تصاویر: مناظره ۱۰ نامزد اصلی حزب دموکرات در انتخابات آمریکا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب

تصاویر: مناظره ۱۰ نامزد اصلی حزب دموکرات در انتخابات آمریکا

انتخابخبرگزاری انتخاب |
سومین مناظره میان ۱۰ نامزد نهایی حزب دموکرات در دانشگاه ساوترن واقع در هوستون ایالت تگزاس برگزار و از طریق شبکه تلویزیونی ای.بی.سی پخش شد. در این مناظره جو بایدن، برنی سندرز، کامالا هریس، الیزابت وارن، جولیان کاسترو، ایمی کلوباچر، اندرو یانگ، پیت بوتجیچ، بتو اورورک و کوری بوکر برگزار شد.

در ادامه بخوانید

سکانسی از سریال ستایش که جنجال به پا کرد + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، این سکانسی از سریال ستایش است که حشمت فردوس سعی می‌کند دل خانم مورد علاقه‌اش را بدست بیاورد. این سکانس در شبکه‌های اجتماعی حسابی دست به دست شده و از ابتذال تا شیوه مخ زنی پیرمردها، لقب‌هایی است که گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عاقبت پیاده سازی خلاقیت غیر اصولی روی خودروی نیسان + فیلم

رکنارکنا21 ساعت قبل
به گزارش رکنا،، حمل بار غیر اصولی و پیاده سازی خلاقیت روی خودروی نیسان، حادثه Incident ساز شد. راننده خودرو که قصد داشت بار میلگرد را با نیسان جابجا کند، که تلاش او ناکام ماند و آسیب شدیدی به خودرو وارد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد12 ساعت قبل
در واقع در بلندمدت ارزهای دیگری مانند یوآن چین و یورو همزمان با دلار ارزهای بین‌المللی را تشکیل خواهند داد. زندگی در جهان دلاروضعیت کنونی دلار به‌عنوان ارز بین‌المللی چگونه است؟ پاسخ کوتاه به این سوال این است که ما در جهان دلار زندگی می‌کنیم! نگاهی به آمار مربوط به ارزهای جهان حاکی از سلطه کامل دلار نسبت به دیگر ارزهای جهان است. از سه زاویه مهم می‌توان نقش دلار را بررسی کرد: ۱) دلار به‌عنوان واحد محاسبه، ۲) دلار به‌عنوان وسیله پرداخت و ۳) دلار به‌عنوان ذخیره ارزش. بنابراین محتمل‌ترین سناریو استفاده از ارز دلار به همراه چند ارز دیگر به‌عنوان ارز بین‌المللی خواهد بود؛ یوآن چین و احتمالا یورو می‌تواند همزمان با دلار استفاده شود.

فروش صندلی پزشکی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

تیراندازی پلیس آمریکا به سمت مرد چاقوکش + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، پس از مشاجره خانوادگی در بیرون یک ساختمان مسکونی، مامور پلیس ایالت جورجیا به محل حادثه رسید. او چندین بار از مرد چاقو به دست خواست تا خودش را تسلیم پلیس کند. در نهایت مامور پلیس با تیراندازی به سمت مظنون او را نقش بر زمین کرد. این فرد چاقوکش پس از وقوع تیراندازی با شرایط حادی در بیمارستان بستری شد. بیشتر بخوانید: حمله پلیس آریزونا به یک خانواده + فیلمانتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر