مجازات جالب برای مدیران اختلاسگر + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. بین‌المللی

مجازات جالب برای مدیران اختلاسگر + فیلم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |

به گزارش مشرق، مسعود ده نمکی کارگردان سینما و تلویزیون در جدیدترین پست اینستاگرام خود ویدئویی از مجازات جالب مدیران اختلاسگر هیرمند افغانستان را منتشر کرده است.

در متن کامل این پست آمده است:

«کله فرماندار هیرمند ومعاونیش در افغانستان که اختلاس کرده بودند را تراشیده طایر موتور به گردنشان انداخته و سوار بر الاغ در شهر گرداندند»

در ادامه می‌توانید ویدئو منتشر شده همراه با این پست را تماشا کنید:

مجازات جالب برای مدیران اختلاسگر + فیلم - 5

دانلود

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

(تصاویر) ملوان زبل روسیه با بازوهای غیرمتعارف!

9+
فراروفرارو21 ساعت قبل
مهرمهر19 ساعت قبل
اهمیت افغانستان برای آمریکاافغانستان از جهات مختلفی برای آمریکا اهمیت دارد که مهمترین مورد آن هم مرز بودن با رقیبان اصلی ایالات متحده یعنی چین و ایران و نزدیکی به حریم خلوت روسیه است. علاوه بر این، افغانستان دارای مرزی نسبتا طولانی با ایران است و حضور نظامی آمریکا در این کشور به معنای آن است که ایالات متحده در کنار رقیبان و دشمنان سنتی خود حضوری همیشگی دارد. این موضوع وقتی نمود بیشتری پیدا می‌کند که به نحوه رفتار آمریکا با دولت‌های افغانستان و روند تشکیل دولت‌های جدید در این کشور توجه کنیم. این سفرها در حالی انجام می‌شود که دولت آمریکا به دلیل انجام مذاکراه با طالبان در حالیکه دولت افغانستان در آن حضور ندارد، بخشی از جمعیت این کشور را به خود بدبین کرده است. حضور پرتعداد فرستاده‌های واشنگتن در افغانستان کمکی به بهبود اوضاع این کشور جنگ زده نمی‌کند.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان پس از بازدید امروز از دستاوردهای کارآفرینان نوآور و جوان طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: ۲۵۰۰ کارآفرین جوان، یک ساختمان قدیمی در تهران را به یک کارخانه نوآوری تبدیل کرده‌اند تا فن‌آوری‌های بسیار پیشرفته -بازی‌سازی، نانودارو، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا- را توسعه دهند. وی در ادامه آورده است: تروریسم اقتصادی دونالد ترامپ تصمیم دارد مانع آن‌ها و ایده‌های آن‌ها شود ولی آن‌ها در پی‌گیری رویاهای خود خستگی‌ناپذیرند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری میزان به نقل از آناتولی، ذبیح‌الله سادات سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در یک نشست خبری در کابل اعلام کرد: علیرغم بروز برخی مشکلات فنی، نتایج انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده اعلام خواهد شد. سخنگوی کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در ادامه همچنین اظهار داشت: با توجه به وجود مشکلات فنی در زمینه تامین شفافیت و غیره، این کمیسیون نتوانست نتایج ابتدایی را طبق تقویم انتخاباتی در زمان معین اعلام کند. ذبیح‌الله سادات در این باره افزود: اطلاعات ۲۳ هزارو ۱۷۶ دستگاه بیومتریک به سرور مرکزی انتقال یافته است. ۲۸۸۸ دستگاه نیز به دلیل روشن نشدن، شکستن مونیتور و غیره قرنطینه شده است. نمایندگان نامزدها و هوادارن آنها و رسانه‌ها از انتشار ارقام غیررسمی بپرهیزند.
افکارنیوزافکارنیوز14 ساعت قبل
اخبار بین‌الملل- یک مقام ارشد آمریکایی گفت، دونالد ترامپ تمایل دارد گروه کوچکی از سربازان آمریکایی را در شرق سوریه به بهانه مقابله با داعش نگه دارد. نیویور تایمز به نقل از این مقام مسؤول نوشت: ترامپ از یک هفته پیش در فکر نگه داشتن ۲۰۰ نیروی کماندو در شمال شرق سوریه است. طبق این گزارش، با موافقت ترامپ درباره باقی ماندن صدها نظامی در شرق سوریه می‌توان گفت حالت دومی در سوریه از ابتدای سال به وجود خواهد آمد آن هم زمانی که ترامپ فرمان ویژه خود درباره خروج تمام نیروهای آمریکایی از سوریه را لغو می‌کند. مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا روز یکشنبه تاکید کرد، انتظار می‌رود ۱۰۰۰ سرباز ترکیه از شمال سوریه به غرب عراق منتقل شوند. یک مسؤول آمریکایی نیز اشاره کرد، نیروهای آمریکایی که به غرب عراق می‌روند بر دفاع از عراق و مبارزه با داعش متمرکز خواهند شد.
تسنیمتسنیم45 دقیقه قبل
در این نشست نیز تلاش گردید که جمهوری اسلامی ایران مسبب و عامل برخی اقدامات خرابکارانه علیه کشتی‌ها و نفت‌کش‌ها در منطقه در ایام اخیر معرفی شود. یک مقام نظامی آمریکا در خصوص این سفر اظهار داشته است که کشورهای خلیج [فارس] احساس آسیب‌پذیری می‌کنند. آن‌ها احساس می‌کنند در معرض خطر قرار دارند و این احساس قابل‌درک هست.» منظور این مقام آمریکایی از خطر، جمهوری اسلامی ایران است. سناریو و برنامه‌ای که هدف‌گذاری آن، تغییر رفتار جمهوری اسلامی ایران به‌خصوص در موضوعات سه‌گانه هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای است. پاسخ جمهوری اسلامی ایران، در جغرافیایی که خودش تعیین خواهد کرد و فراتر از موقعیت حمله‌کننده به ایران که برای دشمن نامشخص و نامحتمل است وارد خواهد شد.

نظرها

اخبار بیشتر