نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع یارانه‌ها/ احتمالا جلسه روز یکشنبه آینده برگزار می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اقتصادی
نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع یارانه‌ها/ احتمالا جلسه روز یکشنبه آینده برگزار می‌شود

نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی موضوع یارانه‌ها/ احتمالا جلسه روز یکشنبه آینده برگزار می‌شود

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین |
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی موضوع یارانه‌ها به ویژه درباره یارانه‌های پنهان و یارانه تخصیص یافته به بخش انرژی، طی روزهای آتی نشست غیرعلنی برگزار می کند.

اعتمادآنلاین| مجلس شورای اسلامی به منظور برررسی موضوع یارانه‌ها به ویژه در بحث یارانه‌های پنهان و از جمله یارانه‌های تخصیص یافته به بخش انرژی طی روزهای آتی نشست غیرعلنی خواهند داشت.

همچنین قرار است در این نشست موضوع ۱۴ میلیارد دلار ارز تخصیص یافته به کالاهای اساسی و نحوه اجرای مصوبه مجلس در این باره مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

شنیده شده است این نشست در روز یکشنبه هفته آینده (۳۱ شهریور ۹۸) برگزار می‌شود.

منبع: فارس

خبری: اخبار زنده اقتصاد ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زنگ خطر مصرف بی رویه سوخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
فروشگاه تواضع زیر پل پارک وی را بیشتر تهرانی‌ها و حتی مسافران می‌شناسند. حاج آقا تواضع اغلب پشت پیشخوان فروشگاه می‌نشست. حاج آقا تواضع هم با حوصله‌تر از این حرف‌ها بود و مجددا صحبت‌هایش را تکرار می‌کرد. حاج آقا تواضع می‌گفت که آن زمان جنگ آلمان و روس‌ها تمام شده بود و روس‌ها به آذربایجان آمده بودند و وضعیت خوبی نداشتند. یاد و نام کارآفرینان بزرگی که بین ما نیستند، از جمله حاج آقا تواضع، گرامی و مانا.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
اولین نکته‌ای که به چشم آمد شباهت بی‌چون و چرای اعجوبه‌ها به برنامه little big shots (خفن‌های کوچولو / کله گنده‌های کوچک) با اجرای کمدین معروف «استیو هاروی» است. از آن زمان تا کنون ۳ فصل از این برنامه پخش شده و یک قسمت ویژه هم داشت که در دسامبر ۲۰۱۸ به صورت تک قسمت عرضه شد. جدیدترین اتفاق هم این است که در فصل جدید این برنامه خانم ملیسا مک‌کارتی (بازیگر و کمدین) به جای استیو هاروی مجری برنامه خواهد شد. حال اینکه برنامه «اعجوبه‌ها» از این برنامه معروف آمریکایی کپی شده است و اساسا این کار درست است یا خیر بحث مفصلی را می‌طلبد که در این نوشتار مجال آن نیست. دوستی به شوخی می‌گفت حتی سبیل مهران غفوریان برای این است که شبیه استیو هاروی شود!

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها