آقای بازیگر پیشکسوت و همسر جوانش+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز21 ساعت قبل
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
توصیه انجمن متخصصان کودکان آمریکا این است که که در نوزادان از دماسنج‌های دیجیتال استفاده شود. دقیق‌ترین و راحت‌ترین شیوه برای اندازه‌گیری دمای بدن نوزاد از راه مقعد با دماسنج‌های ویژه این کار است. معمولا نوزادان دماسنج‌های دهانی را که باید زیر زبان گذاشته شوند، نگه نمی‌دارند و اندازه‌گیری دما از زیر بغل، داخل گوش یا شفیقه نتیجه دقیقی به دست نمی‌دهد. برای اندازه‌گیری دمای بدن کودک از راه مقعد این مراحل را دنبال کنید: - ابتدا دماسنج را با آب و صابون بشویید یا با الکل ضد عفونی کنید. - دماسنج دیجیتال را برای ۲ دقیقه در محل نگهدارید تا صدای «بیپ» از آن به گوش برسد.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: توجه به احداث اقامتگاه‌های بوم‌گردی در روستاها باعث تقویت وضعیت اقتصادی روستائیان خواهد شد. به گزارش ایسنا، سجاد صنعتی‌منفرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: توجه به احداث اقامتگاه‌های بوم‌گردی در روستاها باعث تقویت وضعیت اقتصادی روستائیان می‌شود و یکی از برنامه‌های تاثیرگذار در توسعه روستاها و افزایش پایداری آن‌ها، بحث احداث اقامتگاه‌های بوم‌گردی است که هم ایجاد اشتغال کرده و هم‌ زمینه‌ای برای سفر مردم به روستاها فراهم می‌کند. وی یادآور شد: برای مرمت واحدهای بوم‌گردی در روستاهای هدف گردشگری، تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد و بازپرداخت ۶۰ ماهه و همچنین تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با سود ۵ درصد با بازپرداخت ۱۵ ساله برای احداث واحدهای بوم‌گردی پرداخت می‌شود. وی عنوان کرد: سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز تسهیلات ویژه‌ای برای احداث واحدهای بوم‌گردی در نظر گرفته است. همچنین برای رونق‌بخشی به این بخش، استانداری نیز در بحث صدور پروانه ساخت این نوع واحدها تسهیلاتی را در نظر گرفته و تحقق این مهم، فضایی مناسب را در گسترش بوم‌گردی روستایی در استان فراهم می‌کند.
پارس نیوزپارس نیوز17 ساعت قبل
نمیدونید چقد دلم واستون تنگ شده، برای صحنه، برای صداهاتون، روی ماهتون، باهاتون خوندن، شوخیامون، خنده هامون. میرسه اونروز که دوباره بهشتمو روبروم ببینمو جز این امکان ندارد

نظرها

اخبار بیشتر