مجموعه تنیس استقلال از فدراسیون گرفته شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. ورزشی
مجموعه تنیس استقلال از فدراسیون گرفته شد

مجموعه تنیس استقلال از فدراسیون گرفته شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
شرکت توسعه و تجهیز با ارسال نامه ای به فدراسیون تنیس خواستار تحویل مجموعه استقلال شد.

شرکت توسعه و تجهیز با ارسال نامه‌ای به فدراسیون تنیس خواستار واگذاری مجموعه تنیس استقلال به نمایندگان اعزامی شد.

در این نامه خطاب به نامنی سرپرست فدراسیون نوشته شده است که فدراسیون تنیس نسبت به تعهدات مالی و قراردادی خود با این شرکت عمل نکرده است و نسبت به تحویل مجموعه به نمایندگان اعزامی این شرکت اقدام کنید.

خبری: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

شرکت توسعه و تجهیز مدتی پیش مجموعه استقلال را به مزایده گذاشته بود و به این ترتیب مجموعه تنیس استقلال به بخش خصوصی واگذار شد و دیگر زمین تنیس متعلق به فدراسیون نخواهد بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری12 ساعت قبل

طلسم تاریخی منامه شکسته می‌شود؟

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ سرمربی تیم ملی فوتبال، ویلموتس درباره تفاوت بازی با بحرین با بازی با مقابل کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است. ما دو بازی متفاوت داریم. اگر بازیکنان ما تصور کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبرو می‌شوند، باید به حریف احترام بگذاریم، ولی آمده‌ایم تاریخ را بالعکس کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ سازی می‌کنند.

گل تیمو ورنر به استونی (استونی ۰-۳ آلمان)

طرفداریطرفداری2 روز قبل

ضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیضرورت ورزش برای پشت میزنشین‌هاپشت میزنشینی در نگاه اول شغل راحت و بی دردسری است، اما هر چه سن کاری بالاتر می‌رود مشکلات آن بیشتر می‌شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
مهاجم ایرانی السیلیه قطر به احتمال زیاد زمستان از این تیم جدا می‌شود و صحبت‌ بازگشت او به ایران مطرح است. یکی از این بازیکنان از دید این نشریه قطری کریم انصاری فرد، مهاجم ملی‌پوش کشورمان و عضو باشگاه السیلیه بود. در این گزارش همچنین آمده است: السیلیه یکی از تیم هایی است که احتمالا تغییرات زیادی را در نیم فصل خواهد داشت. این در حالی است که این تیم فصل گذشته جزو سه تیم بالانشین جدول بود و به لیگ قهرمانان آسیا نیز راه یافت. باید دید کریم قصد بازگشت به لیگ ایران در این مقطع را دارد یا همچنان ترجیح می‌دهد گزینه‌های خارجی را بررسی کند و بازگشتش را به تعویق بیاندازد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر