نادیا شوهرم را طلسم کرده بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
نادیا شوهرم را طلسم کرده بود

نادیا شوهرم را طلسم کرده بود

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
می خواهم به زنان مطلقه بگویم اگر قصد ازدواج برای بار دوم را دارند حداقل آشیانه یک زن دیگر را نابود نکنند چرا که بنای یک زندگی با متلاشی شدن یک زندگی دیگر عاقبتی جز آه و نفرین در پی نخواهد داشت ...

به گزارش مشهد فوری، می‌خواهم به زنان مطلقه بگویم اگر قصد ازدواج برای بار دوم را دارند حداقل آشیانه یک زن دیگر را نابود نکنند چرا که بنای یک زندگی با متلاشی شدن یک زندگی دیگر عاقبتی جز آه و نفرین در پی نخواهد داشت همان گونه که زنی آشیانه مرا خراب کرد و فرزندان کوچکم بی پناه شدند اکنون …

زن ۳۷ ساله که دادخواست طلاق را در دست داشت با بیان این که یک زن مطلقه با پول هایش آشیانه کوچک مرا به هم ریخت درباره سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری میرزا کوچک خان مشهد گفت: سه سال بعد از آن که تحصیلاتم در مقطع دبیرستان به پایان رسید با «سوشا» ازدواج کردم. او جوانی بازاری بود و در زمینه فروش صنایع چوبی فعالیت می‌کرد.

دوران نامزدی ما دو سال طول کشید و در این مدت علاقه ما به یکدیگر صد چندان شد به طوری که «سوشا» همه زندگی من بود. او هم مرا خیلی دوست داشت و همه تلاش خود را به کار می‌گرفت تا کمبودی در زندگی ام احساس نکنم شش سال از آغاز زندگی مشترک ما می‌گذشت و من بهترین روزهای عمرم را سپری می‌کردم زمانی که پسر اولم را باردار بودم سوشا لحظه‌ای از کنارم جدا نمی‌شد و مرا نزد بهترین پزشکان می‌برد و همواره نگران حال من بود مسافرت‌های زیادی می‌رفتیم و خوشی‌های زیادی را تجربه می‌کردیم اما در این میان نمی‌توانستم محبت‌های او را جبران کنم من در یک خانواده سنتی و مذهبی بزرگ شده بودم و از انجام بسیاری از اموری که همسرم دوست داشت خودداری می‌کردم به طوری که حتی با حالت قهر و به یک بهانه واهی برای مدتی به خانه پدرم می‌رفتم چرا که فرزند طلاق بودم و از کمبود محبت بسیار رنج می‌بردم دوست نداشتم برخی از امور زندگی خصوصی و خانوادگی را انجام بدهم.

جالب آن که پدر و نامادری ام نیز همواره از من طرفداری می‌کردند و حق را به من می‌دادند این رفتارها آن قدر سوشا را دلسرد کرد که به لجبازی با من روی آورد و برای آزار و اذیت من به سوی زن مطلقه‌ای گرایش پیدا کرد که ۱۱ سال از خودش بزرگ‌تر بود از روزی که سروکله «نادیا» در زندگی من پیدا شد سرنوشت من و فرزندانم نیز به گونه دیگری رقم خورد اگرچه همسرم بارها می‌گفت: من یک تار موی تو را با صد نفر مانند نادیا عوض نمی‌کنم اما آن زن با پول هایش شوهرم را در مشت خودش گرفته بود با این حال مادر شوهرم مرا خیلی دوست داشت و هیچ گاه روز تولد یا سالگرد ازدواج مرا فراموش نمی‌کرد زمانی که من و سوشا برای چند سال در خانه پدر شوهرم زندگی می‌کردیم ماجرای ازدواج موقت سوشا و نادیا لو رفت.

در همین حال آن زن که با پول هایش شوهرم را به دام انداخته بود دو فرزندش را به خانه من می‌آورد تا مرا عذاب روحی بدهد و من مجبور شوم از سوشا طلاق بگیرم. آن زن حتی در حضور پدرشوهرم عفت کلام را رعایت نمی‌کرد و از هر ترفندی برای آزار روحی و روانی من استفاده می‌کرد. از سوی دیگر من خود فرزند طلاق بودم و می‌دانستم بعد از طلاق چه سرنوشت تلخی در انتظار فرزندانم خواهد بود اما احساس می‌کردم برای جبران گذشته دیگر خیلی دیر شده است. به همین خاطر تصمیم به طلاق گرفتم چرا که نمی‌توانستم این شرایط را تحمل کنم. با این حال می‌دانم بسیاری از تقصیرها در مسیر این زندگی متوجه خودم است چرا که من با قهرهای بیخود راه را برای نفوذ نادیا بازگذاشتم اما می‌خواهم به زنان مطلقه بگویم زندگی خودشان را بر ویرانه آشیانه یک زن دیگر بنا نکنند و با مردی ازدواج کنند که حداقل همسرش فوت کرده یا به هر دلیلی طلاق گرفته است.

اکنون دو فرزند کوچک من با روح و روانی آزرده و دلی پر از آشوب سرگردان شده‌اند به طوری که به یقین آینده خوبی نخواهند داشت حالا هم از زنان جوان خواهش می‌کنم در زندگی به همسرشان و خواسته‌های او توجه کنند و محیط خانه را به محلی برای آرامش و شادی تبدیل کنند چرا که هیچ گاه لذت زندگی اول و شیرینی آن تجربه نمی‌شود و …

شایان ذکر است به دستور سرهنگ محسن باقی‌زاده حکاک (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان) پرونده این زن در دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی‌های کارشناسی قرار گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارات ظریف درباره حضورش در فضای مجازی

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
آقای محمدجواد ظریف در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه دیدارش با فعالان فضای مجازی افزود: در عین حال بعضی کارهاست که نیاز به فکر و کار بیشتری دارد که آن‌ها را در منزل و یا زمان کاری انجام می‌دهم، اما بیشترین حضورم در فضای مجازی، زمانی است که در ماشین هستم. وی در خصوص مدت زمانی که صرف توئیت کردن می‌کند، گفت: معمولا کمتر از چهار پنج ساعت طول نمی‌کشد، اما زمانی هم هست که توئیت باید فورا انجام شود که سعی می‌کنم آن چهار پنج ساعت را در چندین دقیقه متمرکز کنم. آقای ظریف در خصوص سخنانش در این نشست درباره استعفا نیز افزود: من واقعیت را گفتم همان زمان هم اعلام کردم که آنچه من باید انجام دهم به عنوان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران است و زمانی که ببینم نمی‌توانم انجام دهم انجام نمی‌دهم.

تمسخر پادشاه عربستان توسط ترامپ

تابناکتابناک1 روز قبل
دونالد ترامپ که قبلا عربستان را گاو شیرده نامیده بود، ‌ این بار پا را از این هم فراتر گذاشت و در مورد یک تماس تلفنی صحبت می‌کند که در آن پادشاه عربستان با تصمیم ترامپ مخالفت کرده است. او با مسخره کرده لحن پادشاه عربستان سوژه خنده حضار را فراهم می‌کند.

فیلم | اخبار ۲۰:۳۰ با «داره می‌ریزه» به سراغ آمدنیوز رفت

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری1 روز قبل

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

نظرها

اخبار بیشتر