اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر شهرکرد معرفی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر شهرکرد معرفی شدند

اعضای کمیسیون‌های تخصصی شورای شهر شهرکرد معرفی شدند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس شورای شهر شهرکرد گفت: در سومین سال فعالیت شورای اسلامی شهرکرد مسئولان کمیسیون‌های داخلی و نمایندگان این شورا در سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری و کمیسیون‌های خارجی این شورا انتخاب و معرفی شدند.

- اخبار استانها -

حیدر علیپور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با اشاره به معرفی اعضای کمیسیون‌های شورای شهر اظهارداشت: علیرضا توکلی‌ به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرکرد در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و به عنوان رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری (طرح و برنامه‌ریزی شهری) انتخاب شدند.

وی افزود: بنده نیز در سازمان‌های آتش‌نشانی و مدیریت پسماند و به عنوان رئیس کمیسیون‌های سلامت، محیط زیست و خدمات شهری و برنامه و بودجه انتخاب شده‌ام، همچنین امامقلی بلالی‌ در سازمان‌های ساماندهی مشاغل شهری و آرامستان‌ها و به عنوان رئیس کمیسیون املاک و نظارت معرفی شدند.

رئیس شورای شهر شهرکرد بیان کرد: مصطفی حیدری نیز در سازمان حمل و نقل بار و مسافر و به عنوان رئیس کمیسیون حقوقی، پیگیری و نظارت انتخاب و معرفی و حمید فتح‌اللهی‌ در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و به عنوان رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری معرفی شدند.علیپور تصریح کرد: طیبه شریفی در سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همچنین فنآوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شهرکرد و به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی تعیین شدند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوزه اجتماعی از سراسر وب

وی گفت: همچنین فرهاد رئیسی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهرکرد در کمیسیون رفاهیات و ماده ۱۷ و ماده ۷۷ و حیدر علیپور، طیبه شریفی و فرهاد رئیسی دهکردی به عنوان نمایندگان این شورا در کمیسیون ماده ۵۵ شهرداری معین شدند.

رئیس شورای شهر شهرکرد افزود: امامقلی بلالی، مصطفی حیدری و طیبه شریفی به عنوان نمایندگان شورای اسلامی شهرکرد در شعبه‌های بدوی ماده ۱۰۰ و علیرضا توکلی و حمید فتح‌اللهی به عنوان نمایندگان این شورا در کمیسیون‌های تجدید نظر ماده ۱۰۰ شهرداری انتخاب شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موج بازگشت زوار از مرز‌های چهارگانه اربعین/ ۱٫۷ میلیون زائر اربعین به کشور بازگشته‌اند/ ۷۷ زائر ایرانی جان باخته‌اند/ رییسی به جمع راهپیمایان اربعین پیوست/ فیلم: دعای برخی زائران برای ایران و ایرانیان

تابناکتابناک23 ساعت قبل
مسیرهای بازگشت زائران یکطرفه نشده استسردار سید کمال هادیانفر رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای اطراف چهارپایانه مرزی اربعین گفت: ‌ حدود سه میلیون زائر به کشور عراق سفرکرده‌اند که بالغ بر ۹۷ درصد این افراد از مرزهای زمینی تردد کرده‌اند و همین موضوع نیز نیازمند یک هماهنگی و عملیات وسیع بود که پلیس با اتخاذ تدابیر مناسب اقدام به مدیریت این افراد کرد. بیش از نیمی از زائران اربعین به کشور بازگشته‌اند و از طریق راه‌های مواصلاتی در حال بازگشت به شهرهای خود هستند و پلیس برای بازگشت این افراد نیز درآماده‌باش کامل است. رییس پلیس راهور ناجا در مورد وضعیت ترافیکی جاده‌های اطراف چهارپایانه مرزی اربعین نیز گفت: وضعیت ترافیک در محورهای رفت و برگشت به پایانه‌های مرزی خسروی، شلمچه و چذابه پرحجم اما روان است، در برخی از نقاط محورهای منتهی به مهران نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین بازگشت از مهران هستیم که ماموران پلیس با حضور در محل اقدامات خود برای روانسازی ترافیک را در دستور کار قرار داده‌اند. وی در مورد اینکه آیا احتمال اعمال محدودیت تردد در برخی از محورهای پرترافیک وجود دارد یا خیر خاطرنشان کرد: ‌تاکنون نیازی به یکطرفه کردن مسیری وجود نداشته اما در صورتی که چنین نیازی باشد موضوع از قبل اطلاع‌رسانی شده و مسیر به صورت مقطعی با محدودیت ترافیکی روبه‌رو خواهد شد. هادیانفر در مورد تصادفات رانندگی نیز گفت: تقریبا ۶۵ درصد حوادث رانندگی مربوط به زائران اربعین در چند روز اخیر ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان است که منجر به واژگونی خودرو یا انحراف به چپ آن شده است، در همین راستا نیز توصیه ما به زائرانی که با خودروی شخصی به پایانه‌های مرزی رفته‌اند این است که پس از ورود به کشور خواب و استراحت کافی داشته باشند و پس از آن پشت فرمان خودرو بنشینند.

رییسی به جمع راهپیمایان اربعین پیوست + فیلم

رکنارکنا22 ساعت قبل
به گزارش رکنا، آیت الله سیدابراهیم رییسی در عمود ۲۸۵ به جمع راهپیمایان اربعین حسینی پیوست. پیش از ظهر امروز فیلمی از رییس قوه قضاییه منتشر شد که نشان می‌دهد وی در مسیر راهپیمایی اربعین قرار دارد و در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد این حضور اشاره می‌کند که قصد انجام مصاحبه ندارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
عشق به امام حسین و ائمه (ع) زمین و زمان نمی‌شناسد و عاشق که باشی سختی بر تو آسان می‌شود. نذر کرده هر سال اربعین در خدمت زوار باشد. او ادامه می‌دهد: کارم فقط واکس زدن است، کفش زائران پیاده و همه مراجعان را تمیز می‌کنم و واکس می‌زنم. وی می‌گوید: امسال همسرم نیز نذر کرد و گفت من هم اربعین می‌آیم و همراه تو کفش زائران را واکس می‌زنم. «حسین وحدانی مقدم» افزود: حدود دو هفته است که با موکب «عاشقان حسین» مهمان نجف اشرف بوده و به زوار خدمت می‌کند.

در مسیر پیاده‌روی توسل پیدا کردم و تدوینگر شدم/ حس شنیدن صدای قدم‌های زائران

3+
فارسفارس21 ساعت قبل

هماهنگی خوبی میان عراقی‌ها و ستاد اربعین وجود دارد

صدا و سیماصدا و سیما10 ساعت قبل
روی هم رفته نسبت به سال قبل شاهد افزایش ۱ میلیون زوار اربعین حسینی هستیم. سفیر ایران در عراق با اشاره به امنیت خوب مراسم اربعین ادامه داد: اطلاع رسانی و هماهنگی دقیق و درست میان عراقی‌ها و ستاد اربعین از دیگر نکات قابل توجه در گردهمایی اربعین امسال به شمار می‌رود. سید حمید الحسینی یکی از موکب داران عراق نیز حضور پر تعداد زوار ایرانی در راهپیمایی اربعین در عراق و در کنار شیعیان عراقی سبب دلگرمی و قوت قلب و همچنین احساس قدرت در دل عراقی‌ها ایجاد می‌کند. الحسینی با بیان اینکه به منزل بردن یک زائر برای هر عراقی یک غنیمت است افزود: اگر یک عراقی نتواند در ایام اربعین زائری را به منزل خود ببرد و منزلش را از زائر پر نکند احساس خسران می‌کند. عراقی‌ها بر این باورند که اگر زائری به خانه ببرند در آن سال فقر و مریضی نداریم و در امنیت به سر می‌بریم.

نمایش خموشان

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر