واکنش تهیه کننده ستایش ۳ به انتقادات از گریم نرگس محمدی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
واکنش تهیه کننده ستایش ۳ به انتقادات از گریم نرگس محمدی

واکنش تهیه کننده ستایش ۳ به انتقادات از گریم نرگس محمدی

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
تهیه کننده سریال ستایش ۳ در پاسخ به انتقادات از گریم نرگس محمدی صحبت‌هایی کرد.

پخش سریال «ستایش ۳» به عنوان ادامه‌ای بر «ستایش» و «ستایش ۲» اخیرا آغاز شده است. در ابتدای پخش این سریال، انتقاداتی از گریم نرگس محمدی، بازیگر نقش ستایش مطرح شده است؛ انتقاداتی که در فصل دوم سریال نیز مطرح شده بودند. بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ایران، آرمان زرین کوب، تهیه‌کننده «ستایش ۳» در پاسخ به این انتقادات صحبت‌هایی کرده است. زرین‌کوب در ابتدا از «ستایش ۲» گفت:

این انتقادها پیش از این، نسبت به فصل دوم هم وجود داشت. «ستایش ۲» هم که شروع شد عده‌ای گفتند چرا ستایش پیر نشده و با یک عینک چهره‌اش تغییر کرد، اما اگر به اطراف خود نگاه کنید خانم ۴۰ ساله پیر نیست که بخواهیم او را پیر کنیم و به صورتش چروک اضافه کنیم.

وی درباره «ستایش ۳» ادامه داد:

شما می‌گویید در فصل سه ستایش خیلی جوان شده است و من می‌گویم اینگونه نیست. او صاحب انگیزه و آرامش شده است که دلایل این ماجرا هم به لحاظ تحلیل شخصیت و واکاوی شخصیت نسبت به موقعیتی است که در آن قرار گرفته است؛ اگرچه که او فقط ۴۰ سال دارد و فرم بازی، نحوه ادای دیالوگ‌ها و مکث‌هایش برای من و مخاطب باورپذیر است و نشان می‌دهد که با دختر ۲۰ ساله تفاوت دارد.

واکنش تهیه کننده ستایش ۳ به انتقادات از گریم نرگس محمدی - 5

آرمان زرین‌کوب افزود:

به نظرم عده‌ای کارشان این است که به محتوا دقت نمی‌کنند و از تماشای سریال لذت نمی‌برند. البته من نمی‌دانم منظور این افراد برای انتقاد از گریم ستایش چیست؛ چون به نظر ما این گریم خیلی باورپذیر است. هرچند من خیلی دفاع نمی‌کنم و شاید همیشه مشکلاتی هم در گریم‌ها باشد، اما شما یک سریال را در چند وقت اخیر مثال بزنید که گریم‌هایش خیلی خوب باشد. چهره پردازی در تلویزیون براساس شخصیت‌هاست که این شخصیت تعیین می‌کند که پرداخت آن به چه صورت باشد.

در خبری بخوانید: جدیدترین اخبار تفریحی

تهیه‌کننده سریال «ستایش» در انتها از دلایل انتخاب چهره و گریم جدید نرگس محمدی گفت:

ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایی داشت که در این فصل ندارد. او در این فصل زنی صاحب انگیزه است، روابط، فرزندانش، زندگی روزمره و همه آنچه که زندگی او را در این فصل می‌سازد در فضایی آرامش‌دهنده است و اینها باعث شده که او بشاش‌تر شود و ما این بشاش بودن و آرامش را در چهره او ببینیم؛ در حالی که در فصل قبل شرایط زندگی او ثبات نداشت، پسرش به قتل متهم شده بود و هر لحظه نگران بود فرزندانش را از او بگیرند. این سختی‌ها باعث می‌شود که به خودش توجهی نداشته باشد و این نحوه از چهره پردازی بیشتر به واکاوی شخصیت مربوط می‌شود.

سریال «ستایش ۳» با حضور چهره‌هایی مانند داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، قربان نجفی، فریبا نادری، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی، محمدرضا داودنژاد، مهدی میامی، امیرمحمد زند، لاله مرزبان، کمند امیرسلیمانی، شهرام پوراسد، مهتاج نجومی، علی طالب‌لو، آتش تقی‌پور، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، سعید مطلبی، سعید سلطانی و آرمان زرین‌کوب ساخته شده است. شما کاربران زومجی درباره سخنان آرمان زرین‌کوب و مجموعه ستایش چه نظری دارید؟

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
تمام عددهای غیرضروری را از زندگیت بیرون بریز!!!! این عددها شامل: سن، قد، وزن و سایز هستند …. با دوستان شاد و سرحال معاشرت کن … به آموختن ادامه بده و همیشه مشغول یادگیری باش … وقتی اشک هایت سرازیر می‌شوند: آن را بپذیر! و به پیشروی ادامه بده … رنگ‌های مشکی و خاکستری و تیره را از زندگیت پاک کن … احساساتت را بیان کن، تا هیچ وقت زیبایی هایی را که احاطه‌ات کرده‌اند را از دست ندهی … با حد و حصرهایی که گذشته به تو تحمیل کرده مبارزه کن … از بهترین سرمایه‌ات که سلامتی ات است؛ بهره ببر … روی خاطرات بد توقف نکن فراموشش کن … همیشه به خودت بگو که: زندگی تعداد دم و بازدم‌های مکرر نیست، بلکه لحظاتی است که، قلبم" می‌تپد.

۱۰ تصویر منتخب نشنال جئوگرافیک از طبیعت در سال ۲۰۱۹

7+
انتخابانتخاب18 ساعت قبل

فیلم | رسوایی بزرگ برای گران‌ترین پروژه نظامی آمریکا

خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
همیشه قصه‌های ایرانی همراه با لطافت، شور و پند آموزی بوده است اما جریان این قصه ایرانی بسیار متفاوت‌تر است، هم لطیف است، هم شورانگیز است و هم پندآموز اما فرق اساسی آن با سایر قصه‌ها و افسانه‌ها، واقعی بودن آن است. تبریز از قدیم‌الایام شهر بسیار بزرگ و تاثیرگذاری در ایران بوده است. شهری که یکی از طویل‌المدت‌ترین پایتخت‌های ایران بوده است و اتفاقات بسیاری را در دل خود دارد که جاذبه‌های معروف آن خود گواه این پیشینه هستند.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
همه زیبایی جنگل و دریای شمال را دیده‌اند، اما برای سفر به تاریخ گیلان، باید سراغ شهر فومن بروید. شهر فومن فاصله کمی با جنگل‌های انبوه مسیر ماسوله دارد که در پاییز غوغای رنگ‌ها، منظره جادویی در جنگل ایجاد می‌کند. خود شهر فومن پر از ساختمان‌های قدیمی با شیروانی‌های سفالی است که یادآور قدمت وتاریخ این شهر است. قلعه رودخان دژی در میان جنگل‌های انبوهاگر به فیلم‌های تاریخی علاقه دارید سفر به قلعه رودخان بهترین فرصت برای تجربه حضور در چنین مکانی است. یک دژ و قلعه تاریخی که در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی فومن و بالای روستای رودخان در ارتفاعات البرز بنا شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، رامین رحمتی در این رابطه گفت: در پی گشت و کنترل نیروهای یگان حفاظت این اداره در سطح حوزه استحفاظی و رودخانه گیزه رود، تعداد ۲۰ قطعه ماهی رودخانه‌ای و هفت رشته تور سالیک ماهیگیری از متخلفین کشف و ضبط شد. اداوات کشف شده از متخلفین تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانندرحمتی افزود: پرونده این متخلفین پس از صورت جلسه واخذ جرایم زیست محیطی جهت سیر مراحل قضایی به دادگستری شهرستان ارجاع، و اداوات کشف شده از آنها تا صدور رای قطعی به صورت امانی زیر نظر این اداره باقی می‌مانند. رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست دلفان با اشاره به اینکه صید غیر مجاز و بی ‌رویه می‌تواند صدمات جبران ‌ناپذیری به اکوسیستم‌‌ها وارد ‌کند، عنوان کرد: شهروندان می‌توانند گزارشات زیست ‌محیطی خود را به وسیله سامانه ۱۵۴۰ در اختیار ادارات حفاظت محیط ‌زیست قرار دهند.

مقام‌های عاشورایی

19+
ایسناایسنا20 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر