. حتی در عکس‌های صفحه شخصی‌ام مشخص است که در مراسم اکران «مسخره‌باز» مانند مراسم‌های دیگر بوده‌ام. من بازیگر تلویزیون، تئاتر و سینما هستم. مثلا وقتی برای خرید به پاساژ بروم، قاعدتا با این تیپ و پوشش نیستم.

درگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
داغ‌های مجازیدرگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌هافیلمی از درگیری و کتک کاری یک مدیر با کارمندانش که به دلیل مطالباتشان تجمع کرده بودند به یکی از پر واکنش‌ترین فیلم‌ها در فضای مجازی تبدیل شده است

استقبال سرمایه‌گذاران از نمایشگاه فناوری نانو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آخرین خبرها از اربعین حسینی

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر