«قطب الدینی» سرپرست شهرداری بافت تاریخی کرمان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
«قطب الدینی» سرپرست شهرداری بافت تاریخی کرمان شد

«قطب الدینی» سرپرست شهرداری بافت تاریخی کرمان شد

مهرخبرگزاری مهر |
کرمان - با حکم شهردار کرمان «علی اکبر قطب الدینی» به عنوان سرپرست شهرداری منطقه پنج کرمان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، «علی اکبر قطب الدینی» با حکم سید مهران عالم زاده شهردار کرمان به عنوان سرپرست شهرداری منطقه پنج کرمان منصوب شد.

لازم به ذکر است شهرداری منطقه پنج کرمان شهرداری ویژه بافت تاریخی است که پیش از این به عنوان بخشی از منطقه یک شهر کرمان به شمار می‌آمد.

قطب الدینی دارای مدرک کارشناسی مهندسی عمران است و قبل از انتصاب به هعنوان سرپرست شهرداری بافت تاریخی به عنوان دبیرستاد مناسب سازی شهری، معاون معماری و شهرسازی منطقه سه و معاون فنی سازمان اموال و املاک شهرداری کرمان مشغول به کار بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پیاده‌روی عاشقانه ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر+تصاویر

10+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز21 ساعت قبل

خطا در حذف یارانه بگیران، کمتر از ۷ درصد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره حذف یارانه برخی از یارانه بگیران افزود: اگر در این خصوص اشتباهی صورت گیرد، تلاش می‌کنیم به حداقل ممکن کاهش یابد ضمن اینکه این اشتباهات قابل جبران است. وی با بیان اینکه حذف یارانه مربوط به چند درصد از دهک‌های بالای درآمدی است که در این دوره اتفاق افتاد، گفت: در این خصوص گزارش‌های به ما رسیده است که آن‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و بعد از بررسی‌ها هر خطا و اشتباهی باشد، رفع می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: اما این درصد کم و ضریب خطای پایینی که وجود دارد نشان می‌دهد که دولت با استفاده از همه امکاناتش با دقت بیشتری عمل می‌کند تا هیچ خطایی سر نزند. وی گفت: همان طور که اشاره شد دولت با درک صحیح از شرایط جامعه و فشار نظام سلطه بر ایران با دقت کامل تلاش می‌کند با حداقل انحراف فقط نسبت به حذف یارانه افراد متمکن که دارای درآمد‌های بالا هستند اقدام کند و به هیچ وجه دولت و مجلس قصد حذف یارانه هیچ یک از افرادی را که دارای زندگی متوسط هستند، ندارد. آقای شریعتمداری با بیان اینکه تلاش ما این است که با دقت کامل عمل کنیم، گفت: یارانه ۱۶۶ هزار خانوار که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر می‌شود حذف شده است که آن‌ها نیز با بررسی‌های متعددی که صورت گرفته است، دارای تمکن مالی مناسبی هستند. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت زمان رسیدگی به شکایت افرادی که یارانه ان‌ها حذف شده است اشاره کرد و افزود: خطا‌های صورت گرفته بر اساس شکایت‌های رسیده کمتر از ۷ درصد از کل افرادی بودند که یارانه آن‌ها حذف شده است. ضمن اینکه به شکایت آن‌ها نیز رسیدگی می‌شود و معمولا ظرف یک ماه و نیم تا دو ماه به شکایت افراد جواب داده می‌شود، اما این آمار پایین نشان از دقت بالا دارد. وی درباره اصلاح برخی از مواد قانون تجارت نیز گفت: امیدوار هستیم با اجرای این قانون و نظارت بر آن رتبه جمهوری اسلامی در فضای کسب و کار حداقل ده رتبه افزایش پیدا کند.

خط ویژه ژن‌های خوب برای ورود به دانشگاه

الفالف1 روز قبل
۱۴ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اجتماعی الف، ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰ ۳۹۸۰۷۲۳۱۷۴به گزارش الف، این روزها سهمیه فرزندان و همسران هیات علمی دانشگاه‌ها در کنکور به صورت ویژه در کانون توجه قرار گرفته است. به گواه اعدادی که روزنامه شهروند (مبتنی بر مستندات دریافتی از سازمان سنجش) منتشر کرده از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷، ۷۱۹۴ نفر از اعضای خانواده‌های هیات علمی دانشگاه در دانشگاه‌های دولتی انتقالی گرفته یا تغییر رشته داده‌اند. تنها دلیل این اتفاق نیز به هیات علمی بودن یکی از والدین برمی گردد. توضیح ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش درباره سهمیه هیات علمیمشخص است این سهمیه مبتنی بر رانت شکل گرفته، بسیار تبعیض آمیز و در تضاد با عدالت و رقابت سالم آموزشی است. مسئولان درباره سهمیه هیات علمی‌ها چه می‌گویند؟ در این بین منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری یکی از مدافعان اختصاص سهمیه به نزدیکان اعضای هیات علمی است.

فیلم/ اعتراض دانشجویان به روحانی با ترک جلسه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، رسانه‌ها به نقل از خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرده‌اند که «کیم جونگ اون» در یک کوه اقدام به اسب سواری کرده است. برخی رسانه‌ها هدف از انتشار این عکس‌ها را بالا بردن جایگاه کیم جونگ اون در میان مردم کره شمالی و ایجاد نوعی تقدس برای وی تفسیر کرده‌اند.
ایلناایلنا23 ساعت قبل
معاون حقوقی رئیس‌جمهور نظر دولت درباره مبنای حقوقی بررسی پالرمو در شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت را بیان کرد. به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، لعیا جنیدی امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره مبنای حقوقی رد شدن پالرمو گفت: بنده مبنای حقوقی را به آقای رئیس‌جمهور هم داده‌ام. این بحث هم نه الان بلکه یک ماه پیش در دولت مطرح شد و من هم خدمت ایشان فرستاده‌ام. معاون حقوقی رئیس‌جمهور با اشاره به چارچوب‌های حقوقی اظهار کرد: دو بخش جداگانه داده‌ شده، یک بخش به عنوان نظرات شورای نگهبان و یک بخش به عنوان مجمع ضمیمه و فرستاده شده است. ناظر مجلس هم فقط شورای نگهبان است، اگر این نکات به صورت ادغام و فقط به صورت نظر شورای نگهبان بود، جهت آن هم باید فقط مغایرت با قانون اساسی و مغایرت با شرع باشد.

نظرها

اخبار بیشتر