دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
یک خواننده زن در پاکستان به دلیل نقض قانون در نگهداری از حیوانات وحشی به عنوان حیوانات خانگی تحت تعقیب مراجع قضایی قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، رابی پیرزاده حیواناتی مانند مار، تمساح و شیر نگهداری می‌کند. طبق قانون حیات وحش در پاکستان داشتن چنین حیواناتی غیرقانونی است و می‌تواند منجر به حبس دو تا سه سال و جریمه نقدی تا ۲۰ هزار روپیه شود.

رابی پیرزاده خواننده پاپ و مجری تلویزیون است. او دختر یک افسر سابق ارتش پاکستان می‌باشد.

وی مدتی پیش در گفتگو با رسانه‌های پاکستان گفته بود که از زمان کودکی درگیری حیواناتی از این قبیل بوده است و دوست داشته با آنها زندگی کند.

پیرزاده افزود: پدر و مادرم موافق این کار نبودند و تلاش زیادی کردند تا من را متوقف کنند اما من صبر کردم تا زمانش برسد و سرانجام به خواسته خود رسیدم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

پیرزاده می‌گوید: این حیوانات من را دوست دارند و هر وقت وارد اتاقم می‌شوم آنها از دیدن من خوشحال می‌شوند! تمام تلاشم را می‌کنم تا به خوبی از آنها مراقبت کنم.

مقامات پاکستان پس از انتشار عکس هایی از این خواننده با حیوانات حکم جلب او را صادر کردند. ثبت آدرس‌های جعلی از سوی پیرزاده منجر شده تا مقامات امنیتی تاکنون نتوانند او را دستگیر کنند.

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 9

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 11

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 13

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 15

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 17

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 19

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 21

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 23

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 25

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 27

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر - 29

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیماز سمنان، بر اساس مشاهدات خبرنگار تسنیم از سطح بازار، قیمت برخی اقلام مانند گوشت نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است. این در حالی است که قیمت مرغ با مصوبه ستاد تنظیم بازار استان سمنان هم‌اکنون با قیمت ۱۲۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. گوشت بره نیز در بازار سمنان باقیمت ۷۰ هزار تومان عرضه می‌شود. قیمت تقریبی میوه، حبوبات، گوشت و مرغ در بازار سمنان در تاریخ دوشنبه ۲۷ آبان‌‌ماه سال ۹۸ به شرح زیر است. ردیف نام کالا قیمت (تومان) توضیحات ۱ گوشت گوسفندی (بره) ۷۰۰۰۰ یک کیلوگرم ۲ گوشت میش ۶۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۳ گوشت گوساله ۶۴۰۰۰ یک کیلوگرم ۴ گوشت شتر ۷۰۰۰۰ یک کیلوگرم ۵ گوشت هاشی (بچه شتر) ۹۴۰۰۰ یک کیلوگرم ۶ گوشت مرغ گرم ۱۲۹۰۰ یک کیلوگرم ۷ تخم مرغ ۹۰۰۰ یک کیلوگرم ۸ رب قوطی ۱۲۰۰۰-۱۷۰۰۰ قوطی ۹۰۰ گرمی ۹ برنج ایرانی درجه‌یک ۱۹۰۰۰-۲۷۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۰ عدس ۸۰۰۰-۱۲۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۱ لپه ۸۵۰۰-۱۳۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۲ لوبیا قرمز ۸۵۰۰-۱۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۳ نخود آبگوشتی ۷۵۰۰-۱۳۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۴ لیمو امانی ۴۵۰۰۰-۸۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۵ انواع پنیر پاستوریزه ۷۰۰۰-۲۱۰۰۰ یک بسته ۱۶ موز ۹۸۰۰-۱۳۵۰۰ یک کیلوگرم ۱۷ پیاز ۲۵۰۰-۳۵۰۰ یک کیلوگرم ۱۸ لیموشیرین ۴۵۰۰-۶۰۰۰ یک کیلوگرم ۱۹ گوجه ۳۰۰۰-۷۵۰۰ یک کیلوگرم ۲۰ سیب درختی ۲۰۰۰-۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۲۱ سیب‌زمینی ۳۰۰۰-۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۲۲ خیار ۲۰۰۰-۴۵۰۰ یک کیلوگرم ۲۳ نارنگی ۳۰۰۰-۵۰۰۰ یک کیلوگرم ۲۴ پرتقال ۲۵۰۰-۴۰۰۰ یک کیلوگرمانتهای پیام/۳۶۳/ز

ابلاغ بروزرسانی مبحث ۱۹ مقررات ساختمان؛ بزودی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر راه و شهرسازی در ششمین کنفرانس بین المللی منطقه‌ای تغییر اقلیم که صبح امروز در محل کتابخانه ملی گشایش یافت گفت: مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان مورد بازنگری اساسی واقع شده است و بزودی با ابلاغ مقررات جدید آن و الزامی شدن این مبحث مهم، شاهد صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی خواهیم بود. آقای محمد اسلامی افزود: وزارت راه و شهرسازی برنامه‌های زیادی برای کاهش گاز‌های گلخانه‌ای در دست اجرا دارد که کاهش شدت مصرف انرژی در بخش‌های مختلف حمل و نقل از آن جمله است. وی گفت: یکی از دستورات کاری وزارت راه و شهرسازی، خلق مسیر‌های جدید هوایی با هدف کاهش مصرف سوخت بوده و به همین دلیل در چند سال گذشته بیش از ۳۰ هزار کیلومتر مسیر هوایی جدید ایجاد شده است که در نتیجه روزانه ۷ هزار تن گاز گلخانه‌ای در کشور کمتر ایجاد می‌شود. آقای اسلامی گفت: توسعه ناوگان ریلی از ۴ هزار و ۷۰۰ کیلومتر به ۱۴ هزار و ۴۰۰ کیلومتر و همچنین استفاده از سوخت کم سولفور در ناوگان دریایی از جمله اقدامات برای کاهش گاز‌های آلاینده و مبارزه با تغییرات اقلیمی است که در این جهت چند شرکت دانش بنیان مشغول تهیه و سولفور زدایی از سوخت کشتی‌ها هستند. وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تاثیرات تغییرات اقلیمی بر زندگی و معیشت جمع زیادی از مردم گفت: توسعه ناموزون و بی توجهی به موضوعات زیست محیطی در اجرای طرح‌های عمرانی، از طاقت زیست بوم فراتر بوده موجب ناهنجاری‌های زیست محیطی شده است و باید با لحاظ کردن تعهد عقلی و اجتماعی به سمت توسعه پایدار حرکت و از توسعه بی رویه پرهیز کنیم. وی تصریح کرد: ضوابط مصرف و بهینه سازی انرژی باید به فرهنگ غالب ملت ایران بدل شود و پایداری محیط زیست را در اجرای طرح‌های عمرانی جزو تکالیف خود بدانیم و ظرفیت تاب آوری شهر‌ها و سکونتگاه‌ها را افزایش دهیم و با هوشمند سازی شهر‌ها و طراحی مراکز تجمعی و کسب و کار‌ها سفر‌های درون شهری به حداقل برسد ضمن اینکه توجه به توسعه فضا‌های سبز و پارک‌ها باید در اولویت ساخت و ساز‌های شهر‌ها قرار گیرد. ششمین کنفرانس منطقه‌ای تغییر اقلیم روز‌های ۲۷ و ۲۸ آبان در پنج محور «پیش‌بینی و پیش‌آگاهی‌های اقلیمی، سیل و مخاطرات جوی و اقلیمی»، «اثرات تغییر اقلیم و آسیب‌پذیری ناشی از سیل، خشکسالی و سایر مخاطرات اقلیمی»، «توان اقلیمی، توسعه پایدار و تاب‌آوری»، «سازگاری و کاهش پیامد‌های زیان‌بار تغییر اقلیم» و «آثار و آسیب‌پذیری اجتماعی و اقتصادی ناشی از تغییر اقلیم» برگزار می‌شود.

سامانه ۱۲۴؛ دریافت شکایات از قیمت کالا‌ها

صدا و سیماصدا و سیما15 ساعت قبل
وی افزود: افزایش قیمت برخی کالا‌ها مانند برنج وارداتی به دلیل ممنوع شدن واردات و حمایت از برنج داخلی است. آقای مدرسی خیابانی افزود: تا کنون دو هزار پرونده تعزیراتی برای تخلفات تشکیل شده است. وی گفت: این که گرانی قیمت‌ها را به افزایش قیمت بنزین مرتبط کنیم؛ جفا در طرح افزایش قیمت بنزین است، زیرا قیمت برخی کالا‌ها مقطعی و فصلی است و ربطی به گرانی بنزین ندارد. آقای ملکی گفت: بخش حمل و نقل دام نیز از گازوئیل استفاده می‌کند که افزایش قیمت بنزین تأثیری بر آن ندارد. آقای محمدیاری با بیان اینکه قیمت نهاده‌ها ثابت است گفت: قیمت مرغ در حد قیمت مصوب است و در برخی استان‌ها نیز کاهش قیمت داشته‌ایم.
ایمناایمنا1 روز قبل
امید شفیعی در گفت و گو با خبرنگار در مورد واکنش مردم به افزایش قیمت بنزین گفت: مطالبات مردم را باید شنید اما روشی که در خیابان‌ها دیدیم مورد قبول هیچکس نیست. وی افزود: اصلی‌ترین دلیل اعتراض نسبت به افزایش قیمت بنزین، ترس از تاثیر سو بر معیشت جامعه است. اگر قرار است نرخ بنزین را واقعی کنیم باید میزان درآمد مردم را نیز افزایش دهیم. به نظر اعتراض مردم نسبت به این موضوع است و نه افزایش قیمت بنزین. شفیعی با اشاره ناآرامی‌های موجود در سطح شهر خاطرنشان کرد: تنها راه آرام کردن مردم شنیدن دغدغه‌های آن هاست.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصر ایران؛ جعفر محمدی - درباره اعتراضات روزهای اخیر که بعد از افزایش قیمت بنزین رخ داده است، ۲ نکته ارزش تأمل دارد:۱ - «اعتراض حق مردم نیست»؛ به نظر من «اعتراض وظیفه مردم است». واقعا اگر به افزایش قیمت بنزین یا هر چیز دیگری اعتراض دارند، چرا اموال مردم را غارت و تخریب می‌کنند؟ این رفتارهای بدوی، اساسا ربطی به اعتراضات ندارد و نشان دهنده فاجعه‌ای به مراتب بزرگ‌تر از ناآرامی‌های اخیر است. شاهدان عینی می‌گویند که بسیاری از همین شهروندان عادی که اساسا در اعتراضات نیز حضور نداشته‌اند، در غارت فروشگاه هایی مانند جانبو، افق کوروش، امیران و … شرکت داشتند. ۲ - بنزین بهانه‌ای برای اعتراضات و در کنار آن اغتشاشات اخیر است. بنابر این، حتی اگر همین امروز بنزین به قیمت سابق برگردد و حتی ارزان‌تر هم شود، اصل نارضایتی‌ها باقی است و مترصد فرصتی دیگری برای بروز و ظهور.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
رزم‌حسینی با اعلام اینکه خراسان رضوی دومین استان کشور در زمینه ثبت تراکنش مالی است، ابراز کرد: خلق پول، گردش مالی بالا و حضور زائرین در استان برای بانک‌ها فرصتی مغتننم محسوب می‌شود که می‌توانند از آن استفاده بهینه کنند. استاندار خراسان رضوی خطاب به مدیران بانک‌های استان اظهار کرد: وقتی خراسان رضوی زائرپذیر است چرا باید اجازه دهیم که سپرده‌ها از استان خارج شود. در ادامه این جلسه رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در سخنان کوتاهی گفت: بانک‌های استان با توجه به منابعی که وجود دارد، بیشتر از ظرفیت موجود، بخش‌های کشاورزی و تولیدی را حمایت کنند. وی افزود: دستگاه قضائی زمینه‌های مختلف از جمله رسیدگی به پرونده‌های کیفری و حقوقی، در خدمت بانک‌های استان خواهد بود. همچنین فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی در این جلسه خاطرنشان کرد: از تهدیدات سخت نسبت به شعب بانک عبور کرده‌ایم اما موضوعاتی که متوجه شعب بانک است، باید مورد توجه قرار گیرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری1 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری1 روز قبل

مدارس و دانشگاه‌ها در برخی شهرها تعطیل شدند

خبری1 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

مروری بر تخلفات شرکت‌های تولید لاستیک ایران

تکراتوچند ثانیه قبل

بررسی مشکل خوابگاه و تغذیه با حضور رئیس دانشگاه تهران و اعضای شورای صنفی دانشجویی

فارس10 دقیقه قبل

اتفاق وحشتناک برای ۱۵ زن و مرد تهرانی در پاسداران تهران

رکنا19 دقیقه قبل

حادثه وحشتناک برای تانکر سوخت در غرب تهران + عکس

رکنا20 دقیقه قبل

لغو ۴ مسابقه لیگ برتر/ پرسپولیس - نفت مسجد سلیمان جمعه برگزار می‌شود

رکنا23 دقیقه قبل

مرگ عامل قتل عام ۵ عضو خانواده در سراوان / در محاصره پلیس رخ داد

رکنا24 دقیقه قبل