جدیدترین نرخ طلا و انواع سکه در بازار | نیم‌ سکه ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. همشهری
  4. اقتصادی
جدیدترین نرخ طلا و انواع سکه در بازار | نیم‌ سکه ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان

جدیدترین نرخ طلا و انواع سکه در بازار | نیم‌ سکه ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان

همشهریخبرگزاری همشهری |
همشهری آنلاین: قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۸۰۰ تومان شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۷ هزار تومان، قیمت ربع‌ سکه یک‌ میلیون و ۲۴۳ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۶۲ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۶٫۲ دلار معامله می‌شود. کد خبر ۴۵۵۱۲۵

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | میدان نفتی جدید ایران را بشناسید

خبرآنلاینخبرآنلاین11 ساعت قبل
عکس‌های منتشر شده حاکی از دیوارنویسی و حمله وندال‌ها به بنای دژ اژدها پیکر در لارستان استان فارس است. دژ اژدها پیکر که به مقبره مادر نادرشاه هم معروف است، یکی از بناهای تاریخی و ثبت ملی استان فارس به حساب می‌آید که در دو سال اخیر ۱۸۰ میلیون تومان برای آن هزینه شده‌ است اما به دلیل فقر فرهنگی گردشگران و نبود نگهبان دائم دیوارهای این اثر به صورت بسیار گسترده مورد دیوارنویسی قرار گرفته‌ است.

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.
فارسفارس1 روز قبل
۶۵۹ طرح و پروژه اقتصادی و زیربنایی با اعتبار ۴۴۳۴ میلیارد تومان و ۱۶۷ میلیون یورو و ۲۲ میلیون دلار در سطح استان یزد با حضور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد. به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور شامگاه امروز در حاشیه جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد به صورت ویدئوکنفرانس دستور افتتاح و بهره برداری از ۶۳۰ پروژه با اعتبار بالغ بر ۲۵۳۴ میلیارد تومان و اعتبار ارزی ۱۶۷ میلیون یورو و ۲۲ میلیون دلار را صادر کرد. با دستور رییس جمهور همچنین عملیات اجرایی ۲۹ پروژه با اعتبار ۱۹۲۹ میلیارد تومان آغاز شد. ۱۹ شهرک کشاورزی و آبرسانی به مجتمع‌های روستایی تفت نیز از جمله پروژه هایی بود که با دستور رییس جمهور آغاز عملیات اجرایی آن آغاز شد. در این مراسم وزرا و معاونین رییس جمهور از محل پروژه‌های افتتاح شده در شهرستان‌های مختلف استان یزد، گزارشی در خصوص مزیت‌ها و قابلیت‌های این پروژه‌ها ارائه کردند.

زنگ خطر مصرف بی رویه سوخت

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سلامت نیوزسلامت نیوز15 ساعت قبل
مهرمهر11 ساعت قبل
تهران به دلیل در معرض خطر بودن از حیث وقوع زلزله، پایتخت زلزله ایران هم می‌تواند باشد. در واقع، تمامی کشورها تا حدی در معرض خطر قرار دارند. این نشان می‌دهد ما همواره در معرض این خطر هستیم و تقریبا تمامی مناطق کشور غیر از مناطقی خاص که مشخص اند و اغلب از سکنه خالی‌ هستند، در معرض خطر قرار دارند. شهردار تهران ادامه داد: آمار نشان می‌دهد زلزله در میان بلایای طبیعی بیشترین توجه رسانه‌ای را به خود جلب می‌کند. باید تلاش کنیم کمپین تاب آوری را در سطح تهران راه اندازی کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها