آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر

آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
آئین تکریم و معارفه‌ مسئول جدید بسیج رسانه در استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مسئولین در خانه فرهنگ استان برگزار شد.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، آئین تکریم و معارفه رئیس بسیج رسانه استان آذربایجان شرقی با حضور جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه در تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز برگزار شد که طی آن رامین نظامی خواه به عنوان مسئول جدید بسیج رسانه استان معرفی و از زحمات روح الله دهقان نژاد تقدیر شد.

آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 2آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 4آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 5آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 6آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 7آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 8آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 9آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 10آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 12آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 13آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 14آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 15آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 16آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 17آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 18آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 19آئین تکریم و معارفه‌ مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی به روایت تصویر - 20

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است. عصرایران؛ احسان محمدی- شکست در فوتبال همیشه تلخ است، مقابل بحرین شرنگ. با آنکه بارها بحرین را شکست داده‌ایم اما زخم آن مسابقه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۰۲ در منامه هنوز تازه است. فارغ از آنچه در زمین رخ داد، رفتار هواداران بحرین هنگام پخش سرود‌ملی ایران بود که سخت دل‌ها را آزرد. این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است.

رکوردشکنی عربستان در اعدام با شمشیر در سال ۲۰۱۹ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران14 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، عربستان سعودی در فاصله ۹ ماه از ابتدای سال ۲۰۱۹ رکورد سابق خود را در اعدام شکست. در این مدت ۱۶۰ نفر اعدام شدند در حالی که در مدت مشابه سال قبل میلادی این آمار ۱۴۹ نفر بود. اعدام‌هایی که رایج‌ترین شیوه شان زدن گردن با شمشیر است و معترضان به نظام سعودی جزء قربانیانی هستند که در میانشان کودکان نیز به چشم می‌خورند. مقامات سعودی شش ماه قبل ۳۷ نفر از معترضان را با اتهام داشتن تفکر تروریستی اعدام کردند. بیشتر بخوانید: اعدام یک زن با شمشیر در عربستان + فیلمانتهای پیام/آمار اعدام در عربستان سعودی + فیلم

نظارت بر نصب نرخ نامه نان

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
در چند سال اخیر نرخ نان ثابت بوده و بدلیل افزایش هزینه‌ها، نانوایان تقاضای افزایش قیمت نان را داشتند که از اول مهرماه بخشنامه جدید نرخ نان اعلام شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ در چند سال اخیر نرخ نان ثابت بوده و بدلیل افزایش هزینه‌هایی مانند دستمزد کارگر، قیمت‌های آب و برق و هزینه‌های سربار، نانوایان تقاضای افزایش قیمت نان را داشتند که از اول مهرماه بخشنامه جدید نرخ نان اعلام شد. برای ساماندهی قیمت نان بر روی نرخنامه نان قیمت انواع نان با گندم یارانه‌ای و آزاد به همراه وزن چانه مشخص شده است؛ نصب نرخنامه در نانوایی‌ها برای شفافیت قیمت‌ها و جلوگیری از گرانفروشی است که سازمان حمایت در اجرای آن نظارت دارد.

معرفی یک فناوری اختصاصی برای مرسدس بنز/ خودروهای جدید بنز برای نوزادان لالایی گفته و آنها را می‌خواباند! (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران- مرسدس بنز با معرفی «پروتکل کودک» باردیگر یکی از اولین‌های صنعت جهانی خودرو را به نام خود ثبت کرد. البته این فناوری هنوز در خودروهای مرسدس بنز فعال نشده است. همانطور که در فیلم مشاهده شد؛ پروتکل کودک یک ویژگی جدید برای سیستم اطلاعات سرگرمی مرسدس بنز با نام اختصاصی MBUX است. در نهایت نیز برنامه جدیدی که برای سامانه تعلیق هیدرولیکی هوشمند اختصاصی مرسدس بنز (با نام اکتیو بادی کنترل) تعریف شده؛ تکان‌های گهواره‌ای خودرو را آغاز می‌کند تا همه چیز برای آرامش فرزندان مشتریان مرسدس بنز فراهم شود! بدین ترتیب تجربه‌ای متفاوت از رانندگی با مرسدس شکل می‌گیرد.

تا دقیقه ۱۱: بحرین ۰ - ۰ ایران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین بازی مرحله مقدماتی جام جهانی و انتخابی جام ملتهای آسیا در منامه به مصاف بحرین رفته استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین بازی از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ چین در ورزشگاه ملی منامه با قضاوت والنتین کوالنکو ازبکستانی به مصاف تیم ملی بحرین رفت. در دو بازی قبلی ملی پوشان فوتبال کشورمان موفق شدند در هنگ کنگ تیم ملی این کشور را ۲ صفر شکست دهند و در ورزشگاه آزادی تهران با نتیجه پرگل ۱۴ صفر کامبوج را از پیش رو برداشتند؛ بحرینی‌ها مقابل عراق در خانه یک یک متوقف شدند و کامبوج را در زمین خودش یک صفر شکست دادند. مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال کشورمان در این بازی تیم ملی را با ترکیب زیر راهی زمین کرد: علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، کریم انصاری فرد، حسین کنعانی زادگان، محمد محبی، مهدی طارمی، مجید حسینی، سردار آزمون و رامین رضاییانورود دو تیم به زمین و سرود ملی ایران

کدام سناریوی بازداشت زم واقعی است؟ از تعقیب و مراقبت در اردن تا عملیات ربایش در بغداد + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور16 ساعت قبل
نامه نیوز- گروه سیاست: بازداشت روح‌الله زم (مدیر کانال جنجالی ضد نظام آمدنیوز) و نحوه دستگیری او هنوز در هاله‌ای از ابهام است. هنوز اخبار ضد و نقیضی در ارتباط با نحوه دستگیری و فریب زم منتشر می‌شود. شرکت‌های هوایی در همان آغاز در پاسخ به خبرنگاران ضمن استعلام نام روح‌الله زم، مدعی شدند که هیچ مسافری با این نام نداشته‌اند. ۳: سناریوی عملیات فریب در عراقیکی از محتمل‌ترین سناریوهایی که در روزهای اخیر مطرح شده است، ماجرای بازداشت روح‌الله زم در شهر نجف است. این سناریو البته تا حدی مورد تایید همسر خود روح‌الله زم نیز قرار گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر