ترس عجیب یک دانش آموز هنگام واکسن زدن + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

ترس عجیب یک دانش آموز هنگام واکسن زدن + فیلم

یک دانش آموز اندونزیایی هنگام واکسن زدن نتوانست ترس خود را پنهان کند.
ترس عجیب یک دانش آموز هنگام واکسن زدن + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از افراد از آمپول زدن وحشت دارند و تا حد امکان از آن خودداری می‌کنند.

فیلم زیر طرح واکسیناسیون مدرسه‌ای در اندونزی را نشان می‌دهد که در آن، یکی از دانش آموزان نمی‌تواند ترس خود را پنهان کند و باعث خنده اطرافیان می‌‎شود.

بیشتر بخوانید: ساخت بالگرد نمایشی توسط پسر یک کشاورز در هند + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
معاون خدمات صندوق بیمه بانک کشاورزی کردستان گفت: این بیمه از محل خسارت‌های وارد شده به بهره برداران استان در سال زراعی گذشته ۱۶۰ میلیارد ریال غرامت به کشاورزان پرداخت می‌کند. معاون خدمات صندوق بیمه بانک کشاورزی کردستان اضافه کرد: دیرکرد پرداخت غرامت خسارت دیدگان از سوی صندوق بیمه محصولات کشاورزی باعث شده کشاورزان رغبتی به بیمه کردن محصولات خود نداشته باشند. وی یادآور شد: سطح ابلاغی از طرف صندوق مرکزی بیمه محصولات کشاورزی به استان برای بیمه کردن محصولات حدود ۵۱۳ هزار هکتار مزارع و هشت هزار هکتار باغ است که تلاش می‌شود به این نرم برسد. سال زراعی گذشته تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد از محصولات کشاورزی استان بیمه شده بود که شامل حدود ۴۲ هزار هکتار از مزارع و باغات استان است. بانک کشاورزی استان با بکارگیری تعداد ۳۰۲ نفر از دانش آموخته رشته‌های کشاورزی بعنوان کارگزاران بیمه در بخش بیمه محصولات کشاورزی سهم بزرگی در ایجاد اشتغال برای این قشر است.

مسابقه پرسرعت‌ترین ماشین‌های خورشیدی جهان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ - گروگان گیران میلیاردی در نقش مامور پلیس، پسر تاجر تهرانی را از جلوی خانه‌اش در شهرک غرب ربودند. گروگان گیران میلیاردی در نقش مامور پلیس، پسر تاجر تهرانی را از جلوی خانه‌اش در شهرک غرب ربودند. گروگان گیری میلیاردیپدر آرش که یک تاجر سرمایه دار است وقتی تماس مرموز پسرش قطع شد هرچه با تلفن همراه او تماس گرفت جوابی نشنید. تحقیقات پلیسی آغاز شد و کارآگاهان در گام نخست به محل ربوده شدن پسر جوان از جلوی در خانه شان رفتند اما هیچ سرنخی از دوربین‌های مداربسته اطراف محل زندگی پسر جوان به دست نیاوردند. رهایی گروگان جوانتحقیقات پلیسی برای دستگیری دیگر متهمان و نجات آرش از اسارتگاه گروگان گیران ادامه داشت و در حالی که سه مرد جوان اصرار بر بیگناهی داشتند خبر رسید که آرش از اسارتگاه گروگان گیران نجات یافته است.

کدام سناریوی بازداشت زم واقعی است؟ از تعقیب و مراقبت در اردن تا عملیات ربایش در بغداد + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور22 ساعت قبل
نامه نیوز- گروه سیاست: بازداشت روح‌الله زم (مدیر کانال جنجالی ضد نظام آمدنیوز) و نحوه دستگیری او هنوز در هاله‌ای از ابهام است. هنوز اخبار ضد و نقیضی در ارتباط با نحوه دستگیری و فریب زم منتشر می‌شود. شرکت‌های هوایی در همان آغاز در پاسخ به خبرنگاران ضمن استعلام نام روح‌الله زم، مدعی شدند که هیچ مسافری با این نام نداشته‌اند. ۳: سناریوی عملیات فریب در عراقیکی از محتمل‌ترین سناریوهایی که در روزهای اخیر مطرح شده است، ماجرای بازداشت روح‌الله زم در شهر نجف است. این سناریو البته تا حدی مورد تایید همسر خود روح‌الله زم نیز قرار گرفت.

رکوردشکنی عربستان در اعدام با شمشیر در سال ۲۰۱۹ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران20 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، عربستان سعودی در فاصله ۹ ماه از ابتدای سال ۲۰۱۹ رکورد سابق خود را در اعدام شکست. در این مدت ۱۶۰ نفر اعدام شدند در حالی که در مدت مشابه سال قبل میلادی این آمار ۱۴۹ نفر بود. اعدام‌هایی که رایج‌ترین شیوه شان زدن گردن با شمشیر است و معترضان به نظام سعودی جزء قربانیانی هستند که در میانشان کودکان نیز به چشم می‌خورند. مقامات سعودی شش ماه قبل ۳۷ نفر از معترضان را با اتهام داشتن تفکر تروریستی اعدام کردند. بیشتر بخوانید: اعدام یک زن با شمشیر در عربستان + فیلمانتهای پیام/آمار اعدام در عربستان سعودی + فیلم

فیلم | رهبر کره شمالی سوار بر اسب در کوه مقدس

همشهریهمشهری17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر